Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.969
Cevap
56
Favori
228.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya benimde kanıma giriyorsunuz kılıf çok güzel duruyor alıcam bende bu gidişle satmaktanda vazgeçicem gerçi telefondan çok memnunum
    @44 plaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Ya benimde kanıma giriyorsunuz kılıf çok güzel duruyor alıcam bende bu gidişle satmaktanda vazgeçicem gerçi telefondan çok memnunum
    @44 plaka
    Hocam siz bilirsiniz de satsanız da aklınızda kalır

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Az evvel biri daha aldı oda 38 tl getirdi , 23 tl kupon veriyor aliexpress alacaklara duyrulurrrrr.pro daha pahalı tabi doğal olarak ona birşey diyemicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ReLaX_35_ -- 27 Ağustos 2020; 23:31:53 >
  • Yok alıcam bende baya beğendiğim kılıf bu orjinal ler içinden çıkan şeffaf güzel değil
    @_ReLaX_35_

• _ReLaX_35_ kullanıcısına yanıt
    Hocam mağaza ismi var mı yoksa herhangi bir mağaza dan anlık mı kovalamamız gerekiyor

• Oneplus 8 pro için görüntü aktarımı olayı olarak type c to hdmı deneyen var mı ?
  • marcoreuss kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/4000935450353.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.320c4c4dpJJqtP

Hocam sayfada az gezinirseniz kupon veriyor sizlere , oneplus 8 yeşil olan 38 tl civarı oneplus8 pro yeşil de 75 tl geliyor kuponu düşünce.
  • En son 1.5.13.IN11AA versiyonuna güncelledikten sonra batarya daha hızlı gitmeye başladı bende. Güncelleyen varsa benzer bir durum gözledi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serji

En son 1.5.13.IN11AA versiyonuna güncelledikten sonra batarya daha hızlı gitmeye başladı bende. Güncelleyen varsa benzer bir durum gözledi mi?
    aynn,
    sanırım android 11 beta olanı kuran bırısı yazmıstı %40 daha fAzla ıyıyımış.
    Hocam Oneplus 8 gönderdiğiniz linkte 24 liraya geldi doğru mudur?

Ödeme sayfasına gelince 39 oldu

• Merhabalar, kendi launcherinda simgelerin uzerinde bildirim sayisini acamadim, var midir bir yolu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam herkese,
    Oneplus 8 alip ekrani cok fazla gozumu yorunca bir suru zarar etmek pahasina gittim 8 pro aldim. Uniformity sorunu olacak diye de cok içim sıkıldı ama çok şükür ekran düzgün...
    Bunda da evde wifi bağlatısında 5ghz modemden uzaklasinca baya sacmaliyor. Bir suru 5ghz sorunu okudum forumlarda ve size de danismak istedim.
    Sizde var mi boyle bir sorun yasayan?
    OP 8 ile canavar gibiydi ama bunda baya kotu wifi.

• Whatsapp yedeklemesini yuklemeye calistigimda bu hatayi aliyorum, var midir bi cozumu

Whatsapp hic bir sekilde baglanmiyor

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justery -- 28 Ağustos 2020; 18:21:45 >
  • Merhaba cihazi yeni aldım ısınma ilk kurulum da normal midir ...
    Ve android 11 ne zaman gelir beta nasıl kurulur acaba gerek var mı betaya 11 gelmesi ne zaman tesekkurler

• Ve birde gece modu otomatik başlayınca koyu tema otomatik gelmiyor mu

39 doğrudur çünkü 14 TL kargo var :)

Sipariş geçtim bakalım bana kaç günde gelicek. Vergiden sonra yoğunluk yok sanırım

15-20 gün arası gelir tahminim :)

• Selam arkadaşlar. Bende aranıza katıldım. Pro modele nasıl IMEI atabiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.