Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.977
Cevap
76
Favori
481.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S9 plustan geçmeyi düşünüyorum düz 7 ye veya 7 proya aradaki fiyat farkına değer mi Geçmek isteme nedenlerim ise biraz fazla ısınıyor ve batarya olarak düşük geldi Oyun oynayan kullanicilarin batarya ve ısı durumu nasıldır Düz 7 alsam sonradan uzulurmuyum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yagm17x

S9 plustan geçmeyi düşünüyorum düz 7 ye veya 7 proya aradaki fiyat farkına değer mi Geçmek isteme nedenlerim ise biraz fazla ısınıyor ve batarya olarak düşük geldi Oyun oynayan kullanicilarin batarya ve ısı durumu nasıldır Düz 7 alsam sonradan uzulurmuyum
    P20 prodan geçtim. Bugün kullandım cihazı tüm gün mobil veride 6.5 saat ekran süresi aldım. 30 dk si pubg geri kalan hepsi mesajlaşma video mail

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

S9 plustan geçmeyi düşünüyorum düz 7 ye veya 7 proya aradaki fiyat farkına değer mi Geçmek isteme nedenlerim ise biraz fazla ısınıyor ve batarya olarak düşük geldi Oyun oynayan kullanicilarin batarya ve ısı durumu nasıldır Düz 7 alsam sonradan uzulurmuyum
    mi 8 den düz 7 ye geçtim ben mutluyum s9plusdan iyi olacağı belli fakat sizi tatmin edermi bilemem batarya için düz 7 daha iyi bence şöyle aldığım süreleri sizle paylasayim.

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU] ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 25 Haziran 2019; 18:51:26 >

• Japonya kullanıcısına yanıt
    P20 prodan sonra geçmesem de olur mu dediniz yoksa iyi ki geçmişim mi performans farkı falan çok var mi

• Telefon çok hoşuma gidiyor ama garantisi olmayan bir seyede o kadar para bağlanır mı.Bozuldugunda servis i vs yok varsada para verip yaptırmak gerekiyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

root yok resim müzik atar gibi icine atıyorsun ana dizine yani sonra güncellemelerden seciyorsun yüklüyor

Alıntıları Göster
    harika teşekkürler , androidi uzun yıllardır kullanmıyorum haliyle çok uzak kaldım lakin dediğiniz gibi basşt olması gayet güzel, çinde 12 gb versiyon 4200 liraya denk geliyormuş aşağı yukarı, oradan getirteceğim, kayıt vesaire derken 4500 gibi biter herhalde, bu cihaza yeni batarya taktırabileceğimiz bir servisi var mı hocam, alıyoruz ama en küçük sıkıntı da ortada kalmayız umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

harika teşekkürler , androidi uzun yıllardır kullanmıyorum haliyle çok uzak kaldım lakin dediğiniz gibi basşt olması gayet güzel, çinde 12 gb versiyon 4200 liraya denk geliyormuş aşağı yukarı, oradan getirteceğim, kayıt vesaire derken 4500 gibi biter herhalde, bu cihaza yeni batarya taktırabileceğimiz bir servisi var mı hocam, alıyoruz ama en küçük sıkıntı da ortada kalmayız umarım.

Alıntıları Göster
    4200 sana gelse 80 tl imeil o adam yazılımıda 10 tl atar 100 tl tutar taş catlasın birde satan adamların cogu teknik destekte veriyor sen diyorsun bunun bataryası öldü yenisini takarmısın adam tamam kardeşim ücreti şudur diyor sende onaylarsan sağlam yapıyorlar icin en azından orjinal teknik servisten daha rahat olsun...o samsung aplle gibi o girmez bu girmez demez parasını alır işini sağlam yapar...

• quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

4200 sana gelse 80 tl imeil o adam yazılımıda 10 tl atar 100 tl tutar taş catlasın birde satan adamların cogu teknik destekte veriyor sen diyorsun bunun bataryası öldü yenisini takarmısın adam tamam kardeşim ücreti şudur diyor sende onaylarsan sağlam yapıyorlar icin en azından orjinal teknik servisten daha rahat olsun...o samsung aplle gibi o girmez bu girmez demez parasını alır işini sağlam yapar...

Alıntıları Göster
    imei atma işi bana biraz uzak geliyor açıkçası, evde kullanmadığım bir çok cihaz var haliyle imei lakin ne kadar sağlıklı bilmiyorum, boşta pasaport bulup kayıt ettirmek daha garanti sanki, öyle bir durumda istanbul için buraya danışırım öyleyse, işini güzel yapan orjinal ürün kullanan kişilere verilecek paranın hesabı yapılmaz gerçekten de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Hocam listede gözükmez basit ama bende orda takılmıştım sag tarafta ok işareti var ona tıkla orda gözükecek. Başta boş çıkıyor cihaz gözükmüyor sanıyoruz
    Hocam malesef dediğiniz gibi değil keşke öyle olsa ama sorun başka bi yerde anlayamadığım cihazda volte açık log kit ile açtım videodaki herşeyi de yapıyorum ama pDC programında listede herhangi birşey çıkmıyor bomboş çıkıyor
  • One plus 7 için kılıf ve kırılmaz cam önerecek var mı acaba 6t için üretilenler uyumlu mu cam da sıkıntı olur mu.. Ve kesin şunu al dediğiniz var mıdır

• quote:

P20 prodan sonra geçmesem de olur mu dediniz yoksa iyi ki geçmişim mi performans farkı falan çok var mi
    Kamera da P20 pro bariz önde. Şarj da P20 pro da son zamanlarda sıkıntı yaşıyordum 1 yılı oldu cihazın normal karşılanabilir. Hız olarak ise op7 daha hızlı. Geçmiş işlemleri bellekte tutabiliyor olması ekstra hoşuma gidiyor. Örneğin bir uygulamadan diğerine geçip daha sonra eski uygulamaya dönünce baştan başlatmak yerine kaldığınız yerden devam ediyor bu da 8 GB ramin faydası

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm herşeyi doğru yapıyorum driverları vs yüklüyorum ama görmüyor one plus 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulfikartas29

One plus 7 için kılıf ve kırılmaz cam önerecek var mı acaba 6t için üretilenler uyumlu mu cam da sıkıntı olur mu.. Ve kesin şunu al dediğiniz var mıdır
    Sadece aliexpresste var

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    boşta pasaport bulup kayıt ettiremiyorsunuz artık. hat sahibine ait pasaport ile kayıt ettirilebiliyor sadece.
  • Op7 pro 6/128 ile 8/256 arasında performans bakımından çok fark mı Arkadaşlar? Aradaki farka değer mi? Çok oyun oynayan biri değilim.

• Arkadaşlar herkese merhaba
    Bende en son kullandığım LG G7 yi satarak oneplus 7 satın aldım yarın öğleden sonra elime geçer,bir arkadaşımın önerisi ile karar verdim,kamerasının çok iyi olduğunu söyledi, en azından lg g7 den daha iyidir.
    Huavei den bence uzak durun yakında güncellemeleri sona erdirirler gibi geliyor,yoksa aklımda mate 20 pro vardı.
    Ben daha evvel p20 pro yu imei atılmış kullandım ve hiç problem yaşamadım,güncellemeleri anında alıyordu volte de sorunsuz çalışıyordu. Bundada sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.

• ben de g7 mi satıp düz 7 aldım hocam hayırlı olsun. telefon çok iyi. kamerası g7 den iyi emin olabilirsiniz.
  • zaomss kullanıcısına yanıt
    Ona da el attılar demek, daha beler göreceğiz bakalım

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    öyle hocam. zaten artan kayıt fiyatları üzerine maalesef çok kötü bir gelişme. kendi pasaportunuza kayıtlı telefonu babanız bile kullanamıyor kısaca kendi hattı ile. büyük bir saçmalık. fakat tavsiyem imei atılabilen bir telefona pasaport kaydı yapmayın. zaten 3 sene de bir hakkınız var. imei kaydının pasaport kaydına göre herhangi bir dezavantajı vs. de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

ben de g7 mi satıp düz 7 aldım hocam hayırlı olsun. telefon çok iyi. kamerası g7 den iyi emin olabilirsiniz.
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.