Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanlar bu telefonda niye batarya kötülüyor anlamıyorum.
    Batarya bu tabi herkesin kullanım senaryosu çok farklı. Lakin ortalama bir bataryası var bence.

Ek olarak telefonun satın aldığımdan beri kendi hızlı şarj adaptörü ile toplasan acil durumlarda 10 kere şarj etmişimdir 3 yılda. 5v 1 amper çıkış gücü olan adaptörle gece yatmadan şarja takıyorum 5 saatte şarj ediyor ığıl ığıl. 3 yıldır böyle yapıyorum batarya performansım hala mükemmel. Gps hep açık, ekran oto parlaklık. Dışarıda hep mobil veri. Totalde 1 saat oyun(pubg vs değil. O oyunları oynuyorsanız batarya performansı beklemeyin telefondan) video, arwbada bluetooth ile müzik. Evime akşam saatlerinde hep %20 30 şarjla geliyorum.

Önerimdir hiçbir telefonda hızlı şarj rutin şarjınız olmasın. Alın yavaş bir adaptör gece siz uyurken 5 saatte şarj olsun telefon. Hızlı şarj adaptörünüz de araçda, çantada, işyerinde acil durumlarda kullanın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• OnePlus 8 wolte ve wowifi aktif ettim.https://www.oneplusturkiye.com/threads/android-13-volte-ve-vowifi-aktif-etme-rootsuz-bilgisayarsiz.478//

buradaki talimatları yapın sonra tamamdır.

rotsuz bir yöntem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra telefonu kapatıp açtığımda şebekem olmasına rağmen kimse bana ulaşamıyor. Uçak moduna alıp geri çıkınca bana ulaşabiliyorlar. Bu durumu nasıl çözerim? Türk Telekom uygulamasından hat resetledim ama bir şey değişmedi yine

• destroy-er D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam en hızlı çözüm budur herhalde. 5 dk da hallettim.

• destroy-er D kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, ben de mesajınızdan sonra açabildim.  

• Kısır Hamide kullanıcısına yanıt

kesinlikle berbat ötesi. 2 dk sosyal medyaya bakıyım diyorsun. öğlen olunca bitiyor neredeyse sarjı. bulaşmaz bence hiç

• 2021 haziranında aldım 8 proyu. Hala kullanıyorum ve hiç sorun çıkarmadı.
    Batarya performansı hala ilk günkü gibi.

Bunda hızlı şarjı kullanmıyor oluşumunda etkisi büyük. Aldığım günden beri telefonu geceleri 5w lık şarj aleti ile şarj ederim. Gece 1 de koysam sabah 6 ya kadar anca şarj. Akıllı şarj özelliği ile sabah 8 30 da tam dolacak diyor.

Bu şarj benim tüm günümü çıkarıyor.
    Evde iken wifi dışarıda 4g. Konumum hep açık. Ekran parlaklığı hep otomatik.
    Zorlayıcı oyunlar hariç herşeyi yapıyorum telefonda.

Bence hangi marka model telefon olursa olsun üreticilerin sidik yarışı olan hızlı şarj özelliğini kullanırsanız o bataryadan verim almayı beklemeyin. 25w lardan sonrası bataryaya ciddi düşman.

Bu arada telefon rootlu, gereksiz arka plan uygulamalarından arındırılmış ve grenify vb programlar ile arka planda çalışan kullanmadığım hizmetler/uygulamalar otomatik kapatılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 9 Eylül 2023; 18:29:10 >

• Arkadaşlar merhaba. Telefonumda yaşadığım can sıkıcı bir durum var. Oneplus 8 pro kullanıyorum. Telefon 4.5 g de iken beni arayanlar bana ulaşamıyor ama ben onları arayabiliyorum. Telefonu 3g ye alınca onlar da beni arayabiliyorlar. Şebekem full çekiyor. Hattımı başka telefona taktım onda hiçbir sıkıntı olmuyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim ?

• Arkadaşlar merhaba.

Yaklaşık 3 yıldır Oneplus 8 pro kullanıyorum . Çok memnunum .

Bu telefondan Nothingphone 2 ye geçilir mi ?

Kullanan , tecrübelerini aktarabilecek kimse var mı aramızda ?

• Arkadaşlar oneplus 8 pro için satılık spigen tough armor kılıf var mı

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Malesef bulmak çok zor. Ben bulamadım bulursanız bana da haber eder misiniz?

• SARIMSAKLI MAYONEZ kullanıcısına yanıt

Tamam üstad,0 olarak da satılmıyor. Son çare buraya yazayım dedim.

• Zamanının en iyi telefonuydu bence 9 pro bile bunun kadar tat vermemişti bana

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt

Aynen hocam, evde duruyor ilerde kızıma verirsem sağlam bir kılıfı olsun istiyorum. Bildiğin bulabileceğim kılıf var mı acaba kalın olan

bende değiştiremedim daha 🙂 şimdilik problem yok. batarya bir tık az gitmeye başladı sadece. android 11 den çıkamadım hocam. sizde durum ne

• raikkonen21 kullanıcısına yanıt

Hocam ben Android 10 da yım ve pili çok iyi hala,ana telefon olarak s23 ultra var ama 8 pro nun yeri ayrı:)

Yurtdışı bulabilirsin Ali de yoktu acaba inan bin pişmanım sattığıma bu telefonu hem 2023 Avrupa modeli idi hem koyu lacivert renkli 12 256 GB dı hiç bir telefon şundaki tadı vermedi bana iyi saklayın valla 8 pro larınızı

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt

Aliexpres te yok hocam

Bitmişmi oradada ilginç bakmak lazım başka sitelere

• Dostlar yardımınıza ihtiyacım var. Update ederken bootloop oldu.

En güncel yazılım olan IN2023_13.1.0.586(EX01) dosyasının boot.img dosyasına ihtiyacım var.

Eğer bu yazılımı oxygen updater ile indirdiyseniz payload_dumper ile boot.img dosyasını bana çıkartıp atar mısınız.. GFerçekten çok önemli benim için, yardım rica ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.