Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pixel 3 ile aynı kalitede verim alınabiliyorsa çok iyi derim.
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Sadece android 9 ve üstünde çalışıyor. Yükleyip sonucu yazarsanız sevinirim. Özellikle de gece modunu deneyin.

Bende mi5 var yükledim ama çalışmadı android 8 olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Sadece android 9 ve üstünde çalışıyor. Yükleyip sonucu yazarsanız sevinirim. Özellikle de gece modunu deneyin.

Bende mi5 var yükledim ama çalışmadı android 8 olduğu için.
    6t henüz bende yok.Satın aldıktan sonra anca :)
  • 10 ay 5t kullandım ve çok memnun kaldım. 6t gelene kadar ve merakımı gidermek için poco f1 aldım kullanıyorum.
    şimdi pusuda bu aletin satışa çıkmasını bekliyorum.
  • ferhatugur kullanıcısına yanıt
    Pocoda güzel fakat alt taraftaki ekran kenar oranı hoşuma gitmiyor.
  • Bence alınır bu telefon .. pixel 2 XL ile ayni keskinlikte olmasa bile bence çekimler çok güzel .. 579 dolares ama dolar düşerse kesinlikle mantıklı telefon .
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    6t şart değil. 6 da olur. Android 9 olsun yeter ki
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    Abartısı çok oldu kamera yönünden 6t nin.Dünden beri inceliyorum kamera karşılaştırmalarını,açıkcası fark göremedim.
  • 6T Turkiyede ne zaman satisa cikar? Hindistan tahmini fiyati 2900 - 3000 TL arasi gorunuyor.
  • Ben de 1 aydan beri bu modeli bekliyordum. Açıkçası umduğumu bulamadım, kameraya vurgu yapıyorlardı devamlı ama ben de ilk incelemelerde pek bir fark göremedim. Zaten bahsettikleri nightscape modu selefine de gelecekmiş. Şuan benim için artısı, pilin büyümesi onun dışında parmak izi tamam bir yenilik elbette ama şu haliyle pek pratik gelmedi. Onun dışında çentiğe falan takılmıyorum. Fiyat olarak oneplus 6 şu ara indirimde gearbestte 420 dolara kadar düştü. Yeni model zaten 550 dolar, fiyat farkı epey açıldı. Şuan başka alınabilir bir telefon da yok gibi, mi mix 3 var oneplusın haricinde o da kafamı kurcalıyor şu sıra, ama kızaklı tasarım ve 218 gram olmasından dolayı ondan da çekiniyorum. Benzer özellikere başka bir cihaza bakınca ise fiyatlar ikiye katlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.hüseyin -- 1 Kasım 2018; 1:42:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

6T Turkiyede ne zaman satisa cikar? Hindistan tahmini fiyati 2900 - 3000 TL arasi gorunuyor.
    6 modeli bile 3900₺. Bu herhalde 4000₺ üzerinde kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Ben de 1 aydan beri bu modeli bekliyordum. Açıkçası umduğumu bulamadım, kameraya vurgu yapıyorlardı devamlı ama ben de ilk incelemelerde pek bir fark göremedim. Zaten bahsettikleri nightscape modu selefine de gelecekmiş. Şuan benim için artısı, pilin büyümesi onun dışında parmak izi tamam bir yenilik elbette ama şu haliyle pek pratik gelmedi. Onun dışında çentiğe falan takılmıyorum. Fiyat olarak oneplus 6 şu ara indirimde gearbestte 420 dolara kadar düştü. Yeni model zaten 550 dolar, fiyat farkı epey açıldı. Şuan başka alınabilir bir telefon da yok gibi, mi mix 3 var oneplusın haricinde o da kafamı kurcalıyor şu sıra, ama kızaklı tasarım ve 218 gram olmasından dolayı ondan da çekiniyorum. Benzer özellikere başka bir cihaza bakınca ise fiyatlar ikiye katlanıyor.
    Bende mix3 le kıyaslıyorum açıkcası başka telefon yok.Mix 3 olmassa pixel 2-3 xl uygun,onun harici başka alternatif göremiyorum.

• Satıcılara gelmiş arkadaşlar en uygun nereden alabiliriz.
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    Nasil gelmis? Amerikada satisi 1 kasim yaziyor.
  • Şu an 5 kullanıyorum 3500 lira civarı bulursam anında almayı düşünüyorum
  • Bugün kurcaladim biraz. New York ta t-mobile mağazalarında satışa başladı. Baya yakışıklı. Sanırım alacağım.

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crusht -- 1 Kasım 2018; 20:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crusht

Bugün kurcaladim biraz. New York ta t-mobile mağazalarında satışa başladı. Baya yakışıklı. Sanırım alacağım.

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]
    Geçen bi yerde gördüm 800 dolara sipariş üzerine getiriyorlar.Biraz daha bekleyim dedim.Tam otursun fiyat o zaman bi tane kafamda var :)

• 580 dolar benim gördüğüm 8/128 olan
  • crusht C kullanıcısına yanıt
    Bende yurtdışındayım.Burda yaşadığım yerdeki tel satıcıları çok komisyon farkına getiriyorlar :)
  • Kanadadan 8-256 versiyonunu 840 cada alacağım, çok beğendim ve iphone 6dan sonra ilaç gibi geleceğini düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.