Şimdi Ara

OnePlus 5T mı HUAWEI MATE 10 PRO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus 5T almayı düşünüyordum sar değeri en yüksek telefon old.öğrenince aklım karıştıhttp://www.webtekno.com/sar-degeri-en-yuksek-ve-en-dusuk-telefonlar-belli-oldu-h41888.html

iki telefon arasında hangisini tercih etmeliyimhttps://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/91539-100148/huawei-mate-10-pro_oneplus-5t-128gb/
    veya sizin tavsiye edebileceğiniz başka bir telefon var mı

• fiyat farkı aşırı olmadığı sürece bence Mato 10 pro daha iyi bir seçim olur ikisi arasında.
  • Sar degeri icin yasal sinirlar icinde diye aciklama yaptilar.bazi teknoloji kanallari sar degerlerine bu kadar takmayin , bir sikinti olsa o cihazi uretemezlerdi yasal sinirdan dolayi diyor.bazilari yuksek diyor.emin degilim ben de.fiyat performans olarak one plus 5t ancak butcede sorun yoksa mate 10 pro bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoB -- 15 Nisan 2018; 12:45:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem sar değeri yüzünden hem de açıkça kişisel verileri sızdırdıkları için OnePlus 5T almak cesaret ister.

• 5T üretimi bitti, eldeki modeller satılıyor şu an. 2700 lira civarı pek cazip fiyatlar değil 128lik 5T için. Bekleyebilecekseniz 6'yı bekleyin.

İkisinden birini şahsi olarak seçmem gerekirse yine de 5T seçerim. EMUI berbat bir arayüz bana göre. Kamera çok çok çok önemli ise Mate 10 Pro alınabilir. Ama GCam ile de 5T de iyi işler başarıyor. Dot pattern olayını göz ardı edersek.

• Abi cidden telefonun yaydığı sarın zarar verebileceğini düşünecek kadar araştırma yapabilmekten aciz misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Abi cidden telefonun yaydığı sarın zarar verebileceğini düşünecek kadar araştırma yapabilmekten aciz misiniz?
    evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.