Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Canceylan0707

hocam nasıl ön kamerada veya parmak izinde bi skıntı oluyor mu ? bende almayı düşnüyorum. yapıştırıcı olunca garibime gitti . bi sorun var mı ?

Alıntıları Göster
    Hocam önermiyorum;dokunmatik te çok nadir algılıyamama oluyor ama ön kamera da hiç bir sıkıntı yok. Benim asıl sorunum başka;ilk yapıştırttığım camın 5 gün sonra sol köşesinde hava kabarcığı oluştu onu düzeltemedim ve kaldırdım. Kaldırmasıda çok kolay oldu yani kendiliğinden de zamanla çıkabilir intibası oluştu bende. 2 tane almıştım diğerini videolardan izlediğim kadarıyla ben yapıştırdım. İlkinden daha düzgün oldu. Şimdilik bunu kullanıyorum ama güven vermedi. Normal eski bildiklerimizden çıkmış;onlardan sipariş ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8 pro da always on display mevcut mu? 7t pro daki gibi ekrana dokununca mı gözüküyor yoksa saat?
  • Telefonu eline aldığınızda geliyor saat ekranı öyle sürekli açık olan always on display yok bence bu daha iyi sonuçta pil tasarrufu sağlıyor always on display göre
    @uzerme jr.

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Hocam önermiyorum;dokunmatik te çok nadir algılıyamama oluyor ama ön kamera da hiç bir sıkıntı yok. Benim asıl sorunum başka;ilk yapıştırttığım camın 5 gün sonra sol köşesinde hava kabarcığı oluştu onu düzeltemedim ve kaldırdım. Kaldırmasıda çok kolay oldu yani kendiliğinden de zamanla çıkabilir intibası oluştu bende. 2 tane almıştım diğerini videolardan izlediğim kadarıyla ben yapıştırdım. İlkinden daha düzgün oldu. Şimdilik bunu kullanıyorum ama güven vermedi. Normal eski bildiklerimizden çıkmış;onlardan sipariş ettim.

Alıntıları Göster
    bende sipariş verdim denesem mi denemesem mi bilemedim ? siz orj ekranın üzerinde gelen korumanın üzerine mi yapıştırıdnız yoksa onu kaldırıp mı eklediniz. ekran curve olunca diğer eskiler zaten tutmuyor . onlar cok kısa süre sonra kalkıyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canceylan0707

bende sipariş verdim denesem mi denemesem mi bilemedim ? siz orj ekranın üzerinde gelen korumanın üzerine mi yapıştırıdnız yoksa onu kaldırıp mı eklediniz. ekran curve olunca diğer eskiler zaten tutmuyor . onlar cok kısa süre sonra kalkıyor diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam onu kaldırdım da uygulattım. Şimdilik bir sorun yok;2.kez ben yapıştırmıştım daha sağlıklı oldu galiba eski ekran koruyuculara göre daha kolay yapışması bence. Sıvıyı ortaya döktüm üzerine hizalayarak camı koydum hiç baskı uygulamadım. Kendisi yapışmaya başlıyor ama kamera tarafı yüksekte durduğu için alt tarafa dengeleyici ince birşey koydum. İlk 30 sn de camı düzeltebiliyorsunuz;hemen yapışmıyor. O sıvı tüm cama nüfuz edince ki anlıyorsunuz bu durumu,üstten değdirmeden mavi ışığı en az 5 dakika gezdiriyorsunuz. Söylemeyi unuttum;içinden bantlar çıkıyor yapıştırıcı üst ve alt hoparlörlere akmasın diye;çünkü biraz taşıyor. Bence başka bant kullanın içinden çıkan çok iyi tutmuyor hatta yandaki güç butonu ses butonu onlarıda koruyun.

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Ben de tam tersi hep görmek istiyorum , özellikle geceleri başucunda durduğu için telefon.

• Başucunda tutma telefonu çok zararlı aynı odada bile barındırma ak lazım uyurken ama yapmıyoruz işte
    @uzerme jr.

• Dostlar oneplus 8e imei atınca bir sıkıntı oluyor mu güncelleme bağlantı falan. Bugün alacağım. Şimdi mi imei attırayım 8 ay sonra mı ne tavsiye edersiniz?

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Hocam one plus imei konusunda en sıkıntısız cihaz hiç bir sorun yaşamassın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaman1906 Y kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler imei yaptırıyorum o zaman😇

Aynen hocam yaptirin hatta kullanmadiginiz eski bir cihaz varsa onu attirin daha garanti olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kayıt işlemi sorun olmuyormuş bende dün sordum 4+4 ay sonra yani kullanım süren doldukdan sonrada kayıt oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ReLaX_35_ -- 27 Temmuz 2020; 12:15:26 >
  • Dostlar telefon in2010 versiyonu alayım mı sıkıntı yaşar mıyım acil cevap lütfen satıcıya ona göre söyleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

Dostlar telefon in2010 versiyonu alayım mı sıkıntı yaşar mıyım acil cevap lütfen satıcıya ona göre söyleyeceğim.
    Benim ki 2020 hiç bir sıkıntı yok. 2010 ile 2020 çin versiyonu

• quote:

Benim ki 2020 hiç bir sıkıntı yok. 2010 ile 2020 çin versiyonu

Alıntıları Göster
    Sağol dostum aldım yarın gelecek inş.

• Arkadaşlar 2. Simkart yuvasını sd kart olarak kullanma imkanı var mı?

Denemek lazım ama olacağını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

Sağol dostum aldım yarın gelecek inş.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam

• Oneplus 7t den 8 e geçen var mı acaba? Titreşim gücünü merak ediyorum. 7t kullanmıştım ve cepte hissedilmiyordu.

Bir de Oneplus 8 de ekran yeşillenme sorunu var mı acaba. 7t de bu sorun vardı. Telefonu almayı düşünüyorum da.

• quote:

Hayırlı olsun hocam

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler eksik olmayın

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.