Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oxygen 10 güncellemesi benim telefonuma da geldi. Ama çekiniyorum yüklemeye. Umarım sorunsuzdur.

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla ben gorur gormez bam gum yukledim cunku android 10'da ilk kez volte/vowifi aktivasyonu yapicam. zaten bir daha da guncelleme yapmam cunku tekrar aktive etmek gerekiyor ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ 

• Infestor kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı var mı? Zaten op 5 in aldığı son güncelleme olacak bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncelleme başta kasma yaptı ama sonra düzeldi. şarjım sanki bir tık hızlı düşüyor gibi ama bataryam da zaten iyi sayılmaz.. yüklenebilir güncelleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt

yok gibi simdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Arkadaşlar yeni batarya aldim sozde orjinal zanla gorucegiz

Batarya iade ettim orjinal cikmadi hızlı düşüş oldu

Yetkili servis olan delta servis aradim ellerinde yokmus 15 is günü temin etmesi sürer dedi. Yetkili servisten batarya değişimi yaptıran varmi aranizda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Batarya iade ettim orjinal cikmadi hızlı düşüş oldu

Yetkili servis olan delta servis aradim ellerinde yokmus 15 is günü temin etmesi sürer dedi. Yetkili servisten batarya değişimi yaptıran varmi aranizda ?

Alıntıları Göster

Merhaba, benim 5T cihazım yurtdışı cihazı. Deltayı aradım garanti kapsamında olmayan cihazlar için garanti kapsamında dahi batarya satışı veya değişimi yapmıyoruz dediler. Benim merak ettiğim şey şu: Acaba siz veya başka Türkiye garantisine veya Türkiye cihazına sahip arkadaş fazladan bir batarya da bana alsa ve ben parasını ödesem? Çünkü piyasada hiç orijinal yok. Cihaz sapasağlam ama pil yüzünden çöpe atmak istemiyorum güzelim telefonu. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: omeeeeer

Merhaba, benim 5T cihazım yurtdışı cihazı. Deltayı aradım garanti kapsamında olmayan cihazlar için garanti kapsamında dahi batarya satışı veya değişimi yapmıyoruz dediler. Benim merak ettiğim şey şu: Acaba siz veya başka Türkiye garantisine veya Türkiye cihazına sahip arkadaş fazladan bir batarya da bana alsa ve ben parasını ödesem? Çünkü piyasada hiç orijinal yok. Cihaz sapasağlam ama pil yüzünden çöpe atmak istemiyorum güzelim telefonu. :(

Alıntıları Göster

Delta parca olrak satış yapmıyoruz diyor israrla

• Güncelleme yaptım dünden beri kullanıyorum, şimdilik sorunsuz, birkaç güne batarya açısından da değerlendiririm.

• Güncelleme için ne dersiniz? Yükleyeyim mi bilemedim.

• ilk gün şarjımı içti resmen.

gelen özellikler hoşuma gitmişti halbuki

sonraki günden itibaren şarj döngüm normal ritmine kavuştu

sanırım yapay zekada yenileme yapıldı ve öğrenme sürecinde tüketim arttı.

veya ben fena sallıyorum.

şimdi gayet memnunum.

abcak kimi kullandığım programların düzenli çalışması için güncelleme alması lazım.

mesela BT kulaklığımın ses seviyesi bazı programlarda kararsız. zaman zaman kısılabiliyor, sonra normalleşiyor vs.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 el olarak temizlerin piyasası ne kadar tavsiye eder misiniz? Rootlaması kolay mıdır?

• Arkadaşlar Çin'den yeni batarya aldım. Batarya %20 nin altına düşünce telefon kapandı. Sürekli battery too low yazısı çıkıyor ve telefon açılmıyor. Başına gelen var mı?

• Arkadaşlar oneplus 5 6/64 aldım bi arkadaşımdan. BL kilidini açtım yalnız twrp yükediğimde mount kısmından data ya tik koyamıyorum ve telefonu pc de göremiyorum dolaysıyla da magisk dosyasını telefona atamıyorum. Android sürümü 8.1.0 ve telefon modeli de A5000

Bunun esprisi nedir nasıl yapcağım?

• Hallettim. Play store üzerinden oxgygen updater indirip önce oxg sürümünü güncelleyip daha sonra da and 9'a yükselttim. Bundan sonrada klasik bootloader kilidini açıp twrp yükleyebildim.

• And. 10 yükleyenlerin belli başlı şikayetlerini okudum güncelleyip memnun olan var mı?

Bir de 3. parti rom olarak deneyip hangilerinden memnun kaldınız?

• sasuta kullanıcısına yanıt

Android 9 şarj konusunda iyidir. Ben de 9a döndüm. Resurrection, derpfest tavsiye ederim.

• Peaky kullanıcısına yanıt

Diğer telefonum olan 4 senedir kullandığım mi5 proda and 10 crdroid rom kullanıyorum ve memnunum. Acaba op5 te nasıldır ki?

Bir de diğer romları denedikten sonra orjinal roma dönüş yine twrp ile mi oluyor bazı telefonlarda durum farklı olabiliyor da.

• sasuta kullanıcısına yanıt

Evet. Ben twrp ile yapıyorum.

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.