Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
28
Favori
118.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada üzerinden 6/64 3300 TL ithalatçı garantili almayı düşünüyorum.

Performans olarak zaten sıkıntı olmayacağını biliyorum.

Kulaklık - Hoparlör ses performansı ve batarya performansı benim için çok önemli. 3.5mm girişi olması nedeniyle tercih ediyorum. Yoğun kullanırım ve normal günlerde 1-1.5 saat hafta sonları ise 4-5 saat kadar PUBG Mobile'de oyun+antrenman yapmaktayım.

Sizce tercih etmeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stackman

Hepsiburada üzerinden 6/64 3300 TL ithalatçı garantili almayı düşünüyorum.

Performans olarak zaten sıkıntı olmayacağını biliyorum.

Kulaklık - Hoparlör ses performansı ve batarya performansı benim için çok önemli. 3.5mm girişi olması nedeniyle tercih ediyorum. Yoğun kullanırım ve normal günlerde 1-1.5 saat hafta sonları ise 4-5 saat kadar PUBG Mobile'de oyun+antrenman yapmaktayım.

Sizce tercih etmeli miyim?
    Alınır ve sıkıntı yapmaz ama almışken 8/128 al eğer uzun vadeli kullanım amacin varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Avengers editions 8/256 oneplus 6 ile,
    8/128 oneplus 6 takas düşünen var mı?

• Herkese iyi forumlar ben de 128gb 8gb ram modelle aranıza katıldım.onereceginiz kılıfları bekliyorum teşekkürler

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Bütçem 3000 TL zorlayarak 4/64 alıyorum.

• JosSeven kullanıcısına yanıt
    Kamera yazılımı güncel değilse apkmirror sitesinden güncel sürümü indirebilirsiniz. Veya GCam kullanabilirsiniz. Düşük ışıkta stok kamera yazılımına göre çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: msozgirgin

Herkese iyi forumlar ben de 128gb 8gb ram modelle aranıza katıldım.onereceginiz kılıfları bekliyorum teşekkürler
    Arkadaşlar avengers (256GB) modelindeki dışı karbon görünümlü kılıftan almak istiyorum bende ama onlar tekli satılıyor mu bilmiyorum. Alanınız yada bileniniz varsa yardımcı olabilir mi ?
    (AliExpress de birkaç bakındım ama orijinal değillerdi)

• quote:

Bütçem 3000 TL zorlayarak 4/64 alıyorum.
    İstanbul'da isen ve illa garanti sorunun yoksa kayıtlı parlak siyah 8/128 sıfır ayarında 4 aylık spigen orjinal kılıf ve sarj aleti ile 2600 e verebilirim.

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Garantili olmasını istiyorum. O nedenle sıfır ve ithalatçı garantili bakıyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

İstanbul'da isen ve illa garanti sorunun yoksa kayıtlı parlak siyah 8/128 sıfır ayarında 4 aylık spigen orjinal kılıf ve sarj aleti ile 2600 e verebilirim.

Alıntıları Göster
    Bence süper fiyat, daha yeni aldım telefonu, almasaydım bunu kaçırmazdım.

İlla garanti diye kasıyor bazı arkadaşlar ama garantiye ilk işleri düştüğünde her türlü sorun için "kullanıcı hatası" cevabı aldıklarında garantinin boş olduğunu anlayacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Bence süper fiyat, daha yeni aldım telefonu, almasaydım bunu kaçırmazdım.

İlla garanti diye kasıyor bazı arkadaşlar ama garantiye ilk işleri düştüğünde her türlü sorun için "kullanıcı hatası" cevabı aldıklarında garantinin boş olduğunu anlayacaklar.

Alıntıları Göster
    İşte işi çözmüş olan bir arkadaşım kutluyorum sizi. Yıllardır Xiaomi ve oneplus cihazları kullandım. Sadece mi6 yı garantili olarak aldım kullandım o da denk geldi öyle. Hiçbirinde çok şükür garantilik bir sorun yaşamadım. Şuan garantili 8/128 op6 4000 lira civarı ben aldığımda 3000 lira gibi bir rakama denk gelmişti. Ekran kırılması,suya düşme,kasa deformesi bunlar hep Garanti dışı işlemler geriye sadece pil,soketler ve anakart sorunu kalıyor. İşin aslı eğer bir cihaz alacaksınız ve bu cihaz çıkalı 6 ayı geçmiş ise ve kronikleşmiş bir sorunu barsa zaten gizli kalmıyor o cihaz garantili olsa dahi almam aldirmam. Örnek LG SAMSUNG bunlarda ekran ve anakart sorunu had sayfada özellikle LG bu konuda sabıkalı hemde neredeyse bütün amirallerde durum bu LG tarafın da. Yani sözün özü cihazı ilk alanlardan değilseniz işiniz çok kolay bu sebeple garantili 4000 olan cihazı garantisiz 3000 e alabiliyorsanız kârdasınız zaten bunların garantisi de bir Apple değil andik dandik firmalar getiriyor çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: msozgirgin

Herkese iyi forumlar ben de 128gb 8gb ram modelle aranıza katıldım.onereceginiz kılıfları bekliyorum teşekkürler
    Kaliteli ürün istiyorsan spigen den başkasına bakma bana 48 lira gibi bir fiyata denk geldi indirimli almıştım hepsi burada dan. Diğerleri de zaten 20 25 den aşşagi kilif yok ama kalite farklı birşey tabi ki.

• 3300 TL 6/64 Hepsiburada Oneplus 6 mı yoksa 3300TL sahibinden sıfır 6/128 Oneplus 6T'mi önerirsiniz?

Sahibinden satıcısı Semers İletişim. Sanırım yurtdışı telefon ithalatını ilk yapan firmalardanmış.
  • quote:

3300 TL 6/64 Hepsiburada Oneplus 6 mı yoksa 3300TL sahibinden sıfır 6/128 Oneplus 6T'mi önerirsiniz?

Sahibinden satıcısı Semers İletişim. Sanırım yurtdışı telefon ithalatını ilk yapan firmalardanmış.
    OP6 ile 6T arasında pil, kulaklık soketi gibi birkaç fark var sadece. Yani ekrani, işlemcisi, bellek, vb. gibi asıl kritik özelliklerin hepsi aynı. Ben henüz 2-3 gün önce bu sebeple daha az para verip paralel ithal OP6 aldım, daha fazla verip 6T'ye gerek yok çünkü. Ancak aynı parayı verecekseniz Semers ya da farklı bir satıcıdan 6T almanızı öneririm. Zira garanti diye birşey yok ülkemizde. Nasılsa başınıza gelecek her olayda kullanıcı hatası denilecek

• arkadaşlar merhaba oneplus 6 6/64 le aranıza katıldım. oneplus markasını ilk defa kullanmama rağmen akıcılık,hız beni çok mutlu etti. sormak istediğim bişey var always on display i nerden açıyoruz? '1' rakamının kırmızı falan olduğu bir foto görmüştüm de

• slapto2k S kullanıcısına yanıt
    Ekran. Bildirim ekranı, ekranı yukarı doğru kaldırma. Yalnız her zaman açık ekran yok. Telefonu yukarı kaldırınca aktif oluyor.

• teşekkür ederim @sadafa1

• Dostlar telefonu yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Cihaz hızıyla şarj olma hızıyla falan on numara bir cihaz fakat cihazı ve sebepten dolayı değiştirmek istiyorum.

Birincisi telefonun bataryası bana yetmiyor. Hele bir pubg oynamayayım su gibi gidiyor şarjı ve genel olarakta 5 saati geçemiyorum.

İkincisi ise ekranı ve hoparlör ses seviyesi beni tatmin etmedi.Ekranı amoled falan bana biraz piksel sayılıyor gibi geldin. Bilmiyorum belkide öyle bir durum yoktur.

Şimdi bu ayarda ikinci el ya da sıfır 3200 3300 tl ye kadar hangi cihazı alırsam pişman olmam. Oneplua 7t batarya olarak ve çentik olarak bir tık iyi ama onun içinde bataryası çok farklı demediler Oneplus 6 ya göre. Sizden yardım bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Dostlar telefonu yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Cihaz hızıyla şarj olma hızıyla falan on numara bir cihaz fakat cihazı ve sebepten dolayı değiştirmek istiyorum.

Birincisi telefonun bataryası bana yetmiyor. Hele bir pubg oynamayayım su gibi gidiyor şarjı ve genel olarakta 5 saati geçemiyorum.

İkincisi ise ekranı ve hoparlör ses seviyesi beni tatmin etmedi.Ekranı amoled falan bana biraz piksel sayılıyor gibi geldin. Bilmiyorum belkide öyle bir durum yoktur.

Şimdi bu ayarda ikinci el ya da sıfır 3200 3300 tl ye kadar hangi cihazı alırsam pişman olmam. Oneplua 7t batarya olarak ve çentik olarak bir tık iyi ama onun içinde bataryası çok farklı demediler Oneplus 6 ya göre. Sizden yardım bekliyorum.
    Şu anki kullanım yorumları ve batarya ömrünü bilmiyor olsam da ben OnePlus 6 almasaydım Asus Zenfone 5z almayı düşünüyordum. Bı bakmanızda fayda var.

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=y4hs4quYqNc bu video da s10+ ve 6t yi karşılaştırıyorlar. Bu telefondan sonra anca bunlara geçilir bence
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.