Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yardım edecek bir dost veya dostlar arıyorum ..cihazıma root yapacaktım sıralamayı takip ettim ancak cihazım bu ekranda kaldı unlock tamam ancak cihaza hiç bir şekilde müdahale edemiyorum recovery bölümünede girmiyor factory de olmuyor bu şekilde kaldı lütfen yardım
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Türkçede var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme . Vpn ile almanya seçin

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
  • yufkayurekli02 kullanıcısına yanıt
    Hangi adımda kaldın ve cihaz açılmıyor.

• rideordie kullanıcısına yanıt
    ekrandaki gibi recovery bölümü yok, güç tuşuna bastığım zaman aynı ekrana geri geliyor sanırım sildim herşeyi:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufkayurekli02

yardım edecek bir dost veya dostlar arıyorum ..cihazıma root yapacaktım sıralamayı takip ettim ancak cihazım bu ekranda kaldı unlock tamam ancak cihaza hiç bir şekilde müdahale edemiyorum recovery bölümünede girmiyor factory de olmuyor bu şekilde kaldı lütfen yardım

Dokunmatik çalışmaz ama ses tuşları ile çalışması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: cekodaya

ARKADAŞLAR CIHAZ BELÇIKADAN GELECEK. DAHA 2 HAFTALIK ONEPLUS5 CIHAZ JELLY BEAN OLMA DURUMU VARMIDIR?.BU JELLY OLAYI TUM TARIHTE CIKAN ONEPLUS CIHAZLARIMI KAPSIYOR?ORNEK VEREYIM EYLULDEN ITIBAREN CIKAN SERIDE BOYLE BIRSEY OLMA DURUMU VARMI.YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Jelly kaçınılmaz arkadaşım. Hepsinde var. Benimki de yeni ama var. Daha ilk dakikada jellyi farkedeceksin. Böyle jely jely esneyecek ekran. Başını döndürecek . Berbat bişey.

Yav geçin artık bunları be kardeşim. Jely de neymiş.

TELEFONUMU ÇOK SEVİYORUM !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 4 Ekim 2017; 14:33:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

ARKADAŞLAR CIHAZ BELÇIKADAN GELECEK. DAHA 2 HAFTALIK ONEPLUS5 CIHAZ JELLY BEAN OLMA DURUMU VARMIDIR?.BU JELLY OLAYI TUM TARIHTE CIKAN ONEPLUS CIHAZLARIMI KAPSIYOR?ORNEK VEREYIM EYLULDEN ITIBAREN CIKAN SERIDE BOYLE BIRSEY OLMA DURUMU VARMI.YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Jelly kaçınılmaz arkadaşım. Hepsinde var. Benimki de yeni ama var. Daha ilk dakikada jellyi farkedeceksin. Böyle jely jely esneyecek ekran. Başını döndürecek . Berbat bişey.

Yav geçin artık bunları ve kardeşim. Jely de neymiş.

TELEFONUMU ÇOK SEVİYORUM !!!

Şurada millet jelly demese telefonda jelly olduğu hiç aklıma gelmiyor.

Hiç kimseye cevap vermiyorum jelly muhabbeti yüzünden artık. Millet kaç kere söyledi hala jelly.

Almazlarsa almasınlar banane.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone volte desteği var mı oneplus 5 için?
  • Jelly denen özellik neden benim telefonda yok çok mu güzel herkes ondan bahsediyor. 😖

• quote:

Orijinalden alıntı: benkisaca.bc

Yeni güncelleme . Vpn ile almanya seçin

Eyv. Kurdum

Bu jely muhabbeti sıktı artık arkadaşlar defalarca söyledim alisiyorsunuz o YouTube den izlediğiniz ağır çekim hissiyatı o şekilde değil

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalex1907

Vodafone volte desteği var mı oneplus 5 için?

Cihazda volte var ama ne yazikki operatörlerin hiçbiri cihazı tanımıyor sadece belli başlı kodaman cihazlar var

• Şu jelly çıkaranların Allah belasını versin arkadaş nedir çektiğimiz her alan soruyor. Jelly varsa ne olacak yani zaten anlamıyorsun.

• Selamlar herkese uzun bir aradan sonra op5 ile android'e geri dönme niyetindeyim ancak beni tereddütte bırakan bazı noktalar var sizlerden fikir almak istedim. Bundan önce Nexus 5 ve note3 kullanıyordum kamerası ortalama olan cihazlardı ancak yinede instagram, snapchat gibi uygulamalarda kamera olması gerekenden kötü çekimler yapıyordı yani uygulamalar cihazın kamerasına optimize edilmemiş gibiydi. Daha önce ios ve android cihazlar kullanmış arkadaşlar ne demek istediğimi anlayacaktır özellikle videolarda hem ses anlamında hem görüntü anlamında çok verimsizdi. Ios telefonlar çok güzel çekerken kamerası ondan iyi olan android telefonlar bu uygulamalarda daha kötü sonuçlar veriyordu. Hatta bir hikaye izlediğimde android mi ıos mu az çok tahmin edebiliyordum. Acaba şimdi durum nasıl kullanan ve bu durumu farketmiş arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Birde her ne kadar android cihazları sevsemde uygulama konusunda gerçekten iosun gerisindeydi(hem optimizasyon hem uygulama için güncelleme desteği anlamında).

Kullanan arkadaşlar bu konular hakkında görüşlerini aktarırsa sevinirim iyi forumlar

• merhabalar,

Nolimits rom yada freedom os rom kullanan var mı acaba? Telefonu bir süre resurection remix ile kullandıktan sonra portre foto modu olmadığı için global rom a döndüm (OOS 4.5.10) ama bu da yeterince özgürlük sunmadı bana. RR baya özgürlük sunuyor ama çift kamerayı sankı tek tek kullanıyormuşuz gibi geldi bana.

Acaba Nolimits yada freedom os kamera da portait modunu içeriyor mu? ikisi de OOS tabanlı olduğu için vardır diye tahmin ediyorum ama emin olmak için soruyorum. Bir de bu romlar özelleştirme sunuyor mu?

Alternatif ROM tavsiyeleriniz varsa onları da dinlerim :)

İyi forumlar
  • Arkadaşlar bu düğmelerini yerini nasıl değiştiriliyor?Geri tuşunu sağda olmasını istiyorum ama bir türlü çözemedim

• Merhaba Geekbuying sitesinden oneplus 5 sipariş vermeyi dusunuyorum 6+64 gb bugunku kurdan fiyat 1720 tl.Fakat diğer bir sorun bu cihaza imei atılabiliyor mu?Bilgisi olan var mı?
  • Hepsiburada com satılmış arkadaşlar. Telefon bekleyenlere duyurulur.

• quote:

Arkadaşlar bu düğmelerini yerini nasıl değiştiriliyor?Geri tuşunu sağda olmasını istiyorum ama bir türlü çözemedim

ayarlar-düğmeler-geçiş düğmeleri
  • Klavyeden en iyi nasıl yararlanabiliriz bir ayarı varmıdır.Birde ucuz dash charge kablo yada kafası varmıdır bildiginiz site?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.