Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.237
Cevap
48
Favori
197.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben yeşil severim ama grisi ayrı bir hoş açıkçası aldığıma çok memnunum. Modeller arasında şarj aletleri ve 5g bantları fark ediyormuş. Global ve Avrupa arasında fark varmı bilmiyorum 5g için ama Hint modelinde bantların sayısı az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızın adı gortce

Evet öyle. Ben aldım yokluktan ama hissiyatı güzel ve zarif duruyor açıkçası evde kılıfla kullanmıyordum şimdi çıkartma ihtiyacı hissetmiyorum 100 de çok başka telefon için 30-40 liralık ürün aslında.

aynen abi ya 100 tl nedir altı üstü bir kılıf . İşte bilindik marka model olmadımı böyle aksesuar sıkıntısı oluyor.

• Zeze1 kullanıcısına yanıt

1-2 aya dolup taşarda işte şimdi bulunmuyor.

• OnePlus 7T ,8 Pro ya göre batarya olarak oldukça başarılı buldum, ben ağır kullanırım cihazı 7T 5 saat , 8 pro 5.30 saat ekran süresi alırken aynı kullanımla 8T de 7 saat alıyorum.

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

• Birde bugün öylesine çektiğim bir resmi paylaşayım:)

• Arkadaşlar şuan xiaomi Red mi note 4x kullanıyorum... Ve cihaz artık donmaya başladı. Telefon almak şart oldu sanırım artık konuyu takip ediyorum devamlı... Sizce oneplus 8t mi almak mantıklı olur yoksa oneplus 9 u beklemek mi mantıklı olur... Fiyat performans ve uzun kullanım açısından... Şuanki cihazım uygulamalarda donmaya başladı sanırım ram yetersiz geliyor.... 1 aya kadar almayı düşünüyorum... Kullanıcı fikirleriniz benim için önemli :)

Birde bu telefonu almaya karar verirsem yeşil renk mi yoksa gri renk mi? Hangi renk daha güzel duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 12 Ocak 2021; 11:1:17 >
  • 8t'de yeni bir telefon ve işini çok çok rahat ayrıca uzun süre görür. Bu iş tamamen bütçe ve zaman meselesi. Eğer benim bütçe problemim ve acil ihtiyacımda yok derseniz bekleyebilirsiniz. Ben bu telefonu alırken mi10t pro arasında gittim geldim ve daha önce yazmış olduğum bir kaç sebepten ötürü bunu tercih ettim.

• Memnun muyum?

Evet

• Şimdiki tecrübelerimle mi10t pro tercih eder miyim?

Hayır, tamamen şahsi tercih meselesi.

• Benim aklıma takılan bir soru var sizlere danışmak isterim;

bu kameraya takılan koruyucu camlar ve ön ekrana takılan kamerayı kapatan koruyucu camlar sizce resmin kalitesini etkiler mi? Etkilerse nasıl etkileme olur ?

• Mysal kullanıcısına yanıt

12/256 gb lik yeşil renk cihazı 5000 tl’ye veriyorlar fiyat nasıl hocam? Gri renk istedim ama pek bulunmuyormuş...

• Uygun görünüyor, daha uyguna 4900e bulabilirseniz daha güzel olur. Ama araştırmak lazım onun içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

12/256 gb lik yeşil renk cihazı 5000 tl’ye veriyorlar fiyat nasıl hocam? Gri renk istedim ama pek bulunmuyormuş...

globalse normal fiyatı. ben 4800 e aldım dün. kargoda şu an yarın elime geçer büyük ihtimalle.

edit: önemsemediğim için alırken global olup olmadığını sormadım ama yüksek ihtimalle global değildir benimki. çokta farketmiyor benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 12 Ocak 2021; 15:50:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs01

globalse normal fiyatı. ben 4800 e aldım dün. kargoda şu an yarın elime geçer büyük ihtimalle.

edit: önemsemediğim için alırken global olup olmadığını sormadım ama yüksek ihtimalle global değildir benimki. çokta farketmiyor benim için.

Alıntıları Göster

Satıcıya sordum 4900 tl’ye verecek cihazı model numarası da sordum dönüş yaparsa yazarım... Model numarasından belli olur sanırım global olup olmadığı...

• 4700-4800 TL civarında 12/256 versiyon çoğu yerde bilginiz olsun. Bende yakın süreçte Irak'tan arkadaşım vesilesi ile getirteceğim inşallah. Sonra Oneplus 9 bekleyeceğim gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Durotan35

4700-4800 TL civarında 12/256 versiyon çoğu yerde bilginiz olsun. Bende yakın süreçte Irak'tan arkadaşım vesilesi ile getirteceğim inşallah. Sonra Oneplus 9 bekleyeceğim gibi duruyor.

Global 4900 TL ye geliyor hocam oneplus 9 u bekleyeyim diyordum ama pahalıya çıkacak gibi 8t yi alacağım sanırım umarım pişman olmam :)

• Yok hocam niye pişman olasınız. Zaten oneplus 9 mart nisan gibi tanıtılacağı için yazdan önce ülkemizde olmaz. Gerekirse 8t satıp geçersiniz. Pek beklenecek bir süre değil elinizde telefon yoksa.

• Merhaba arkadaşlar dialer olarak ne kullanıyoaunuz acaba. Default olarak geleni beğenmediğimden Ben simpler dialer kullanmaya başladım. Önerileriniz nelerdir acaba.

• Ankara'da hasan güleryüz hocamdan da fiyat almıştım sipariş vermeden önce. Ama kendisinn elinde yokmuş birkaç güne global olanlar gelecek demişti ve 5100 tl demişti fiyat olarak. Bende 300 tl farka değmez diyerek 4800 e sipariş geçtim büyük ihtimal global değildir benimki :)

• myonur M kullanıcısına yanıt

Ben oneplus un dialleri kullandım ama kaydetme özelliği olmadığı için tekrar sildim. Rootsuz oluyor yazmışlardı. Şu an orijinali kullanıyorum. Varsa tavsiye alırım. 😉

• Günlük resmimizi boş geçmeyelim :)

gcam 8.1

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt

Hocam Pro için GCam nerden yükleyebilirim?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.