Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonun orjinal kılıfından kenarlardan kalkıyor mu? ekranda iz bırakıyor mu malum arada yapıştırıcı sıvı var? dokunmatik ve görüntüye etkisi oldu mu ? çok soru sordum ama şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesn

telefonun orjinal kılıfından kenarlardan kalkıyor mu? ekranda iz bırakıyor mu malum arada yapıştırıcı sıvı var? dokunmatik ve görüntüye etkisi oldu mu ? çok soru sordum ama şimdiden teşekkürler
    Estağfurullah hocam kılıfla birebir uyumlu kesinlikle çıkarırken falan temas etmiyor o yönden çok rahatım. Ama uygulamadan dolayı ne yapsam yinede çok az çizgi şeklinde iz kaldı. Bu arada ilkini telefoncu yapıştırmıştı 1 hafta sonra kalktı kendiliğinden, sonra uygulama videolarını izledim çok dikkatli yaptım ve 1 aydır sıkıntı yok...
    Hocam şurda belli oluyor izler

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]
    Burdada kılıfla uyumu

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 16 Ağustos 2020; 14:27:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

otg açmayı yaptım ama bi sorun var genede olmuyor. Cihazı forumdan hasanguleryuz den aldım.
    hocam otg kablon ile alakalı bir sorun olabilr mi 2.0 2.1. 3.1 falan muhabbeti olabilir.
  • Sorunu çözdüm bendeki usb bellek bir tarafı usb tip a, diğer ucu tip c şeklinde ve bir çok cihazda direkte telefona tip c portundan takınca çalışıyordu.Op 8 e usb tip c yi, usb tip a ya çeviren kabloyu bağlayıp flash belleği tip a dan takınca telefon görüyor. Usb versiyon uyumsuzluğu var galiba. Telefondaki otg ayarını açmaya da gerek kalmıyor zaten oda kullanılmayınca kapanmasının ayrı galiba.
  • quote:

Görüntüye etkisi oldu diyemem ama dokunmatiği %20 etkiledi. Sırf ekrana birşey olmasın diye mecbur taktım.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkürler
  • ercazn kullanıcısına yanıt
    Tam bende kabloyu deniyordum, teşekkürler
  • quote:

Eyvallah hocam teşekkürler
    Rica ederim...

• 8 pro modelinin in2020 olan modeli türkiye için sıkıntılı mı acaba? alınabilir mi?
  • Ben bunun oneplus 8 pro uyumlu olanını sipariş verdim arkadaşlar
    https://m.tr.aliexpress.com/item/32875580274.html?pid=808_0011_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32875580274&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=668amp-2C-B8sYpSNFxxAPQ-Ma7HQ1597595458445&browser_id=333bc87e545f496c8ec23b3ca735c904&is_c=Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 16 Ağustos 2020; 19:31:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

8 pro modelinin in2020 olan modeli türkiye için sıkıntılı mı acaba? alınabilir mi?
    Hiç bir sıkıntısı yok hocam, ben 1 ayı aşkın süredir kullanıyorum

anladım hocam yoğun kullanımda ekran süreniz ne oluyor acaba?
    Bizde arkadaşla geçen gün 1 pro için 1 tanede oneplus 8 için orjinal kılıflarından aldık bakalım.Gelince foto atarım :)
  • _ReLaX_35_ kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız orijinal kılıfları bende alayım 2 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 16 Ağustos 2020; 20:12:4 >

Teşekkürler bilgi için

• quote:

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

anladım hocam yoğun kullanımda ekran süreniz ne oluyor acaba?
    Dün 8 saati gördüm %10 a kadar. Geneldede en kötü geceye %30-40 pilim kalıyor. Wifi 4g karışık kullanıyorum. Ekran parlaklığı yarıdan fazla, ekran hızı 60 hz, arabaya bindiğim zaman konum Bluetooth kullanımda...

Sizdende pasaport no istedimi

Yok pasaport felan istemiyor adres bilgiler vs yazdık aldım . Daha önce baya alıyordum ama vergi sistemi gelince almayı kesmiştim yoksa ne arasan var hemde uygun geliyor .

• Beyler oneplus 8 pro en iyi telefon seçilmiş
    https://www.webtekno.com/oneplus-8-pro-en-iyi-telefon-odulu-eisa-h98096.html

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.