Şimdi Ara

OnePlus 5 yaklaşıyor: Kutu tasarımları oylamaya sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnePlus 5 yaklaşıyor: Kutu tasarımları oylamaya sunuldu

OnePlus şu sıralar yaklaşmakta olan OnePlus 5 amiral gemisiyle meşgul. Şirket bir anket başlatarak yaklaşan telefonun perakende kutu tasarımı için tüketicileri oy kullanmaya çağırdı. Anket, Çin'in en büyük sosyal paylaşım ağlarından biri olan Weibo'da yer alıyor.

OnePlus 5 tasarımı için kullanıcılara beş beyaz, üç adet de kırmızı renkli kutu olmak üzere toplamda 8 tasarım sunulmuş durumda. Tüm seçeneklerin ön kısmında çeşitli efektler verilmiş 5 rakamının yer aldığını görüyoruz.

Ayrıca Bkz.Andy Rubin, Essential Phone'un gelecek ay çıkacağını açıkladı
    Kutu tasarımlarından bazılarının ön kısmında yer alan “Hello 5” kelimeleri dikkat çekiyor. Muhtemelen bu yeni premium akıllı telefonun resmi sloganı olacak. Dileyen herkes perakende kutu tasarımları için oy kullanabilir, ancak bunu yapmadan önce Weibo hesaplarıyla oturum açmaları gerekecek.

Çift kamera ve Snapdragon 835

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan OnePlus 5 sızıntıları, telefonun özelliklerinden bazılarını öğrenmemizi sağladı. Cihazın DxO Mark'la ortaklaşa geliştirilen çift kamera ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca, Qualcomm Snapdragon 835 platformunu çalıştıracak akıllı telefon 6 GB RAM ve 5.5 inçlik Full HD ekranla gelecek.

Telefonun pil kapasitesi büyük olasılıkla 3.000 mAh'den yüksek olacak. OnePlus 5'in 3.5 mm kulaklık girişi ve 64 ya da 128GB dahili belleğe sahip olması bekleniyor. Fiyat etiketini 650 dolar seviyelerinde görebileceğimiz akıllı telefon Haziran veya Temmuz ayında resmen tanıtılacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Android tarafının en iyisi xaomi ile..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Kızılay İlk Yardım Dolabı" tasarımı olmuş sanki!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 1 Haziran 2017; 23:34:16 >
  • kırmızı kutu baya farklı bir tasarım olurdu
  • 650 dolar ? Çinliler resmen uçmuş.

• 2400tl maşallah.S8 rakip olur diyencilerdenim.

• Bu fiyattan çıkarsa ölü doğar Huawei p10 plus 6/128GB 550$ bugün tanıtılan çift kameralı SD 835 6/64GB nubia z17 411$ nasıl satacak? Şuana kadar belki 20-30 tane akıllı telefon kullanmışımdır en keyif aldığım one plus one modeliydi kesinlikle hem fiyat performans hem kalitesiyle zamanının ötesinde bir modeldi ama one plus 3 den aynı keyifi alamadım tamam çok hızlı çok seri ama saf android artık çok yavan geliyor o telefonda kullanılan kameraya özel yapılmış bir kamera uygulaması arıyor insan aynı şekil müzik uygulaması ama saf android muhabbetine Google'ın her telefona verdiği kendi kamera uygulaması google müzik uygulamasını kullanılması zamanla bayıyor inşallah bu seride buna son verirler Android 6 sürümüyle orta seviye cihazlarda bile kasma darboğaz sorunu yaşanmıyor android o seviyeyi aştı sade düz android sürümünde direnmeye gerek yok artık xiaomi meizu huawei hepsinin arayüzü yağ gibi akıyor şuan snap 625 li Redmi note 4x kullanıyorum cayır cayır bi şekilde kişileştirmeler ve özellikler yapıp o işlemcinin hakkını vermeli

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Haberin resmini görünce kızılayla ilgili haber sanmıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kutu dikkat çekici duruyor.Özellikler iyi olmuş One Plus 3 ve 3t bayağı rağbet görmüştü buda görecektik.

• Ne hayatımda kullanan gördüm ne satan... Anca model duyuran marka. Çinde kalmış Çinli marka.

• Kırmızı kutu baya iddialı...

• Çıkınca video çekeceğim ins

• 650 dolar ne yahu? İnsanlar ucuz olduğundan OnePlus alıyor, OnePlus çok kaliteli olduğundan değil. 650 dolara telefon isteyen HTC U11, Galaxy S8 ya da LG G6 alır zaten. E ne amacınız kaldı? Donanımın falan güzel de böyle saçma şeyler yapma OnePlus, sakin ol.

quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Ne hayatımda kullanan gördüm ne satan... Anca model duyuran marka. Çinde kalmış Çinli marka.

Çünkü Türkiye'de yaşıyorsun, Amerika'da falan peynir ekmek gibi satıyor bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin Garnett -- 2 Haziran 2017; 6:58:17 >
  • 650$ ise bu telefon bu sefer karaborsaya dusmez.

Ayrica bu fiyata kiyaslanacak telefonda belli mi6

• quote:

Ne hayatımda kullanan gördüm ne satan... Anca model duyuran marka. Çinde kalmış Çinli marka.

.... sesiz sedasız web üzerinden kimlere neler neler sattığını tahmin edemezsin.
    en son 10 gün önce bu usullerle alakasız olduğunu düşündüğüm kıçı kırık tanıdığım web 'ten "OnePlus" 'a 1 yıldır sahipmiş.
    ama @Kevin Garnett sstanın dediği gibi, yeri usa 'da değil ama yine tr harici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

.... sesiz sedasız web üzerinden kimlere neler neler sattığını tahmin edemezsin.
    en son 10 gün önce bu usullerle alakasız olduğunu düşündüğüm kıçı kırık tanıdığım web 'ten "OnePlus" 'a 1 yıldır sahipmiş.

Yerinin Amerika'da olduğunu biliyorum ya, örnek bi' yer söylemek istedim.

• Kullanıcı biz değil miyiz bunların bence tasarımlarını da biz oylamalıyız para bizim cebimizden çıkacak.
  • pil 4000mah olmalı
  • Allah akıl fikir versin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin Garnett

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Yerinin Amerika'da olduğunu biliyorum ya, örnek bi' yer söylemek istedim.

....demek istediğim ürüne ulaşabilenin tüketicinin usa ve tr harici yaşaması.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.