Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. 6T kullanmaya başlayalı 2 ay oldu, telefondan genel olarak memnunum gayet güzel. Ancak yaklaşık 2 haftadır bol miktarda Android hata veriyor. Kullanımda bir etkisini görmüyorum, sadece bir bildirim geliyor. Ama bu sürekli hata veriyor olmasının sebebi nedir anlayamadım. Başına gelen var mı? Aldığımdan beri 4-5 kez güncelleme geldi, hepsini de yaptım.
  • bildirimde ne yazıyor
  • menem M kullanıcısına yanıt
    Dostum video yu iyice izle orada görüceksin gizli menüyü

https://www.youtube.com/watch?v=ALmpaiahKas
  • Telefonun imei kaydı yok cihaz gözükmediği için volte desteği gözükmüyor bende, yapılabilecek birşey varmı

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eralp08 kullanıcısına yanıt
    Volteyi destekleyen Türkiye cihazina takin hatti tanıdık birinin uygulamadan acin volteyi sonra oneplus 6t takin aktif olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ydemir95 kullanıcısına yanıt
    Fırsatım olursa deneyeceğim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇandıR

Herkese merhaba. 6T kullanmaya başlayalı 2 ay oldu, telefondan genel olarak memnunum gayet güzel. Ancak yaklaşık 2 haftadır bol miktarda Android hata veriyor. Kullanımda bir etkisini görmüyorum, sadece bir bildirim geliyor. Ama bu sürekli hata veriyor olmasının sebebi nedir anlayamadım. Başına gelen var mı? Aldığımdan beri 4-5 kez güncelleme geldi, hepsini de yaptım.
    4-5 kere güncelleme yaptığınıza göre eski dosyalarla alakalı çakışma olabilir dolayısıyla bilgilerinizi yedekleyip telefonunuzu resetlerseniz herhangi bir sorun çıkacağını zannetmiyorum
  • Ali den aldığım oneplus bullets wireless geldi almayı düşünen varsa 10 numara cihaz, uygun fiyat diye qcy t1 pro almıştım onu satıp bunu aldım özellikle şarjı iyi gittiği için, beğendim tavsiye ederim, işyeri için yedek dash şarj da istemiştim, o gelsin onu da yorumlarız

• quote:

Orijinalden alıntı: eralp08

Ali den aldığım oneplus bullets wireless geldi almayı düşünen varsa 10 numara cihaz, uygun fiyat diye qcy t1 pro almıştım onu satıp bunu aldım özellikle şarjı iyi gittiği için, beğendim tavsiye ederim, işyeri için yedek dash şarj da istemiştim, o gelsin onu da yorumlarız
    ali dediğin aliexpress mi oluyor?
  • cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Evet :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eralp08

Evet :)
    fiyatı baya var
  • cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Doğru diyosun dolar normal seviyede olsa 70 dolar bu kulaklık için çok iyi aslında ama dolar fazla

• Arkadaşlar
    Telefonda kendi orijinalinde görüşme kaydedici varmi
    Nette araştırdım kimi cmd komutu ile açıyor,ama telefonu restart edince tekrar ayarlamak lazımmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun üzerinde ki ekran koruyucu sanki biraz hassas çizikler oluştu , üzerine tekrar takılsa dokunmatik ekran da sorun oluşur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Numan11111 N kullanıcısına yanıt
    Hayır dostum hiçbir sorun olmuyor bende bugün kırılmaz cam ekran koruyucu aldım uyguladım sorun yok şuan için.Ama yeni koruyucu taktıktan sonra parmak izini yeniden tanıtman gerekecek.

Bunu da tavsiye ederim ben kullanıyorum gerçekten de harika.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/microcase-oneplus-6t-tam-kaplayan-cerceveli-tempered-cam-koruyucu-P302578302
  • Bu telefonun mclaren versiyonu 10gb ram güzel tasarımı var 4650 ye buldum kayıtlı

Ayrıca bunlara imei yazmak baya kolay sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Bu telefonun mclaren versiyonu 10gb ram güzel tasarımı var 4650 ye buldum kayıtlı

Ayrıca bunlara imei yazmak baya kolay sanırım
    oneplus ta imei olayında sıkıntı yok ve bende mclaren kullanıyorum halbuki kendime 2 gb ram ve 128 gb hafıza için aradaki fark değmez falan diyordum ama sonuç itibariyle kullanıyorum tasarımındaki ince detaylar gerçekten çok hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cHemical.react

oneplus ta imei olayında sıkıntı yok ve bende mclaren kullanıyorum halbuki kendime 2 gb ram ve 128 gb hafıza için aradaki fark değmez falan diyordum ama sonuç itibariyle kullanıyorum tasarımındaki ince detaylar gerçekten çok hoş

Alıntıları Göster
    BU TELEFONUN DIŞ SESİ NASIL ACABA ?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.