Şimdi Ara

OnePlus 9 Pro [ANA KONU] (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.579
Cevap
193
Favori
596.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

keşfetti kapattım, ancak o sayfa yine var ama boş olarak var o sayfayı nasıl iptal edebilirim.

• kkartaln kullanıcısına yanıt

Google uygulamasını aç, ayarları tıkla, yukarıda arama kısmına keşfet yazınca çıkıyor

• Arkadas menude saga sola cekince sonsuz dongu olsun. Kesfet sayfasi hic olmasin istiyor..
  • yaki83 kullanıcısına yanıt

Sonsuz döngü değilde sadece keşfet sayfasını kaldıramadım

• yaki83 kullanıcısına yanıt

O şekil olmuyor bunda bildiğim kadarıyla Samsung vs gibi cihazlarda ana ekrana medya ekle tiki oluyor onu kapatınca boş sayfada olmuyor

• Teşekkürler arkadaşlar
  • Ahmetkardes06 A kullanıcısına yanıt

Hocam ayarlar, uygulamalardan Google uygulamasını devre dışı bırakınca kalkıyor o ekran. Onun dışında kullanmadığın google ve oneplus uygulamalarını devre dışı bırakınca ekran süresinde artış gördüm tavsiye ederim.

• ali-srky A kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler oludu

• Oneplus 9 pro'dan Xiaomi 13 Ultra'ya geçmeyi düşünüyorum. var mı fikri olan sizce değer mi ? Telefonun şarjı az gitmeye başladı artık ara ara yeşil ekran da alıyorum milisaniyelik. Tahtalı köyü boylamadan değiştireyim diyorum.

• Hsynnml H kullanıcısına yanıt
    Geç geç durduğun hata hele fotoğrafçılıktan anlıyorsan şahane bir cihaza geçiyorsun.
  • corsairms kullanıcısına yanıt
    Nasıl alabiliriz
  • siwan S kullanıcısına yanıt

satıldı

• corsairms kullanıcısına yanıt
    Satılan nedir
  • Merhaba, son günlerde arada programlarda işlem yaparken Twitter, instagram vs. Donuyor ve telefon reset atıyor. Aynı durumu yaşayan var mı acaba? Buna ne sebep oluyor acaba?

Arkadaşlar her forumda bu tavsiyeyi vereni görüyorum. Şunu da söyleyin. Google kapatılırsa google dogrulama bildirimleri de gelmez.

Yani telefona bir google ürünüicin mail kurarken örnegin youtube'a gmail eklerken 2 haneli dogrulama bildirimi GELMEZ.

Benmde yaşadıgım gibi akşama kadar niye bildriim gelmiyor diye sövversin.

• Ekran koruyucu nereden aliyorsunuz
  • LE2121_13.1.0.592(EX01) güncellemesi geldi sanırım android security patch 1gb civarında. Bunu yükleyen oldu mu? Repair işlemi uçar mi ?
  • Kedi Adam kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım bi problem olmadı.
    Ek olarak ekranda bu çıktı. OnePlus 9 Pro [ANA KONU]
  • erdem_61501 E kullanıcısına yanıt

Hocam bende öyle bir sıkıntı yok. Bildirimleri alıyorum sizde farklı bir sıkıntı olabilir.

Bende de aynı şekilde, debloat ile tüm Google uygulamaları silinmiş halde. Ek olarak Google Play Servisleri'nin bildirim izni de kapalı. Ama yeni bir cihazdan giriş yapmaya çalışırken vesaire bildirimleri gösteriyor ekranda. Onaylayınca da şak diye giriyor. Sadece yeni bir cihaz hesabınıza bağlandı gibi bir bildirimi panelde görmüyorum, onu da istemiyorum zaten.
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.