Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Temmuz sonu ağustos başı gibi türkiyede olacağım,eğer isteyen varsa makul ücret karşılığı bende getirebilirim.
    hocam bize bir hafta yada 2 hafta icinde lazım ozamana kadar rahat bulunur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

hocam bize bir hafta yada 2 hafta icinde lazım ozamana kadar rahat bulunur...

Alıntıları Göster
    2 hafta içinde bulunurda sırf bi telefon içinde türkiyeye gir çık yapmakda zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle incelemeleri takip ediyorum 8 gb ramli olan modeli.Eğer bariz bi hız farkı yoksa 8gb olanı tercih edeceğim.

• quote:

Özellikle incelemeleri takip ediyorum 8 gb ramli olan modeli.Eğer bariz bi hız farkı yoksa 8gb olanı tercih edeceğim.
    12 gb remli alacam sonucta yasa cıktı bir sefer olsun bizim olsun...
  • quote:

12 gb remli alacam sonucta yasa cıktı bir sefer olsun bizim olsun...

Alıntıları Göster
    Şimdiden hayırlı olsun.5G versiyonunuda ayrı sürecekler piyasaya.

• quote:

Şimdiden hayırlı olsun.5G versiyonunuda ayrı sürecekler piyasaya.

Alıntıları Göster
    5g bana gelmez türkiyede işe yaramaz şuanlık lakin kıbrısa gönderip almak var bunuda şöyle düşünmek lazım nasıl ala biliriz kredi kartı ile alırken tek cekim yapacagız sorunda bu bir anda 5 bin ödemek bu devirde bazen zor...
  • quote:

5g bana gelmez türkiyede işe yaramaz şuanlık lakin kıbrısa gönderip almak var bunuda şöyle düşünmek lazım nasıl ala biliriz kredi kartı ile alırken tek cekim yapacagız sorunda bu bir anda 5 bin ödemek bu devirde bazen zor...

Alıntıları Göster
    Ülkede 3g çekmeyen yerler var daha.Peşin ödemekte bu dönemde illa sarsar.Yine oneplus ucuz diğer markalar pahalı özellikle apple.Bende X var 256lık.Bizim ülkede altından daha değerli.XS max alan araba alır.1200 dolara aldım X i şimdi 800-900 dolara oneplus için satmayı düşünüyorum.İyi paralara alıyoruz ama satarken zararı çok oluyor.

• quote:

Ülkede 3g çekmeyen yerler var daha.Peşin ödemekte bu dönemde illa sarsar.Yine oneplus ucuz diğer markalar pahalı özellikle apple.Bende X var 256lık.Bizim ülkede altından daha değerli.XS max alan araba alır.1200 dolara aldım X i şimdi 800-900 dolara oneplus için satmayı düşünüyorum.İyi paralara alıyoruz ama satarken zararı çok oluyor.

Alıntıları Göster
    bende mi mix 3 var yedekde kalacak bir şekilde kıbrıs olayını çözersek iyi olur en yakın kıbrıs oradaki birisi alır bende ondan alırım arada aracı para kazanmaz

• quote:

bende mi mix 3 var yedekde kalacak bir şekilde kıbrıs olayını çözersek iyi olur en yakın kıbrıs oradaki birisi alır bende ondan alırım arada aracı para kazanmaz

Alıntıları Göster
    Hayırlısı olsun.İmei Kayıt işi net bi açıklığa kavuşsun ondan sonra bende alırım.

• Bir şeyi merak ediyorum bu telefonda da görünce aklıma geldi. Android telefonlarda neden altta ufak da olsa bi şerit şeklinde boşluk oluyor? iPhone X te mesela o kısım sadece çerçeveler kadar kalın. Donanımsal bi sebebi mi var? Mi 8 var bende mesela onda daha da kalın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogudeg

Bir şeyi merak ediyorum bu telefonda da görünce aklıma geldi. Android telefonlarda neden altta ufak da olsa bi şerit şeklinde boşluk oluyor? iPhone X te mesela o kısım sadece çerçeveler kadar kalın. Donanımsal bi sebebi mi var? Mi 8 var bende mesela onda daha da kalın.
    onun bildigim kaderı ile patenti applede huawei gibi firmalar yanlış basmalar diyor onu önlemek icin diyor lakin patentti apllede oldugu icin ola bilir ama bir iki seneye oda cözülür asıl sorun kalın oluyorlar lakin pil yine aynı yine aynı 5000 bin mah koysalar iyi ama 4 bin 4k ekranda 4 bin yetmez gibi...
  • quote:

Hayırlısı olsun.İmei Kayıt işi net bi açıklığa kavuşsun ondan sonra bende alırım.

Alıntıları Göster
    ben ona bakmadan alacagım imei işine bakarsam hiç telefon almamam lazım türkiyedende almam asla
  • 7 pro kaç tl olur sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

5.5 8/256 mayıs sonu teslim , ilk partide çakallık peşindeler kimse almasın bu fiyatlara daha imei bile belli değil.

Haziran ortasında 8/256 4500 e bulunur rahat.
    imei belli olmuş diyorlar fakat tr de adam akıllı getiren hiç yok
  • Japonya kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hemen almaktan vazgeçtim , Gereksiz pahalı şu an 1 aya fiyatlar normal seviyeye gelir , Pro yerine normal oneplus 7 8/256 düşünüyorum , bayramdan önce almak istiyordum ama elime Meizu 16 geçti , tatilde kullanırım oldukca güzel kamerası var daha sonra haziran sonuna doğru fiyat durumuna göre 7 8/256 alacağım.

İmei kayıt durumu kesin olamaz çünkü hiçbir satıcı daha getirmedi tahmini konuşuyolar. Ay sonu belli olur hocam.
  • benim 7 plusu satıp almayı düşünüyorum bu proyu. 8gig versiyonu en optimal olanı gibi görünüyor. cihaz efsane olmuş. fakat imei repair olayı var mı bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. yeni kayıt sistemiyle almak imkansız oldu
  • 90hz ve qhd ayarlarda 4.5 saat civarı ekran süresi verdiği söyleniyor. Batarya yetmeyecek sanki:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 19 Mayıs 2019; 7:37:7 >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Full HD 60 hz de kullanırsınız siz de! İkidir pille ilgili olumsuz mesaj atıyorsunuz. Bi durun da cihaz bi çıksın ; kullananlar yorum yapsın. Hemen gömmenin derdindesiniz

• Kullanıcı yorumlarına göre yazdım zaten.. Gömme derdinde değilim, belki de ilk alacaklardanım cihazı.. sadece okuduklarımı yazdım. S10+ bataryası kötü diye satmıştım. Bunun da aynı olmasını istemiyorum sadece..

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Kullanıcı yorumlarına göre yazdım zaten.. Gömme derdinde değilim, belki de ilk alacaklardanım cihazı.. sadece okuduklarımı yazdım. S10+ bataryası kötü diye satmıştım. Bunun da aynı olmasını istemiyorum sadece..
    S10+ plus tan batarya konusunda daha iyi oneplus.Özellikle ilerleyen zamanda güncelleme ile ekran süresinde daha iyi verim alınabilir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.