Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    on kamera icin degisim var mi?
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Pek fark edemedim kamerası iyi genel olarak pek üstüne yazılımla birşey koyacaklarını sanmam pürüzleri temizlerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karakama K kullanıcısına yanıt
    on kamera yumusatmasini kaldirsalar yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    az önce ota dan 10,3 geldi bilginize
  • cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Vpn ile de denedim bende yok.

• Bir kaç güne gelir diye düşünüyorum kademeli dağıtıyorlar. Bu arada oneplus swich den yedekleme yaptığımız dosyaları nasıl bulurum onlarıda silmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cHemical.react -- 22 Aralık 2019; 3:32:19 >
  • Bana da dün10. 3.0 ota dan geldi. Telefon abd versiyonu

cok tesekkur ederim bilgilendirme icin.

suan da gozukmuyor. bir kac gune duser bana da :)
  • guncelleme dustu ota'dan.

• Geçelim mi arkadaşlar kullananlar Bi problem yaşayan var mı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt
    ben geçtikten sonra hard reset yaptım ve tek sorun olarak görünecek şey Mclaren Ar uygulaması yok (benim cihaz 6t Mclaren) bunuda OnePlus a ilettiğimde geri dönüş olarak teşekkür edip bir sonraki güncellemeyi beklememi söylediler
    Aslında Hard reset yapmak istemiyorum pek ya. O kadar fotoğraf video uygulama müzik yedekle geri al falan.
    Daha önce 3t kullanırken güncellemelerle kusursuz olan telefonum git gide hantallaşmıştı. Şimdi de kusursuz bir hızda telefon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

Aslında Hard reset yapmak istemiyorum pek ya. O kadar fotoğraf video uygulama müzik yedekle geri al falan.
    Daha önce 3t kullanırken güncellemelerle kusursuz olan telefonum git gide hantallaşmıştı. Şimdi de kusursuz bir hızda telefon.
    oneplus switch ile geri yükledim bazı programlar hata verdi o yüzden bir daha hard reset yaptım.
  • Biraz önce 10.3.0 geldi ben de yükledim. Eskiden telefonu hareket ettirince havaya kaldırınca ekran uyanır saat görünürdü, bende kilidi açmama gerek kalmadan saati öğrenirdim, şimdi sadece parmak izi çıkıyor. Kilidi açmadan saati veya gelen bildirim var mi yok mu göremeyecek miyim artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Biraz önce 10.3.0 geldi ben de yükledim. Eskiden telefonu hareket ettirince havaya kaldırınca ekran uyanır saat görünürdü, bende kilidi açmama gerek kalmadan saati öğrenirdim, şimdi sadece parmak izi çıkıyor. Kilidi açmadan saati veya gelen bildirim var mi yok mu göremeyecek miyim artık?
    cihazı resetlediniz mi yada en azından cache temizliği? Çünkü bende aynı şekilde o özellikler hala var cumartesi gününden beri 10.3 kullanıyorum.Ortam ekranında aynı özellikler mevcut.
    resetlemedim ama ayarlardan temayı değiştirince problem düzeldi.
  • arkadaşlar acil destek rica ederim.

beta programındayım ve hem beta sürümünü hemde normal versiyonu indirmeme ragmen güncelleme %99 kalıyor. her türlü reseti attım sildim defalarca yeniden yükledim, yerel güncelleme yaptım her seferinde %99 kalıyor. daha önce yaşayan ya da çözüm önerisi olan var mı ?
  • son guncelleme icin yorumlariniz nedir ?

• Arkadaşlar iyi günler, en son güncellemeden sonra Gcam kullanılamıyor, bu sorunu yaşayan var mı? Uyumlu sürümü var mıdır?

• su volte ve vowifi yi nasil actiginizi anlatabilirmisiniz? ne yaptiysam cozemedim.

tesekkurler.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.