Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haftaya bugun ekran görüntü atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Haftaya bugun ekran görüntü atarım

Merhaba,

durum nedir bilgi verebilir misiniz?

• inferior İ kullanıcısına yanıt
    ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• sweet81 S kullanıcısına yanıt

Gayet güzel geldi bana napsam alsam mı bilemedim. Arkadaşlar var mı almayı düşünen?(Benim %81'de 2 yıl olmasına rağmen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 4 Ocak 2021; 19:13:14 >
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Biraz sans işi galiba

batarya 2019 uretim yili yaziyordu uzerinde yaklasik 15 gun oldu isterseniz biraz daha bekleyin ekran görüntüsü atayim tekrar

Hocam benim pil sağlığım %75 kullanım bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Bende sipariş vermeyi düşünüyorum

• uaksk U kullanıcısına yanıt

Kullanim bilgileri hangi ekranda yazıyor

Pil ayarlarında kullanım toplamı yazan yer birde batarya sağlığını atarsanız sevinirim

Değerler çok iyi gözüküyor bu hafta sonu ya da pazartesi sipariş vermeyi düşünüyorum

Şu nu söyleyebilirim tel icin özellikleri cok iyi sadece bataryasi öldü diye kenara atilacak bir telefon degil yeni cikan orta seviye dedikleri telefonlarda bu özellikler yok ve fiyatlarida uçuk bana kalırsa batarya konusunun uzerine gidin ben 2 tane iade ettim kotu cikti diye bu 3 batarya

Hocam batarya tak çıkar tak çıkar sıkıntı çıkmıyor mu? Ayrıca iadeyi de kabul ediyorlar mı?

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Ben alışveriş lerimi çoğunlukla n11 yaparim şimdiye kadar herhangi bir bir sıkıntı yasamadim

• quote:

Şu nu söyleyebilirim tel icin özellikleri cok iyi sadece bataryasi öldü diye kenara atilacak bir telefon degil yeni cikan orta seviye dedikleri telefonlarda bu özellikler yok ve fiyatlarida uçuk bana kalırsa batarya konusunun uzerine gidin ben 2 tane iade ettim kotu cikti diye bu 3 batarya

hangileri o "yeni cikan orta seviye dedikleri telefonlarda bu özellikler yok" dediğiniz özellikler tek tek bir sayar mısınız? bir de "orta seviye" addettiğiniz ve bu bağlamda mukayesede bulunduğunuz cihazlar hangileridir?

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt

Hocam işlemci+ram şuanki orta seviye telefonlardan daha iyi. Tek sıkıntısı kamera ama o da kötü değil sadece aşırı kaliteli bir kamera değil. Daha doğrusu oneplus kamerası kötü gcam ile gayet güzel çekim yapan dolu tabi root gerekiyor biraz.

• elimde OnePlus 5'de var, orta sınıfı temsil eden üç başat cihaz arasında yer alan Samsung Galaxy M51'de, bir zamanların tüm mecralarda editörlerce şişirilip insanlara adeta ittirilen HTC 10'da.

OnePlus zamanında güzeldi, evet (kamera o zaman da rezalet ötesi fecaatti gerçi HTC 10 ve Galaxy S6 & Galaxy S7 ile mukayese edince o ayrı. ayrıca o zaman da bugünlerde de Gcam ile adam madam olmuyor hiçbir türlü, kendimizi kandırmayalım)

CPU evet, yetenekli, bellek de şu anda genel kabul gören 6GB'lık oran ile âlâ (gel gelelim orta seviye cihazlar artık 8GB bellek ile geliyorlar), lakin ben hala o "yeni cikan orta seviye dedikleri telefonlarda bu özellikler yok" denilen şeyleri merak ediyorum, arkadaş maddeler halinde ve örnekleyerek iddiasını tek tek temellendirirse şahane olur, ben de bilmediğim o şeyler her ne idiyseler öğrenmiş olurum bu vesile ile. öğrenmenin yaşı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 26 Ocak 2021; 15:18:43 >

Hocam son durum nedir batarya ne durumda acaba

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt

Yukaridaki mesajda arkadas anlatmis aslinda ne demek istediğimi tam olarak anlayamadigin nedir?

• okanreyiz O kullanıcısına yanıt

• quote:

Yukaridaki mesajda arkadas anlatmis aslinda ne demek istediğimi tam olarak anlayamadigin nedir?

"yeni cikan orta seviye dedikleri telefonlarda bu özellikler yok" sizin cümleniz. yeni çıkan orta seviye telefonlar ağırlıkla 3, zorlarsak 4 cihaza indirgenebilirler. (Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7 Pro, Samsung Galaxy M51 ve Poxo X3)

soru gayet açık, net, pürüzsüz ve yalın. bunlar, yani bu detaylandırmadan bahsettiğiniz, ileri sürdükleriniz hangi özelliklerdir. sorunun etrafından dolaşıp cevap olmayan cevaplar vermeden ve başkalarının da veremediği sözümona cevaplar ardına sığınmadan bunların neler olduğunu söyleyin sadece.

neden? çünkü bu forumda büyük büyük konuşan ve aslında gerçekte hiçbir şey söylemeyenlerden cidden gına gelmiş vaziyette. diyorum ya, ben bilmiyorum ve siz biliyorsunuz. öğrenmek istiyorum, bunlar nelerdir. madde madde kısaca yazınız, gayet basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 30 Ocak 2021; 13:1:35 >

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.