Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YouTube lag sorunu düzelmiş birde wifide çekim kalitesi iyileştirilmiş. Batarya için ben pek Bir şey göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

YouTube lag sorunu düzelmiş birde wifide çekim kalitesi iyileştirilmiş. Batarya için ben pek Bir şey göremedim.

YouTube da ne gibi bir sorun vardı ben hiç farketmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Video açılışları yavaştı şimdi hemen açılıyor benim için sorun değildi ama şimdi duzelince farkediyor insan.

• Birde bir arkadaşımız 4g de kopmadan bahsediyordu onunla ilgilide bişey var galiba ben hiç yaşamadım ama

• Merhaba arkadaşlar. Telefonu hb den evo garantili 2400 tl 64 gblık modelini 2400 tlye almak mı daha mantıklı, yoksa 2300 tl ye burda bi telefoncunun getirtigi 128 lik ama imeisiz garantisiz almak mı daha mantıklı. Evonun hiçbirşeye yaramadığını düşünüyorum. G4 cihazımı bootloptan kullanıcı hatası dolayı geri göndermişti. Siz olsaydınız napardınız?

4k videoların dakikası 350 500 mb mış. Bu yüzden de düşündürdü aslında yoksa direk hbyi seçerdim. Başka satan yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HERONWARS -- 5 Ekim 2017; 11:34:56 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HERONWARS

Merhaba arkadaşlar. Telefonu hb den evo garantili 2400 tl 64 gblık modelini 2400 tlye almak mı daha mantıklı, yoksa 2300 tl ye burda bi telefoncunun getirtigi 128 lik ama imeisiz garantisiz almak mı daha mantıklı. Evonun hiçbirşeye yaramadığını düşünüyorum. G4 cihazımı bootloptan kullanıcı hatası dolayı geri göndermişti. Siz olsaydınız napardınız?

4k videoların dakikası 350 500 mb mış. Bu yüzden de düşündürdü aslında yoksa direk hbyi seçerdim. Başka satan yok zaten.

Az önce buraya msj yazarken cihaz kendi kendine kapandı açıldı :(

Msj devam edeyim

Evo gördüğüm bildiğim en adi en kötü firma g3 varken banada geri gönderdiler cihazı bende mahkemeye verdim en azından bu şansımız var

Birde cihazda çift sim var yani ciftide kayıtlı

Ha bu arada YouTube de 64 luk model 128 linkten hızlıydı ilginç geldi yoksa bir çakallık enteresan

• ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

55tl ye su tarz bir dbrand skin almak isteyen bana özelden mesaj atsın

• MAS207 M kullanıcısına yanıt
    Cihaz diyelim ki bozuldu. Gönderdik evo ya kullanıcı hatası dediler herzamanki gibi. Mahkemeye verdik (G4 6.ayinda daha sonuçlanmadı) en iyi ihtimalle 6 ay. Yani dediğiniz gibi en azından tüketici haklarına başvurma şansımız var. Keşke 128 lik de satsalar ama bu seferde 2700 tl yaparlar.

64 gb da çok güzel bir hafıza. Zamanında 16 lık iphone da kullandık. Bu cihaz için artık yanımızda otg usb taşımak lazım. En mantıklı çözüm bu.

• PoseiDon^ kullanıcısına yanıt
    Hb den ön sipariş versek. Satılacağı gün 2400 ten düşük fiyatta çıkma ihtimali var mı? Ücretin geri ödeneceğini biliyorum ama, yurtdışından çok pahalıya satılıyor cihaz. Hani bir ihtimal 2200 gibi mi6 fiyatından sürebilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HERONWARS -- 5 Ekim 2017; 15:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HERONWARS

Hb den ön sipariş versek. Satılacağı gün 2400 ten düşük fiyatta çıkma ihtimali var mı? Ücretin geri ödeneceğini biliyorum ama, yurtdışından çok pahalıya satılıyor cihaz. Hani bir ihtimal 2200 gibi mi6 fiyatından sürebilirler mi?

Öyle bir ihtimal olur gibi görünmüyor. Hepsiburada bir iki gün önce sessiz sedasız satıldı. Böyle bir ortamda fiyat konusunda jest yapar mı bilemiyorum. Bir de bu aralar hb de acayip bir gevşeklik umursamazlık var. Müşteriyi pek salladıkları yok. Fazla umutlanmayın bence.

• Hb nin operasyon bölümü satış aşamasında bu aralar çokta bişey beklemeyin bende 64gb daha 6gb si bile şimdiye dek dolmadi 64gb az buz bişey değil dolduğunda arada bir hicmi bilgisayara takmiyorsunuz 5 dk aktarirsin çokta önemli değil flim cekmeyeceksen yeter 64 16 GB Nexus 5 yıllarca yetti bikere bile doldu bu demedim

• Merhaba.Bu telefona uzun süredir bakıyorum ve kafama takılan tek şey optik imaj sabitleyici olmaması ve özellikle videolarda hareket halinde görüntü sallanması.

Ancak internette şöyle videolar gördüm.

Burda sanki ois varmış gibi videolar gayet düzgün,Acaba sony gibi yazılımsal bir ois desteği mi geldi Oxygen OS Update ile ?

Bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Merhaba.Bu telefona uzun süredir bakıyorum ve kafama takılan tek şey optik imaj sabitleyici olmaması ve özellikle videolarda hareket halinde görüntü sallanması.

Ancak internette şöyle videolar gördüm.

Burda sanki ois varmış gibi videolar gayet düzgün,Acaba sony gibi yazılımsal bir ois desteği mi geldi Oxygen OS Update ile ?

Bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Buna en iyi örnek Google'ın pixel cihazıdır onda ois yoktur fakat yazılımla en yüksek dxomark skoru almıştı şimdide pixel 2 98 puan alarak tüm zamanların en iyi puanını aldı ama eski pixel serisinde ois yoktu ve oisli cihazlardan daha iyi skor almıştı yazılımla nasıl başardılar bilmiyorum

Op5 de Google kadar güçlü bir yazılımcı kadrosu yok ama op ninde çok ciddi bir ( TR de yok maalesef) kullanıcı topluluğu var e buna binayen yazılım güncellemesinde bu topluluğun geri dönüşümünü dikkate alıyorlar

Sondan bir önceki yazılım güncellemesi nde eis baya duzeltiler yeterlimi tabiki hayır

• güncelleme alınca root kalktı :)
  • MAS207 M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
    peki ben bu cihazın 8gb modelini avrupadan getirtsem, güncelleme veya türkçe dil konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım, tr de paralel ithalat modellere göre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

teşekkürler.
    peki ben bu cihazın 8gb modelini avrupadan getirtsem, güncelleme veya türkçe dil konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım, tr de paralel ithalat modellere göre?

Hocam öyle bir sıkıntı yok. Cihazlar üniversal. Zaten Android in içinde tüm diller mevcut. İsterseniz Nijerya'dan alın farketmez. Misal benim telefon Almanya'dan geldi.

• arkadaşlar aranızda xiaomi mi 6 kullanıpda one plus 5 geçen varsa ikisi arasında hangisini tavsiye eder özellikle pil ahize ve hoparlör ve stabil arayüz olarak hangisi daha iyidir tarafsız olarak yorum yaparsanız iki cihaz arasında kararsız kalan arkadaşlara yardımcı olursunuz

xiaomi anakonusunu da takip ediyorum ama özellikle iki cihazıda kullanan arkadaşlar daha iyi bilir hangisinin daha iyi olduğunu ve one plus 5 jely efect varmış bende çok önemsemiyorum bu sıkıntıyı çünkü alışılıyormuş sadece merak ettiğim rehberde ve mesajlarda da gezinirken jely efect varmı yoksa sadece sosyal ağlarda yani facebook gibi yerlerde mi beliriyor lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

arkadaşlar aranızda xiaomi mi 6 kullanıpda one plus 5 geçen varsa ikisi arasında hangisini tavsiye eder özellikle pil ahize ve hoparlör ve stabil arayüz olarak hangisi daha iyidir tarafsız olarak yorum yaparsanız iki cihaz arasında kararsız kalan arkadaşlara yardımcı olursunuz

xiaomi anakonusunu da takip ediyorum ama özellikle iki cihazıda kullanan arkadaşlar daha iyi bilir hangisinin daha iyi olduğunu ve one plus 5 jely efect varmış bende çok önemsemiyorum bu sıkıntıyı çünkü alışılıyormuş sadece merak ettiğim rehberde ve mesajlarda da gezinirken jely efect varmı yoksa sadece sosyal ağlarda yani facebook gibi yerlerde mi beliriyor lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

Jely olayı programdan değil donanımsal o yüzden tüm kaydirmalarda mevcut lakin zamanla alisiyorusn tabi tik yapıp kafaya takar sürekli görecek diye oynatirsan görürsün bende öyle yaptım yaptıkça canım sıkıldı moralim bozuldu çünkü görmeye zorluyordum kendimi ama sonra bı de baktım ki artık fark etmiyorum cihazı her elime alisimda keyifle arkama yaslanıp daha halen op5 geçen cihaz olmadığını görüp iyiki almışım diyorum

Mi6 güzel cihaz 5 ve üzeri seni zorlayacaksa mi6 derim ama ekran 5.5 olsun kasa kaliteli olsun saf Android arayüz ve kulaklık çıkışı olsun ha bide bant20 sıkıntısı olmasın dersen op5

Mi6 baya sattı bugün migros 3m de 128gb lik modelini gördüm 2299 TL idi güzel fiyat 1999 64luk modelini sattılar 128 içinde 2299 iyi fiyat banka kampanyasıyla 2200 e alinabilirse güzel seçenek ama hiçbir zaman bir op5 olamiyacak bunuda unutmayın

• Bu arada jely için donanım dedim ama donanımdan kastim kötü ekran kullanılması değil zira haleflerinin içinde Samsung dan sonra en iyi ekran sıkıntı su ekran ters montaj yapılmış ama bilerek ama bilmiyerek op ben olayın farkındayım sıkıntı yok diyor

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.