Şimdi Ara

OnePlus 7t 8/256 Mavi Satılık ya da iPhone XR , 11 Takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 OnePlus 7t 8/256 Mavi Satılık ya da iPhone XR , 11 Takas
    İPhone X ve 8 plus kullandıktan sonra ekonomik sebeplerden dolayı Ucuz android telefonlara dönmüştüm 3 4 ay önce oneplus 7t alıp android zirvesine çıktım fakat olmuyor ben android ile yapamıyorum bunu anladım. İphone 11 ya da Xr almak için telefonumu satmaya karar verdim. Ciddi alıcılar için whatsapp üzerinden fotoğraf paylaşabilirim, telefonun kozmetik olarak bir problemi yoktur bir tek ekranda ufak bir kılcal çizik vardır ekran açıkken gözükmemektedir. Telefon için 4150 TL istiyorum ufak bir pazarlık payı vardır. Takas tekliflerini ancak garantili iPhone 11 ya da Xr için değerlendirebilirim. OnePlus 7t 8/256 Mavi Satılık ya da iPhone XR , 11 TakasOnePlus 7t 8/256 Mavi Satılık ya da iPhone XR , 11 TakasOnePlus 7t 8/256 Mavi Satılık ya da iPhone XR , 11 TakasOnePlus 7t 8/256 Mavi Satılık ya da iPhone XR , 11 Takas
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 4150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• herkes oneplus için android zirvesi diyor. bir gün bende bakacağım tadına çok merak ettim :d
  • iPhone 11 aldım takas işi iptal :) 4050 TL'ye düşürdüm telefonu ilk yazan alır :P
  • Bu fiyata satılması çok zor hocam. Sıfır kayıtlı 4150 4200 TL ye şuan satan çok kişi var zaten. 4 ay önce 3400 TL civarına satılıyordu. Tamam kar edin bu satıştan ama sıfır fiyatına yakın fiyat ile satmanız bence çok zor. Yine de hayırlı Satışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız hocam sıfır kayıtlısını şuan 4200'e alabiliyorum.
  • Takip ettiğim bir cihazdı fakat gelen zamlardan sonra rafa kaldırmış olduğum bir konu haline dönüştü.
    Telefon almayı tamamen rafa kaldırdık. :)
  • Sadece cihaz ve sarjmi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutu içeriği mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.