Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim model oneplus7t 1900 unuttular . Çin sürümünü
  • Android 10 a güncelleyin memnun değilseniz.Stabil sürüm var kullanıyorum şuanda.
  • 7T'ye Pixel experience rom'u yükleyip deneyen varmı?
  • Arkadaşlar hem esimde hem bende 7t var. Dikkatimi cekti YouTube de hdr videolarda iki cihaz da renkleri soluk gösteriyor. Hdr yi birak sdr kalitesinden bile uzak ekran soluklulaşiyor. Sizdede böylemi durum

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)
    | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muttaki_34 -- 8 Nisan 2023; 5:6:0 >

• Arkadaşlar 7T Pro Mclaren Edititon telefonumda gölge ekran ve üst barda amoled yanığı sorunu var. Telefonumu acayip seviyorum ve çok memnunum. Ekran değişip yapıp, temiz temiz kullanmak istiyorum uzun süre.

Değişim yapabilecek bir yer bilen var mı acaba?
  • Batarya değişimi yapan oldumu?
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Az önce aklıma geldi. Siz yazmışsınız! Nasıl çözülür bu durum?
  • zakiri_1905 Z kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyim bir kaç yer var.Orjinal yada aynı performansı verecek alternatif bulmamız lazım.
  • _botturgec_ kullanıcısına yanıt

Özelden mesaj attım yapan kişiyi.

Ben n11 den alıp değiştirdim hocam. Orijinaline benzeyen bi tane vardı ondan aldım. Orijinal değil tabiki. Leş gibi de değil. Yüzde 10 15 gibi bi fark oldu diyebilirim. Benim sıkıntı mobil internette bulunduğum yerde hat çekmiyor diye çok şarj bitiriyordu. 4 saati görmüyordum çoğu zaman orijinal batarya ile. Şimdi 4 saatin biraz üzerine çıkabiliyorum yüzde 80 mobil internet ile. Verdiğim süreler 60hz de nette gezinme şeklinde kullanım. Wifi olunca 6 saatleri bulabiliyor wifide sıkıntı yaşamadım. Şu an günü kurtarıyor. Yarım saat falan anca iyileşmiştir yani çok berbat durumda değilse bataryanız bi süre daha idare edebilirsiniz. Ama kötü durumda ise de değiştirilebilir korkulacak bir durum değil. Düzgün bir yerde yaptırmakta fayda var ekrana kadar söküp takıyor batarya için sanırım.

• drummer_bjk D kullanıcısına yanıt
    Onu bende gördüm.Başka satıcılarda aynısından satıyor ama ömrü çabuk bitiyor ve performansı etkiliyor kalitesi.Bu telefona yüksek kapasiteli iyi bir pil var ama biz bulamıyoruz sanırım.İyice bu asya taraflarındaki sitelere bakmak lazım.Çok kullanıcısı var hala ve değiştirende çok kişi var bataryayı.
  • Bunu alıp denemek lazım.Bunların parçaları kaliteli.En kötü ihtimalle bunu alırım gibi hiç bulamazsam.

https://www.ifixit.com/products/oneplus-7t-replacement-battery

Türkiyeye kargo yapmıyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drummer_bjk -- 12 Nisan 2023; 11:3:0 >
  • drummer_bjk D kullanıcısına yanıt

Kargo her ülke yapar zannetmiyorum.Alıp denemek lazım aslında.Zaten uygun fiyatı da kargo dahil çok ücret tutmuyor.

• Pil değişimi için bir yer denk geldim.Görüştüm orjinal ve 600tl olduğunu söyledi.Garantide var dedi.
  • Arkadaşlar ilgilenen olursa sıfırdan farksız 7T cihazım satılıktır..P.M.

Paylaşabilir misiniz özelden veya buradan. Orijinal kablo ve adaptör dışında warp şarjı destekleyen marka model bilginiz var mıdır? Teşekkürler.

• NeverDies7 kullanıcısına yanıt

Mesaj attım

Nerede buldunuz?
  • Lizsrd L kullanıcısına yanıt
    Tesadüfen denk geldim araştırırken
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.