Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 12/256 8 pro nerden bulabilirim?
  • Yeşil renk OnePlus 8 12/256Gb aldım bakalım Ahmet Mardin'den...

Perşembe kargolayacak, umarım cumartesi elimde olur bayram öncesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSCO_CS

Hocam aod için söylüyorum uyurken hariç olmak üzere telefondan gün içerisinde ne kadar uzak kalıyorsunuz. Ben çok kalamıyorum hiç birşey yapmıyorsam tuş kilidini açıp geri kapatıyorum o yüzden aod eksikliği hissetmiyorum hatta şimdi Xiaomi kullanıyorum ve aod kapalı.
    Şarj konusunda iPhone son çıkanları kullanmadım en son 7 kullanmıştım ve daha iPhone almam dedim öyle de oldu. Az para vermiyoruz o yüzden ince eleyip sık dokumakta fayda var.

Alıntıları Göster
    Yeni nesil iphone lar şarj konusunda muhteşem. iphone 11 ile 10 saate yakın ekran süresi alıyorum. Pro max ler batarya konusunda en iyi amiral gemisi uzak ara. Yanı iphone un bu pil konusundaki sorunları son nesil ile son buldu, en kötüden en iyiye terfi etti.

• edacsac kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, bende ondan siyah renk aldım bugün veriyor kargoya.
  • Ben de oneplus8 12/256 aldım Ahmet Mardin'den bugün. Yarın kargo inşallah
  • arkadaşlar imei atılmış one plus 8 pro için güncelleme alınabiliyor mu ? .. yani güncellemeler otomatik geliyor mu ? bazılar güncelleme yapınca imei de siliniyor demiş.
  • @CSCO_CS

Eyvallah hocam, sağolasın...

Senin cihazın da hayırlı uğurlu olsun, İyi günler de güle güle kullan, kullanalım inşallah. Bakalım buralardayız, bi gelsin cihaz, başlayalım artık kullanmaya...

@aligur16

Sizi ki de hayırlı uğurlu olsun hocam
    eyvallah hocam size de hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın. gelsin bi antutu benchmark yaparız hemen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligur16 -- 20 Mayıs 2020; 20:25:15 >
  • Aynen, kesinlikle hemen:)
  • OnePlus Türkiye garantili nasıl oluyor?

Öyle bi garanti mi var, resmi store, tedarikçi vb.
    kvk garantili olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligur16 -- 21 Mayıs 2020; 20:29:0 >
  • Emin Yılmaz sormuştu cevabı paylaşmış, tedarikçi firma garantisinde distribütör yada resmi oneplus garanti değil.
  • Teknolojioku sitesi de duruma şaşırmış, bugün haber vardı 1 tane, neler oluyor, sessiz sedasız girdi mi Türkiye pazarına diye. Öğrenip paylaşıcaz son gelişmeleri, tabi varsa diyorlar...
  • Ayrıca farkettim, tabi benim eşekliğim, hala inanamıyorum kendime, uzak kaldığım ne kadar da belli...

Yahu 7T Pro'da da 90HZ ekran varmış, gerçekten farketseydim ki büyük danalık yaptım ben 7T Pro Mclaren falan alırdım yahu...

2K ekran, notch yok, kablosuz şarj, kameraların yeteneği falan. Ayrıyetten tüm bu artılara rağmen Gsmarena testinde 7T Pro da 100H batarya sonucu veriyor. Tüh tüh valla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Ayrıca farkettim, tabi benim eşekliğim, hala inanamıyorum kendime, uzak kaldığım ne kadar da belli...

Yahu 7T Pro'da da 90HZ ekran varmış, gerçekten farketseydim ki büyük danalık yaptım ben 7T Pro Mclaren falan alırdım yahu...

2K ekran, notch yok, kablosuz şarj, kameraların yeteneği falan. Ayrıyetten tüm bu artılara rağmen Gsmarena testinde 7T Pro da 100H batarya sonucu veriyor. Tüh tüh valla...
    Kargoyu açmadan iade talep edin hocam Ahmet Mardin de sorun olmaz.
  • Yok hocam, o ayıp olur, yapamam. İnternetten bile aldığım hiçbir ürünü bugüne kadar hiçbir şekilde iade etmedim keyfi, hiç olmadı tüm samimiyetimle söylüyorum bunu. Çünkü bi emek sarfediliyor orada, getirt, uğraş, paketle, yolla. Tüm o emekleri boşa çıkaramam asla...
    Eyvallah hocam, o zaman pişmanlık duymayın. Bende henüz almadım ama ben bilerek 7t pro seçmedim. 26 Gr ağırlık farkı var hocam. Ve poup-up kamera da sorunlar baş göstermeye başladı nadiren de olsa paylaşımlar görmeye başladım. 7t pro yu ikinci el alacaktiniz nasıl kullanıldığını bilmeden. Öyle pişmanlık duyacak farklar yok bence. Tam tersine bana göre bile bile 8 tercih edilmeli.
  • Yok yok, pişmanlık sayılmaz artık, sorun yok...

Bak ağırlığa yine bakmadım ben görüyor musun... Böyle işte, sonra vah vah. Pop-up sorunlarından zaten bihaberim(dim). 2.el katiyen almazdım o kesin sanırım. Dediğiniz gibi pişmanlık uyandıracak bişi yok gibi gerçekten de... Bilmeden 8 tercih ettim ama sağolun varolun biraz daha mutluyum şuanda, cidden eyvallah hocam
  • Bişi sorucam arkadaşlar...

Yurtiçi kargo, 3 iş günü diyor sitesinde, 1200km'den uzak olan mesafelere...

Ahmet abinin kargoyu verdiği yerden bana olan uzaklık harita da 1494KM...

21 Mayıs, yani bugün, gündüz kargoya teslim edilen bu paketi cumartesi falan bu Yurtiçi kargonun depoya gitsem, sabah tır boşaltılırken, alma ihtimalim yada gelmiş olma ihtimali nedir sizce?

Takip kodun da ''27 mayıs perşembe'' tahmini teslimat diyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.