Şimdi Ara

OnePlus 9 Pro [ANA KONU] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.578
Cevap
193
Favori
596.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Otomatik wifi kapatınca mı böyle. wifi açık olsa 10 küsür gidecek sanırım o zaman dimi. 888 çok pil yiyor bide

• BarışKefeli B kullanıcısına yanıt

Buradaki arkadaşlar çöp vs diyor hocam ön kameraya

• Yani tr fiyatı 14.5 k olan bi telefon için kötü ön kamerası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Note 5 var 4 yıl oldu. 9 pro çok hoşuma gidiyor, ama 9RT yarın tanıtılacak beklenirmi ki, şimdilik hafızayı boşalta boşalta idare ediyorum, götürür beni birkaç ay daha.

Çift hat olması çok önemli benim için.

9 proda şarjın biraz az gitmesi telefon özelliklerine baktığımda bana gayet normal geliyor. Ekran 4k, 10 bit, 1 milyar renk, şuan hangi cihazda bu ekran var?

9RT için ne düşünüyorsunuz? İşlemci aynı, Kamera IMX 766, Ekranı 2k 16 milyon renk olacak sanırım, 9 pronun altına konumlanabilir

• BarışKefeli B kullanıcısına yanıt

Klasik oneplus. Kamera hep kötüydü bence.

• boffin kullanıcısına yanıt

Oneplus 9 Pro nun ekranı 4k değil yalnız 2k.

Oneplus ın ekranı QHD+ olarak geçiyor 4k ise UHD olarak geçer standart olarak.

4k ekran Sony nin bazı modellerinde vardı ayrıca Xiaomi nin yeni çıkacak Civi Pro modelinde 4k ekran olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 12 Ekim 2021; 18:12:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boffin kullanıcısına yanıt
    9 pro nun yarısı etmez bir telefon 9 rt kamerada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar herkese bende s20 fe snapdragondan bu telefona gecmek istiyorum. Sarj ve on kameradan bahsedilmis. Sarj zaten benimde 5 6 saat gidiyor. On kameranin gece modu yok mu ? Gece kotu cekiyor demis herkes ama gcam veya gece moduyla kotu olacagini sanmiyorum. Incelemelere baktigimda gece cok kotu degildi diger telefonlara gore.

• myphilosophy M kullanıcısına yanıt
    Al birini vur öbürüne değiştirmesi olur çar çur edecek paran varsa neden olmasın 👍

• OnePlus 9 Pro [ANA KONU]
    Telefonu alalı yaklaşık 1,5 ay oldu. İlk başlarda pil ile ilgili sıkıntılarım vardı, günü çıkaracak mı, akşama yetecek mi diye. Şantiye ortamında herzaman şarj olayında da ulaşılabilirlik konusunda sıkıntı yaşıyordum çünkü.
    Ama şu bir gerçekki: pil zamanla oturuyor derlerdi de gülüp geçerdim, hakikaten doğruymuş, zamanla aldığım ekran süreleri artmaya başladı yavaş yavaş, kullanım alışkanlıklarım fazlalaşmasına rağmen pilin sarfiyatının azaldığına ve aldığım ekran süresinin arttığına şahit oldum.
    Telefonu alacaklar için söylüyorum bunları, aklınızda pil ile ilgili olumsuzluklar var ise aldığınız gün ve akabinde ki 10 gün sizin endişelerinizi haklı çıkaracak. Ama gün geçtikçe pilin oturduğunu, uygulamaların kullanım alışkanlıklarınıza göre pilin kendini optimize ettiğine şahit olacaksınız..

• glumerna G kullanıcısına yanıt

Niye hocam cok daha kaliteli ekran , daha iyi genis aci ve ana kamera, daha iyi islemci. sarj ve on kamera haric nesi kotu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myphilosophy -- 12 Ekim 2021; 21:58:25 >
    Kötü değilde bi tık iyisi fark varmı yokmu anlamıcan telefona para verip değiştireceksen sen bilirsin 2side güncel model. Ben s20 fe sahibi olsam 10 pro değil 11 pro beklerdim zaten elindeki gayet yeterli.

• Selamlar
    Birazdan telefonu alacağım da, 8gb olanı mı alayım 12 GB olanı mı? 4 gb ram çok farkediyor mu?
    Birde telefonda ilk olarak neler yapmam gerekli?
    Birde şu anda kullandığım telefondan fotoğrafları ve ayarları nasıl aktarabilirim buna?
    Son olarak 2120 sürümünü aldım, 2123 ile ne farkları var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berden -- 13 Ekim 2021; 12:40:33 >
  • berden kullanıcısına yanıt

Hayır farketmiyor sadece fazla param gider. 😀😀

Çevremde kim görse telefonu hasta oluyor. Elinden almak istiyorlar tasarımı harika gerçekten.  

Hayır gidin kendinize alın birtane kardeşim. 😀

Sen o malum şahısı pek dikkate alma hocam. 😃 kafa biraz karışık arkadaşın, buralara takılıyor boş zamanlarında. 😂

• Gemileri yaktım bu telefonu alacağım. İ phone a para vermeyeceğim. Ön kamera kısmı can sıkıcı ama bakalım :(

• Arka kamera iphone 12 pro dan iyi falan denmiştide şuradaki incelemeye baksanıza bu kalitede bi telefon için rezillik değil mi ?

OnePlus 9 Pro [ANA KONU]Rezan Çakmakyoutube
    Merhaba arkadaşlar,daha önce kutu açılımı ve Pubg Mobile performansı videosunu paylaştığım Oneplus 9 Pro modelinin bu kez de detaylı inceleme videosunu çektim.Cihazla ilgili ekrandan kameraya,tasarımdan işlemciye konuşulmadık konu bırakmadık.Bu telefonu almak isteyenlerin kafasındaki tüm soru işaretlerini gidermiş olduk.Keyifli seyirler
    https://www.youtube.com/watch?v=1vJNp-gcZko
  • Güncelleme falan verdiler kamera baya düzeldi 12 promaxdan iyi 9 pronun arka kamerası. ön kamera 3 sene önceki modellerle falan vs atar ancak. Aksini idda etmek fanboyluk dur engeli basar geçerim. Batarya(çokda kötü değil) ve ön kamera önemli değil arka kamerada en iyinin bi tık altı çeksin ekranı duruşu iyi olsun diyen adam alır güle güle kullanır. Fp en alınabilir telefon bence 7bin civarına. Mi10 ultra haricinde.

• glumerna G kullanıcısına yanıt

Hocam ön kamera cidden bu segmente yetersiz gibi duruyor ama kullananlar gündüz kötü değil diyor

• vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Gündüz 10 yıllık modellerde iyi kamera iyimi kötümü gece ortaya çıkar.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.