Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.274
Cevap
35
Favori
106.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Linkini de buldum olay yerinin
    https://forums.oneplus.com/threads/recap-open-ears-forum-oxygenos-sfo-usa-2018.819035/
  • Arkadaşlar sizce 2800 tl ye Oneplus 5t 6/64 mü yoksa 2569 tl tl ye Huawei Mate 10 mu? Şimdiden teşekkürler.
  • 5T 64 GB Siyah ile herkese merhaba.
    Türkiye'de tam uyumlu ve güzel kılıf tavsiyeniz var mı? Hepsiburada'da kılıflar mevcut ama ya kamera ya da parmak izi okuyucu için tam uyumlu değil deniyor. Spigen'den sipariş verdim, 1 ay oldu ama hâla gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold_

5T 64 GB Siyah ile herkese merhaba.
    Türkiye'de tam uyumlu ve güzel kılıf tavsiyeniz var mı? Hepsiburada'da kılıflar mevcut ama ya kamera ya da parmak izi okuyucu için tam uyumlu değil deniyor. Spigen'den sipariş verdim, 1 ay oldu ama hâla gelmedi.
    spigenden bende bugün iptal ettirdim siparişi çinden alsam daha çabul gelirdi, yok bu cuma yok gelecek cuma ,diye diye 3 cuma geçti.
  • Arkadaşlar telefon hakkında yorumlarınız benim için çok önemli. Oneplus 5t ile Huawei Mate 10 arasında kalmış bulunmaktayım. Oneplus 5T 6/64 versiyonu nu 2800 tl ye, Huawei Mate 10'u da 2569 tl ye alma imkanım var.

Kamera konusunda Mate 10 önde gibi, hız konusunda ise Oneplus 5t bariz önde görünüyor.

Yorumlarınız nedir? Şimdiden teşekkürler.
  • Camera2API'ınını destekliyoruz demiş, külliyen yalan. Klasik OnePlus. Bu güncelleme haberine de inanmamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Come With Me C kullanıcısına yanıt
    6/64 5T'ye bence 2800 verilmez.

Kamerada Mate 10 bariz önde. Hız olarak da Mate 10 üzmez, ancak 5T çok daha ileride GPU kısmında.

İlle de saf android takıntınız yoksa bence bu fiyatlara Mate 10.

• Yorumunuz için çok teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Come With Me -- 13 Haziran 2018; 22:46:8 >
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğin gibi olmaz da yaparlar. En azından samsung gibi değiller

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlar daha kötü. Samsung direk vermiyor, bunlar vereceğiz diyip vermiyor.

Hala OnePlus 2 kullanıcıları Nougat bekliyor.

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Çok bir fikrim yok ama memnunum şu ana kadar oil painting effect dışında

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

6/64 5T'ye bence 2800 verilmez.

Kamerada Mate 10 bariz önde. Hız olarak da Mate 10 üzmez, ancak 5T çok daha ileride GPU kısmında.

İlle de saf android takıntınız yoksa bence bu fiyatlara Mate 10.
    ikisinide kullanmış biri olarak kesinlikle 5t diyorum.
  • OnePlus 5T 8/128 Openbeta 9 kullanıyorum ve bataryam oyun oynamadan %1'e kadar geldi. Bir ara telefondan laptopa resim aktaracağım için telefonu laptopa bağladım. İşlem 1-2 dakika sürdü ve bu esnada sanırım laptop telefonu %1 şarj etti.
    Not: Greenify agresif doze mod da kullanmaktayım. Nasıl kullanılacağı bu linkte adım adım anlatılmıştır.

https://youtu.be/E0ytqQoWhR4

OnePlus 5T [ANA KONU] OnePlus 5T [ANA KONU] OnePlus 5T [ANA KONU] OnePlus 5T [ANA KONU]

• bende yaklaşık 2 aydır 5t 64gb kullanmaktayım, gruba yazılabilir iyim.

İlk sorumda telefonu mac platformunda windows kullanmadan rootlayabilen var mı.
  • Spigen'den ben de kılıf bekliyorum hala. Kullandığım dandik kılıftan ötürü minicik bir ezik oluştu üst kasada

• Boot loader açma root ,twrp magisk kurulumunu videolu olarak ayrıntılı biri anlatabilirmi?
  • OnePlus 5T [ANA KONU]

• Oneplus 6 gece porte denemem

OnePlus 5T [ANA KONU]

• Telefonumun herşeyinden memnunum.Hızı, batarya süresi, kamerası vs şu anda hepsi de mükemmel.Umarım hep böyle devam eder.Batarya çok gitsin diye yok konumu kapatayım yok veriyi yada wi-fi yi kapatayım falan yok hepsi daima açık şekilde gayet iyi gidiyo.Nazar değmesin inşallah.

OnePlus 5T [ANA KONU]

OnePlus 5T [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Sencer93

Kamera yorumlarınızı bekliyoruz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.