Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.274
Cevap
35
Favori
106.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oreo da konum bölümünde seçenekler vardı. Pie'da bu yok mu ben bulamadım arkadaşlar... en

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google asistanı sadece ayarlardan girdiğimde aktif oluyor ana ekranda çalışmıyor birde voice match kapalı nasıl açabilirim onu açınca düzelir galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah güncelledim sürekli hücresel verinin yanında ünlem işareti çıkıyor ve internete bağlanmıyor hattım vf başka sorun yaşayan var mı?

• Hindistan'da pie güncellemesi geri çekilmiş... Yakım zamanda hotfix gelecek büyük ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşadım. Telefonu yeniden başlatınca düzeldi. Sonradan zaten yeni beta geldi. Bir daha da yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Rootsuz yöntem zaten bu. Şuan telefon Rootsuz ve volte ve vowifi açık durumda.

• hitcheaker kullanıcısına yanıt
    Rootsuz üstte attığım video ile şuan çatır çatır kullanıyorum. OnePlus 5T [ANA KONU]

• Merhaba Huawei mate9 telefon kullanıyorum.Ekranı kırıldı ben de bunu bahane edip yeni bir telefon almak istiyorum. İşim fotoğraf çekmeyi gerektiriyor iyi bir kamera şart. Güncelleme ile ön kamerada portre modu var mı ? Çift hat için çift hat desteği birde pili uzun gitmesi önemli. Oyun filan oynamam bir kaç office programı ve fotoğraf programı hariç pek kullanmıyorum . Zaman zamanda video çekip montajlıyorum.
    mate9 özellikle kamera konusunda beni çok mutlu etti. 5 T yi 3.000 tl bandında almayı planlıyorum. Pişmanlık duyar mıyım? tavsiye eder misiniz.Sevgilerle
  • onurcan16 O kullanıcısına yanıt
    Kamera biraz sıkıntılı. Uzun süredir oil painting effect diye adlandırılan bir durum var. Önerim oneplus olacaksa 6 almanız, kamera ve diğer konularda geliştirme söz konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Rootsuz üstte attığım video ile şuan çatır çatır kullanıyorum.
    Videodaki linkler ölmüş.Ayrıca videonun almanca olması hasebiyle videodakileri uygulama konusu biraz sıkıntılı görünüyor.Siz madem bu video ile bu işi rootsuz olarak yaptınız nasıl yaptığınızı anlatan bir döküman hazırlayıp gerekli dosyalar ile birlikte paylaşırmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibo -- 30 Aralık 2018; 22:16:59 >

• cuara86 kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl yapılıyor hocam?

• Hocam depolamayi siliyor mu bu kurulum. Direkt update olmuyor. Boot loader dan kurulum istedi.

• Hocam depolamayi siliyor mu bu kurulum. Direkt update olmuyor. Boot loader dan kurulum istedi.

• malibo kullanıcısına yanıt
    Eğer silmediysem bir sene sonra yapabilirim ancak(1 ocak :) ) derslerinden dolayı. Sildiysem dosyaları xda da mutlaka paylaşan olmuştur. Onun dışında almanca da olsa ben anladım yaptığı şeyleri. Az buçuk almancam olduğu için olabilir emin değilim.

• Google Asistan telefonunda çalışmayan bir tek ben miyim acaba?
  • Bizde almanca yok usta eger bir döküm hazırlar ve paylasirsan mutlu oluruz. Hangi gsm de yaptınız bir de? Paylasiminizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler

• Sıkıntı yok 1 sene bekleriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: bortecoder

Bu nasıl yapılıyor hocam?
    VPN ile bölgeyi degistirin

• hitcheaker kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir ingilizce anlatım var bırakıyım ama ben yine de yarın atmaya çalışıyım. Vodafone için yaptım bu arada.

• Link şu şekilde:https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/guide-volte-vowifi-german-carriers-t3817542

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 31 Aralık 2018; 8:37:49 >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.