Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynı sebeple bende güncelleme yapmayı düşünmüyorum. 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 pro root yapıp kernel yükleyen var mı? custom kernellar da gün ışığında daha çok parlaklık imkanı varmış , deneyen olduy mu?

• Güncelleme yaptım pişmanım, var mı android 10 a geri dönüş yolu?

• son güncellemeden sonra gizli dns çalışmamaya başladı başına gelen var mı?

• oguzporti kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam 7pro için güncellemeyi düşünüyordum. Rot vs bişey yapmadım anlamam pek. Neyi kötü veya değişiklik olarak neler var. Birde hangi konuda pişman oldunuz? İyi Akşamlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla ben guncelledim. Olumsuz bir yani ile karşılaşmadım.

Varsa karşılaşan ya da denk gelen yazsin yesillenelim

• Android 11 güncellemesini bende yaptım ve memnunum. Volte açarken PDC görmeme hatası vardı onu da linkteki şekilde kolayca hallettim.
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/oneplus-volte-vowifi-pdc-hata-alanlar-icin.108755/

• Sesli konusmada bazen sapitip sesi cok yuksek veriyor.

• Android 11'in arayüzü ne kadar kötü, her şeyi büyütmüş ve kalınlaştırmışlar, sanki gözü görmeyen 80 yaş üstü dede telefonu gibi oldu. Bu kadar estetikten uzak olabilirdi arayüz.

Aramalarda görüşmeyi kayıt etme özelliği gelmedi mi? Youtube videolarından birinde record seçeneğini görmüştüm arama ekranında!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 3 Mayıs 2021; 22:53:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu cihaz 3500 liraya 2. el alınır mı sahibi sıfıra yakın diyor size sormak istedim tekeşşürler

• İlk fırsatta Android 10'a geri dönmeyi düşünüyorum. Nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olabilir mi? Eskiye göre telefonda kasma var ve batarya çabuk bitiyor.

• dediğim gibi android 10'a geri döndüm. şu anki sürüm 10.0.3.GM21AA. yeni güncelleme var; 10.3.8.GM21AA. siz hangi sürümdesiniz, yüklesem sıkıntı olur mu yeni sürümü?

• Android 11'i kesinlikle tavsiye etmem arkadaşlar, telefonu çöp yapıyor. 10'a geçtim şu an eskisi gibi akıyor telefon.

• hakan_kaya123 H kullanıcısına yanıt

10.3.8'i tavsiye ederim hocam. 11'e geçmeyi henüz düşünmüyorum. 10.3.8 gayet ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_kaya123

Android 11'i kesinlikle tavsiye etmem arkadaşlar, telefonu çöp yapıyor. 10'a geçtim şu an eskisi gibi akıyor telefon.

Nasıl geçtiniz acaba? Ben de hiç memnun değilim.

• arkadaşlar bu cihaz 3500 liraya 2. el alınır mı sahibi sıfıra yakın diyor size sormak istedim tekeşşürler

• erkan_uyar E kullanıcısına yanıt

Bence alınabilir , çok güzel telefon op 7 pro. Eski bir op7 pro , yeni bir op 8 pro kullanıcısı olarak yazıyorum.

• Kolayca geçiliyor ama telefon sıfırlanıyor, yedek almanı öneririm

• tomb.raider kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam dediğiniz sürüme geçtim. 11'e geçmeyin bence kesinlikle.

• TÜRK.rew kullanıcısına yanıt

https://forums.oneplus.com/threads/how-to-roll-back-to-android-10-on-oneplus-7-pro-from-oos11-open-beta-4.1413325//

hocam şurada linkler verilmiş cevapta. ilk linki kurup android 10 beta'ya geçiyorsunuz. sonra ikinci linki kurup android 9'a geçiyorsunuz. en son sistem güncellemeleri kısmında android 10 geliyor onu indirip kurarsınız. 10.3.8 sürümü stabil, hızlı.

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.