Şimdi Ara

Oneplus Nord N10 5G (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
14
Favori
23.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kazasız belasız kullanımlar dilerim.

OnePlus switch diye uygulaması var. Önceki telefonunuzdan yeni aldığınız OnePlus cihaza verileri taşımanizi sağlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

teşekkürler. hepimiz için inşallah.

ben Google üzerinden iki cihazı eşleştirdim ve kolay kurulum yaptım. SMS dahil herşey taşındı. Teknoloji her işi kolaylaştırıyor. En son 4-5 yıl önce telefon değiştirmiştim. herşeyi tek tek taşımış yada yazmıştım. şimdi işlemler çok kolaylaşmış.

hayırlı günler.

ileride kullanım tecrübelerini ve sorunlarını burada paylaşırız.

• arkadaşlar ekran görüntüsü nasıl alınıyor. hangi tuşlar ile?

Trendyoldan aldığım şeffaf silikon kılıf geldi. kalitesiz ve cihaza uyumlu değil. Parmak izi sensörü kapanıyor. iade edecektim, kargo parası kesiyorlar. 30 TL ye aldığımı kılıf için iade tutarı 15 TL olunca bende hiç uğraşmadım.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar da ekran görüntüsünü 3 parmakla al ayarını
    açın

Şansıma deri görünümlü sert kılıf muazzam uygun çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 28 Şubat 2022; 11:28:27 >
  • Ben size alabileceğiniz kılıfları yazdım gerisi iyi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

o ayarı açtım. sonrasında ne yapmam lazım. cahilliğimi mazur gör :)

aynı kılıftan bede aldım. gerçekten tam uyumlu , şık ve sağlam görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 28 Şubat 2022; 11:35:52 >
  • mdmrx M kullanıcısına yanıt

Çin'den sipariş vermek artık mantıklı gelmiyor. maliyetleri çok yükseldi.

Hepsiburada dan aldığım kılıf çok güzel, tam oturdu ve koruyucu görünüyor. yedek olarak aldığım çok dandik çıktı.

3 parmağınızı ekranın üstüne koyup aşağı kaydırın.

Eğer telefon %100 şarja gelince kendini kapatıp açarsa tamamen sıfırlayıp uygulamaları tek tek kurmak gerekiyor.

Ben z5 i nord a aktarınca, and 11 güncellemesi ile böyle Bir bug oluştu.

Sıfırlamadan geçmedi

3 parmağınız ile aynı anda ekrana dokunup aşağı çekin.

Bende hanımın Huawei p smart 2018 i OnePlus switch uygulaması ile aktardım şarj full olunca kapanma olmadı.

merhaba. detaylı cevaplar için teşekkür ederim.

2 defa şarj ettim. kapanıp açılma olmadı. Bende Googlu Cihaz kur ile bütün bilgileri aktardım.

eğer benzer sorunu yaşarsam, dediklerinizi uygularım.

bilgi paylaşımları için teşekklürler.

benim eski cihazımda Huawei P-Smart ilk çıkan model. cihaz kur ile bütün bilgileri aktardım.

Aynen oda var. OnePlus in içinde böyle bir uygulama görünce denemek istedim.

• Merhabalar bu telefonu almayı düşünüyorum oyun oynamam genelde sosyal medya telefona com bakmam bile ama uzun ömürlü sorusunsuz telefon istiyorum.
    Şuana kadar karşılaştığınız herhangi bir sıkıntı varmı acaba?
    Cevap verirseniz teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kaanberkay22 K kullanıcısına yanıt

şimdilik çok özel bir sıkıntısı yok. bende 11 güncellemesinden sonra şarj %100 olunca kapanıp açıldı sim pin girme ekranı geldi.. telefonu yeniden kurunca geçti..full reset ile..

kamera tepkisi yavaş netleme vb.. sony z5 den geçen biri olarak yazılım bence biraz zayıf ama çocuklarda xiaomi var pek fark yok.

pili kaliteli ise 2 günde bir şarj eden kişiye en az 5 yıl gider diye düşünüyorum.

ses zaten çok iyi.. konuşma hoparlör vs

ekran koruyucu kılıf vb çeşit az..

oneplus marka algısı iyidir. oppo dan çıkmış bir markadır.. oppo, oneplus, realme aynı şarj sistemini farklı adlarla kullanır..

%20 den 100 e 1 saat 15 dak.

• Parmak izi nasil

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Hızlı tepki veriyor ..

benim cihazda kapatıp açma yapmaya başladı. önce ki gün % 96 da kapatıp açtı.. dün akşam yatarken şarja taktım, sabah sim kodu istiyordu. fabrika ayarlarına mı döndürmek gerekiyor.

Android güncellemesi de var. uygulamaları tek tek silmek işe yarar mı? garanti olsun diye fabrika ayarlarına mı döndüreyim?

büyük ihtimal yazılımsal. biraz kullanın çok yaparsa fabrika ayarına dönün. yine olmazsa garantiye gönderin ama bu tarz belirgin olmayan sorunlar büyük problem

• viper17 kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler. kurulum sürecini tekrar yaşamak, en son isteyeceğim şeydir. bankaların uygulamalarını kurmak sıkıcı oluyor. 2 defa yaptı. bir iki hafta kullanıp, gözlem yapacağım. dediğiniz gibi sorun kalıcı ve sürekli olursa önce sıfırlarım. sorun devam ederse servis ile görüşürüm.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.