Şimdi Ara

OnePlus 5T'nin prototipine ait görüntüler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus 5T'nin prototipine ait görüntüler ortaya çıktı

OnePlus yeni amiral gemisi modeliyle ilgili olarak sessizliğini korusa da yeni sızıntılar Çinli şirketin önümüzdeki ay yeni bir telefon çıkaracağını doğrulamış durumda. AnTuTu'da ortaya çıkan verilere göre OnePlus 5T'de 20MP + 20MP sensör içeren bir çift kamera sistemi yer alacak.

Ayrıca Bkz.AOC'dan şık tasarımlı taşınabilir 16 inç USB-C monitör
    Bildiğiniz gibi bir önceki model olan OnePlus 5'te 20MP + 16MP sensörlü bir çift kameraya yer verilmişti. Bu konuda küçük bir yükseltmenin yapılacağını söyleyebiliriz. Yeni sızdırılan görsellerle birlikte akıllı telefonun tasarımı ve çıkış tarihi de açığa çıkmış durumda.

Weibo'da yayınlanan iki yeni görüntü cihazın ince çerçeveli bir ekrana sahip olacağını ve arka kısmında parmak izi tarayıcısının yer alacağını gösteriyor. Bir başka görselde ise OnePlus 5T'nin 16 Kasım'da resmiyet kazanacağını görüyoruz. Bu da Evan Blass'ın iddia ettiği gibi lansman tarihinin 20 Kasım olmadığını ortaya koyuyor.

• Çirkin

• Uzun bir süre custom rom kullanma ihtiyacı duymadığım tek telefon 3T oldu. Bundan sonra da Oneplus kullanmaya devam ederim diye düşünüyorum. Tasarımı da gayet güzel. Tasarımcı arkadaş neyini beğenmedi acaba? :)

• Ön tarafı komple ekran yapma furyası sona erdi demek ki :D Alttaki boşluğa home tuşu koyulabilecek boşluk mevcut bence. Koymamışlar yine de fena değil.

• 5 kullanıyorum 7 plus u satıp çıkacak olanı alana kadar idare etsin diye aldım önceki kötü Android deneyimlerime göre düşünerek ... Şimdi asla satmayı değiştirmeyi düşünmüyorum 10 numara telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su parmak izi okuyucusunu neden ekrana entegre etmezsiniz. Oldum olasi arka tarafta parmak izi okuyucusundan nefret etmisimdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnePlus , Xiaomi , Nubia , Meizu , LeEco .. Bunları kullanan bilir arkadaşlar . Eğer biraz teknoloji meraklısıysanız ve bütceniz kısıtlıysa . Bu telefonlar büyük velinimettir ...

• Morthor M kullanıcısına yanıt
    Ben şuan Mİ 5 kullanıyorum,bende ileride One plus marka bir telefona geçmeyi düşünüyorum.

• OnePlus 5 Kullanıyorum gayet memnunum , 5T'ye geçer miyim olabilir neden olmasın.

Sonuçta para var huzur var :)

• kadirirdem kullanıcısına yanıt
    Hocam bu telefonlar böyle uçuk fiyatlara satıldığı sürece mi5 le yola devam bence

• kntrli kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen öyle katılıyorum, Mi 5 bu aralar batarya performansıyla üzüyor genelde günde 2 kere şarj ediyorum,Youtube'da çok takılıyorum sanırım birazda ondan.MIUI 9 gelsin telefonu sıfırlayıp birde bataryasını değiştirip yola devam etmeyi düşünüyorum.
    Miui9 dan benimde beklentim çok inşallah beklediğimize değer

• kntrli kullanıcısına yanıt
    Mi 6 ya verdiler,alanlar memnun bakalım bizde durum ne olacak :)
  • Şimdiye kadar sızan fotoğraflarda parmak izinin arkada olduğu hiç görülmedi. Zaten twitter'da CEO "Oneplus telefonların ortak noktası nedir" tarzı bir cümle kurmuş. Yani muhtemelen ön tarafta home tuşuna devam edecektir. En büyük sıkıntısı fiyatı. Üstüne 60-70 dolar daha fiyat koyacakları söyleniyor. Çin sitelerinde bile millet galaxy s8 alır diye dalga geçiyorlar. Şahsen ben 2 senedir ertelediğim telefon alma olayını fiyat yüzünden samsung galaxy s7 seçimi ile noktalayacağım. Hem fiyat uygun hem de kablosuz şarj dahil ne ararsan var cihazda. Ayrıca kamerası da muhteşem.İlk 5'e giriyor.

Neyse tanıtılsın da nihai karara varalım bakalım. Ben şimdiden Galaxy s7'e göre plan yapmaya başladım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.