Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook zahter öz adlı kişiden satın aldım dileyen olursa irtibata geçiririm kendisi ile, yıllardır kendisinden satın alıyorum referansı bol, çok güvenilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara dan OnePlus 6T veya muadili bir cihaz almak isteyenler varsa benimle irtibata geçsin yardımcı olurum

• OnePlus 7 yi bekleyip satın almayı düşünen varmı bu konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Bariz fark? İşlemci herşey değildir.

Alıntıları Göster
    Tabikide.Yazılımda ağır basar ama işlemci olmadan yazılımı entegre edemessin.

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

OnePlus 7 yi bekleyip satın almayı düşünen varmı bu konuda?
    Şunun borcu bi bitsin bakalım ben uygun satın aldım bu cihazı satıp 7ye veya 7t ye geçeceğim. Bundan sonra OnePlus cıyız. Yazılımı harika yav

• quote:

Orijinalden alıntı: Ancestorman

Ben Harun Akyüzden aldım (Facebook çin telefon pazarı). Kapıda ödeme 3300 tl
    Telefon çok iyi ama miui arayüze alışmışım, ısınamadım. Kısa bir testten sonra koydum kutusuna. Satabilirsem tekrar xiaomiye geçeceğim.
    Hem MI 8 hem de OP6 kullanan biri olarak söyleyebilirim ki tamam OP6 ya da 6T çok güzel ve çok sadece ama arayüz konusunda kesinlikle MI 8 daha iyi/kullanışlı. Menüleri, kullanışlılığı, aradığınız konuya ulaşım MI 'de çok kolay Oneplus'ta seçenekler farklı yerlerde olabiliyor, bir fonksiyon 2 farklı yerden yönetiliyor, vb.

Her ikisi de çok güzel, paranız hangisine yetiyorsa o tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Hem MI 8 hem de OP6 kullanan biri olarak söyleyebilirim ki tamam OP6 ya da 6T çok güzel ve çok sadece ama arayüz konusunda kesinlikle MI 8 daha iyi/kullanışlı. Menüleri, kullanışlılığı, aradığınız konuya ulaşım MI 'de çok kolay Oneplus'ta seçenekler farklı yerlerde olabiliyor, bir fonksiyon 2 farklı yerden yönetiliyor, vb.

Alıntıları Göster
    Arayüz tamamen kişisel zevklerle ilgili 4 yıldır xiaomi kullanıyordum ben. Oxygen Os ilaç gibi geldi bana mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Alıntıları Göster
    iPhone veya Samsungdan geçenler Xiaomiye çabuk alışıyor.Arayüzü renkli ios a benziyor.Oneplus sade arayüz olunca kolay basit göze çarpıyor.Aynen kişisel zevk meselesi :)

• quote:

Şunun borcu bi bitsin bakalım ben uygun satın aldım bu cihazı satıp 7ye veya 7t ye geçeceğim. Bundan sonra OnePlus cıyız. Yazılımı harika yav

Alıntıları Göster
    Oneplus 7 sanırım 5g ile gelmeyecekmiş.Yeni farkettim.

• Beta 7 geldi...

Değişiklikler

Sistem
    • Ekran görüntüsü UI Optimizasyonları

Galeri:
    • Geliştirilmiş fotoğraf editörü

Launcher
    • Raftaki kartlar için geliştirilmiş renk uyarlaması

OnePlus Switch
    • Uygulamalar için desteklenen izinler geçişi

Hava Durumu
    • Hava durumu uyarılarına daha fazla detay eklendi
    • Hava durumu zaman çizelgesi artık sistem zaman biçimini takip ediyor
    • Genel hata düzeltmeleri

Telefon
    • UI Optimizasyonları
  • Arkadaslar selamlar, ben de ankaradan 3300 e one plus 6t sahibi oldum, önceki telefonum iphone 6s ti. Ondan buna gecince baya bir seviye atlamış gibi hissettim kendimi. Telefon aklıma girince bu başlığı bayağı okuyarak kararımı kesinleştirdim. Gcam ve ayarları kurdum. Şimdilik çok hoşuma gitti cihaz sonrasında deneyimlerimi tek tek paylaşıcam. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yyucel

Arkadaslar selamlar, ben de ankaradan 3300 e one plus 6t sahibi oldum, önceki telefonum iphone 6s ti. Ondan buna gecince baya bir seviye atlamış gibi hissettim kendimi. Telefon aklıma girince bu başlığı bayağı okuyarak kararımı kesinleştirdim. Gcam ve ayarları kurdum. Şimdilik çok hoşuma gitti cihaz sonrasında deneyimlerimi tek tek paylaşıcam. Saygılar.
    iPhone kapalı kutu gibi :)

• Kesinlikle, gcam muazzam. Tek bir sorum olacak burdaki hazır ayarları yükledim gcam e video kalitesi olarak 1080p ayarlanmış 4k ayarlasam problem olur mu? Bi de güvenilir bir ios klavyesi kullanan var mı ya da önerisi olan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/op-6t-icin-saydanm-nillkin-tpu-case--137665991#137665991

Arkadaşlar. Telefonu satmak zorunda kaldım. Elimdede bu nillkin kıkıf kaldı.

İhtiyacı olanlar için ilanımı ekledim

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Oneplus 7 sanırım 5g ile gelmeyecekmiş.Yeni farkettim.

Alıntıları Göster
    Hiç önemli değil şuan 5G daha 4G hızlarını adam akıllı vermiyor operatörler

• quote:

Hiç önemli değil şuan 5G daha 4G hızlarını adam akıllı vermiyor operatörler

Alıntıları Göster
    Onu geçtim daha 3G yi iyi vermeyen var :)

• Arkadaşlar whatsappta fotoğraf çekerken sıkıntı yaşayan var mı ? Çekmeden önce gayet güzel çekerken, çekim sonrası hafif odaklama sorunlu ve soluk çekiyor.
    Normal kamerada o sıkıntı yok.
  • Arkadaşlar malum yolla imei kaydı lazım olursa özelden irtibata geçebilirsiniz kuzenim teknik servis sahibi elinde parça olarak kullandığı birçok içi boş telefon var 6 plus dan tutun Htc 10 a kadar. Kayıt yapmıyor not olarak elinde çöp olmuş cihaz dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakama -- 27 Mart 2019; 14:3:1 >
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    Kendi kamera yazilimi bi tik problemli maalesef, bu tarz amerikan merkezli uygulamalarda programlari ios icin yaziyorlar android taraflarina cok buyuk destekleri yok. Ben genelde once gcam ile cekip oyle gonderiyorum ne gondericeksem gcam ile birlikte kamera ucuyor adeta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karakama

Arkadaşlar malum yolla imei kaydı lazım olursa özelden irtibata geçebilirsiniz kuzenim teknik servis sahibi elinde parça olarak kullandığı birçok içi boş telefon var 6 plus dan tutun Htc 10 a kadar. Kayıt yapmıyor not olarak elinde çöp olmuş cihaz dolu.
    İmeimi satıyor yoksa atıyormu?

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.