Şimdi Ara

OnePlus One Almayı Planlayanlar Kulübü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.914
Cevap
38
Favori
69.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2-3tane oneplus one 16gblik getirebilirim almaya düşünen var mıdır? ürünler 2ay icinde gelecek kesin bisey söylemiyorum eğer düşünen varsa şimdiden soylebilir amacım elimde kalmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusTBLooD

Arkadaşlar 2-3tane oneplus one 16gblik getirebilirim almaya düşünen var mıdır? ürünler 2ay icinde gelecek kesin bisey söylemiyorum eğer düşünen varsa şimdiden soylebilir amacım elimde kalmasın.

Zamanı gelsinde bakarız hocam bende kesin bişe söyleyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

quote:

Orijinalden alıntı: JusTBLooD

Arkadaşlar 2-3tane oneplus one 16gblik getirebilirim almaya düşünen var mıdır? ürünler 2ay icinde gelecek kesin bisey söylemiyorum eğer düşünen varsa şimdiden soylebilir amacım elimde kalmasın.

Zamanı gelsinde bakarız hocam bende kesin bişe söyleyemem.

Tamam hocam olmadı kendime alırım bir tanede satmak için alırım fazla riske girmemis olurum.

• çok iyi cihazmış yalnız. sar değerini bilen var mı?
  • benide ekle hocam..

- birde ben bu teefonu çin'e giden bir abime getirtmek istiyorum fakat türkçe di desteği varmıdır?? yoksa ingilizce olarak mı kullanmak gerekecek..bilgisi olan varmı?
  • Vardır muhtemelen en kötü ingilizce olur yani Cyanogen mod olduğuna göre Türkçe'de vardır.
  • Bilgisayar Virüsü kullanıcısına yanıt
    zaman sen beni kesin ekle :D ben çin'den muhakkak getirtirim bu telefonu :D
  • Eklicem hocam.
  • quote:

Eklicem hocam.

slm hocam yurt dışında getıren varsa bızımle paylaşırmısınız veya toplu halde alırız :=)) ben 64gb lık bır adet kesın alacağım kım getırebılırse lutfen ırtıbata gırsın her gün konuyu takıp edıyorum ama bır babayığit cıkıp da ben getıreceğım dıyemıyor :=)) uzun ınce bır yoldayız galıba ne dersınız kardeşlerım saygılar forumdakı arkadaşlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet1453

quote:

Eklicem hocam.

slm hocam yurt dışında getıren varsa bızımle paylaşırmısınız veya toplu halde alırız :=)) ben 64gb lık bır adet kesın alacağım kım getırebılırse lutfen ırtıbata gırsın her gün konuyu takıp edıyorum ama bır babayığit cıkıp da ben getıreceğım dıyemıyor :=)) uzun ınce bır yoldayız galıba ne dersınız kardeşlerım saygılar forumdakı arkadaşlarım

uzun bir süre kimsenin alabileceğini sanmıyorum. adamlar telefonu davet yöntemiyle satıyor. yani telefonu almış birinin size davetiye yollaması gerek. işte link:

http://support.oneplus.net/hc/en-us/articles/201866880-How-can-I-buy-a-OnePlus-One-

• hımm olay davetıyle sıparış alıyorlar vay uyanıklar kendı renklamlarını muşterılerıne seve seve yaptırıyorlar pıyasayada gıdım gıdım satıyorlar bu nasıl bır satış yoludur anlamış değılım
    resmen karneyle telefon alır gıbı kendımı hıssedıyorum ya sız arkadaşlar
  • ekleyin beni de

• mehmet1453 kullanıcısına yanıt
    bu şekilde devam edeceklerini sanmıyorum. muhtemelen ilk geri dönüşleri yakın çevreden istiyorlar.bir süre sonra normal satışa dönecektir.
  • hocam benide eklersen sevinirim. Haziranda Amerika ya gidicem ve bu telefonu almayı planlıyorum ama nasıl alacağım hakkında hiç bir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim
  • https://www.youtube.com/watch?v=EcMBuRX-EdU
    cihazın yazılımı onn numara arkadaslar
    bunuda izleyin insanın içi gidiyor
    https://www.youtube.com/watch?v=L3tVJeEWkbQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 7 Mayıs 2014; 19:15:40 >
  • takip edecegim eger fiyatı 1000 altında olursa almayı düşünüyorum
  • http://m.youtube.com/watch?v=EcMBuRX-EdU top 5 ozelligi daha sonra full review cekicek gercekten ilgimi cekiyor bu telefon
    Htc m8 cok guzel ama o kadar para veremem bunu kovalicaz artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

bu şekilde devam edeceklerini sanmıyorum. muhtemelen ilk geri dönüşleri yakın çevreden istiyorlar.bir süre sonra normal satışa dönecektir.

slm ınşaallah senın dedığın gıbı yaparlar bu cınlıler cın gıbı akılları var olmadık şeyler akıllarına gelır bızde ıse nasıl fazla urun satabılırım cınlılerde ıse once reklam
    sonra gıdım gıdım malı pıyasaya sur dünyanın napzını topla ondan sonra satış rekorları kır cın aklı ışte bu

• Umutsuzluğa doğru kürek salladığımızı hisettirmeye başladım. Bir de türkiyede şu kişi paralel satacak, gibi birşeyler duysaydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Umutsuzluğa doğru kürek salladığımızı hisettirmeye başladım. Bir de türkiyede şu kişi paralel satacak, gibi birşeyler duysaydım.

Herkes paralelci mi?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.