Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.239
Cevap
48
Favori
197.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs01 G kullanıcısına yanıt
    Oldu hocam teşekkürler
  • Güne bir resim daha bırakalım :)

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

• Bu fotoğraf da benden olsun. Telefonun kamerası bence çok başarılı. ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]
  • ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

Bunlarda benden olsun.

• Arkadaşlar oneplus 8T ile Huawei freebuds pro kullanıyorum özellikle YouTube ve YouTube music de kulaklık çıkarınca müzik duruyor takınca geri başlamıyor ama Netflix ve telefon dosyalarında böyle olmuyor çözümü nedir ??
  • olcayypc O kullanıcısına yanıt

YouTube musicde bir şey var ama bende bulamadım. Normalde kısa yol tuşlarından ekran kapalıyken hareketler ile müzik başlat ayarı yapıyorum. YouTube musicde başlatmıyor ama başka bir müzik oynatıcı yükleyince onu başlatıyor. Bende neden olduğunu anlamadım.

• Mysal kullanıcısına yanıt
    Durum çubuğuna da kısayol gelmiyor illa uygulamaya girmek gerekiyor değişimler için
  • Telefonu cuma günü alacaktım ama stok bitmiş pazartesi günü alacağım... Ön kamera ve arka kamera mat çekiyor deniyor ne kadar doğru bilmiyorum... Selfie kamerası ve normal kamerası nasıl sizce... Almışken iyi bir telefon almak istiyorum... İşin tuhafı kimi kamera iyi derken kimisi de kameralar için leş diyor...

• Hocam kameradan beklentinize bağlı bu açıkçası. Benim kameradan büyük bir beklentim olmadığı için bana güzel geliyor. Ama op8 de 2x zoom ile çekince renkler soluyordu, bunda o hatayı göremedim. Mat çekmek derken kasıt ne anlamadım. Renkler donuk çıkıyor anlamında ise öyle bir sorun gözlemlemedim ben hocam. Ama tabiki de bir s20, mate 40 kamerası beklememek lazım. Neticede fiyat performans telefonu sayılır ve kamerasıda fiyatı ölçüsünde güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 17 Ocak 2021; 14:18:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs01

Hocam kameradan beklentinize bağlı bu açıkçası. Benim kameradan büyük bir beklentim olmadığı için bana güzel geliyor. Ama op8 de 2x zoom ile çekince renkler soluyordu, bunda o hatayı göremedim. Mat çekmek derken kasıt ne anlamadım. Renkler donuk çıkıyor anlamında ise öyle bir sorun gözlemlemedim ben hocam. Ama tabiki de bir s20, mate 40 kamerası beklememek lazım. Neticede fiyat performans telefonu sayılır ve kamerasıda fiyatı ölçüsünde güzel.

Renkler mat çıkıyor deniyor hocam.... Nasıl anlatayım renkli bir fotoğraf çektiğiniz de böyle renkler cansız çıkar ya öyle... Geçen gün Facebook oneplus sayfasında birisi çekip atmıştı. Fotoğraf gerçekten de mat ve donuk çıkmış. Belki yazılımsaldir bilmiyorum ama telefon çok hoşuma gidiyor alacağım yine de en azından benim xiaomi Red mi note 4x den daha iyidir :))

• Göndermiş olduğum resimlere baktınız mı? Matlık göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysal

Göndermiş olduğum resimlere baktınız mı? Matlık göremedim.

Baktım hocam fotoğraflara gayet güzel ve temiz çıkmış.... Acaba mat çeken oneplus 8t lerin romları mı değişik? Yani global Avrupa Çin romları fotoğraf kalitesi bakımından farkeder mi? Sony sensör var kaliteli ve güzel bir sensör kötü çekecegini sanmıyorum... Yazılımsal bir sorun olabilir...

• Hocam eğer 2x zoom ile çekti ise olabilir belki. Dediğim gibi op8 de böyle bir sorun vardı. Ama normal fotolarda ben matlığa denk gelmedim gayet doğal çekiyor. Aöa tabi kişilerin beklentisine görede değişebilir. Oneplus genelde daha doğal renkler ike çekiyor böyle olması gerekenden daha canlı çeken telefonlar gibi değil. O yüzden soluk gibi gelmişte olabilir size. Sadece tahmin yürütüyorum tabi

• quote:

Hocam eğer 2x zoom ile çekti ise olabilir belki. Dediğim gibi op8 de böyle bir sorun vardı. Ama normal fotolarda ben matlığa denk gelmedim gayet doğal çekiyor. Aöa tabi kişilerin beklentisine görede değişebilir. Oneplus genelde daha doğal renkler ike çekiyor böyle olması gerekenden daha canlı çeken telefonlar gibi değil. O yüzden soluk gibi gelmişte olabilir size. Sadece tahmin yürütüyorum tabi

Cihazı alacağım dostum cihaz çok hoşuma gidiyor... Mi 10 T yada mi 10t pro alayım diyordum ekran lcd olduğu için vazgeçtim... Amoled ekrana göre ekranı leş gibi :) Bakalım 4 yıllık xiaomi maceramız burada sona eriyor artık oneplus maceramız başlıyor.... Tabi stok gelir alabilirsem :))

• Fiyat olarak hangi versiyonu ne kadara alıyorsunuz hocam? Sorma sebebim ankara'da iseniz ve fiyat farkı yoksa başka birisine yönlendirebilirim sizi. Forumda da satış yapan Hasan Güleryüz hocama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 17 Ocak 2021; 21:20:9 >
  • quote:

Fiyat olarak hangi versiyonu ne kadara alıyorsunuz hocam? Sorma sebebim ankara'da iseniz ve fiyat farkı yoksa başka birisine yönlendirebilirim sizi. Forumda da satış yapan Hasan Güleryüz hocama.

12/256 yeşil renk 4900 tl’ye hocam.... Daha düşüğünü bulamadım Ankara'da :)

• İyi fiyat hocam bende bir hafta önce 4800 e aldım ve aldığım ertesi fiyatlar 5 bin bandını geçti ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] 

• 48 MP de renkler mat gri problemi diyorlar ev içinde 48 berbat oluyor.

• Telefon geldi sonunda. Yeşil renk 12/256 modeli. Yol parası biraz tuzlu oldu 4200 TL'ye kayıt dahil elime ulaştı arkadaş sağolsun. Tecrübelerimi paylaşırım yakın zamanda. İyi forumlar cümleten...

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.