Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.594
Cevap
116
Favori
412.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 780
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 131
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 85
  • Favoriye Eklediklerim 119
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • asil1425 (314 mesaj) barebelyum (305 mesaj) lektonstar (274 mesaj) JrMaster (261 mesaj) Johan Elmander (227 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2785 mesaj) Mobil (3887 mesaj) Tablet (144 mesaj) Mini (451 mesaj) Uygulama (444 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> OnePlus >> ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
Giriş
    164 Mesaj
    Bana da geldi güncelleme fakat biraz beklemek niyetindeyim, stabilse ya da sorunları varsa bikaç güne belli eder güncelleyenler bilgilendirirse müteşekkir kalırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    169 Mesaj

valla ben gorur gormez bam gum yukledim cunku android 10'da ilk kez volte/vowifi aktivasyonu yapicam. zaten bir daha da guncelleme yapmam cunku tekrar aktive etmek gerekiyor  

Bir sıkıntı var mı? Zaten op 5 in aldığı son güncelleme olacak bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Infestor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    186 Mesaj
    güncelleme başta kasma yaptı ama sonra düzeldi. şarjım sanki bir tık hızlı düşüyor gibi ama bataryam da zaten iyi sayılmaz.. yüklenebilir güncelleme.

|
    |

yok gibi simdilik

|
    |
    lektonstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Arkadaşlar yeni batarya aldim sozde orjinal zanla gorucegiz

Batarya iade ettim orjinal cikmadi hızlı düşüş oldu

Yetkili servis olan delta servis aradim ellerinde yokmus 15 is günü temin etmesi sürer dedi. Yetkili servisten batarya değişimi yaptıran varmi aranizda ?

• Yüzbaşı
    328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Batarya iade ettim orjinal cikmadi hızlı düşüş oldu

Yetkili servis olan delta servis aradim ellerinde yokmus 15 is günü temin etmesi sürer dedi. Yetkili servisten batarya değişimi yaptıran varmi aranizda ?

Alıntıları Göster

Merhaba, benim 5T cihazım yurtdışı cihazı. Deltayı aradım garanti kapsamında olmayan cihazlar için garanti kapsamında dahi batarya satışı veya değişimi yapmıyoruz dediler. Benim merak ettiğim şey şu: Acaba siz veya başka Türkiye garantisine veya Türkiye cihazına sahip arkadaş fazladan bir batarya da bana alsa ve ben parasını ödesem? Çünkü piyasada hiç orijinal yok. Cihaz sapasağlam ama pil yüzünden çöpe atmak istemiyorum güzelim telefonu. :(

• Binbaşı
    1318 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omeeeeer

Merhaba, benim 5T cihazım yurtdışı cihazı. Deltayı aradım garanti kapsamında olmayan cihazlar için garanti kapsamında dahi batarya satışı veya değişimi yapmıyoruz dediler. Benim merak ettiğim şey şu: Acaba siz veya başka Türkiye garantisine veya Türkiye cihazına sahip arkadaş fazladan bir batarya da bana alsa ve ben parasını ödesem? Çünkü piyasada hiç orijinal yok. Cihaz sapasağlam ama pil yüzünden çöpe atmak istemiyorum güzelim telefonu. :(

Alıntıları Göster

Delta parca olrak satış yapmıyoruz diyor israrla

|
    |

• Teğmen
    164 Mesaj
    Güncelleme yaptım dünden beri kullanıyorum, şimdilik sorunsuz, birkaç güne batarya açısından da değerlendiririm.

|
    |

ilk gün şarjımı içti resmen.

gelen özellikler hoşuma gitmişti halbuki

sonraki günden itibaren şarj döngüm normal ritmine kavuştu

sanırım yapay zekada yenileme yapıldı ve öğrenme sürecinde tüketim arttı.

veya ben fena sallıyorum.

şimdi gayet memnunum.

abcak kimi kullandığım programların düzenli çalışması için güncelleme alması lazım.

mesela BT kulaklığımın ses seviyesi bazı programlarda kararsız. zaman zaman kısılabiliyor, sonra normalleşiyor vs.

|
    |
    TOSHIBA Satellite L50-C-17K - Core i7-5500U @2.40/3.00GHz - Intel HD Graphics 5500 - NVIDIA GeForce 930M 2GB DDR3 - Samsung 2Rx8 PC3L 8192MB DDR3L 1.600MHz RAM - Sandisk V-NAND SSD 860 EVO 500GB SATA 3.0 - Toshiba MQ01ABD100 1TB HDD - 15.6” Toshiba TruBrite® Full HD LED IPS - Asus SDRW-08D2S-U External - Logitech G500 - Inca6800i - Epson Ecotank L3151 - AirTies Air 5760 - TP-Link TL-WA850RE
    Honda Civic Elegance 2012 Otm Füme - BRC 24MY11 - Navitech NX-220r - OnePlus 5 64GB Slate Gray - Spigen OnePlus 5 Rugged Armor (K04CS21513) - Xiaomi Redmi Airdorts S TWS BT5.0 Stereo Bluetooth Kulaklık Füme - Panasonic P55ST50E NeoPlasma - Xiaomi Mi Box S 4K Ultra HD - LG BH6730T Home Theater - Next Minix HD Cool Sat. - Casio Edifice EFX-530 - Dark SmarTime - Canon A510 - Kodak Z915 - Bursaspor - Galatasaray - Kdz.Ereğli
  • Binbaşı
    1726 Mesaj

Çin'den yeni batarya aldım. İlk izlenimlerim:

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146675942

|
    |

2 el olarak temizlerin piyasası ne kadar tavsiye eder misiniz? Rootlaması kolay mıdır?

|
    |

Arkadaşlar Çin'den yeni batarya aldım. Batarya %20 nin altına düşünce telefon kapandı. Sürekli battery too low yazısı çıkıyor ve telefon açılmıyor. Başına gelen var mı?

|
    |

Arkadaşlar oneplus 5 6/64 aldım bi arkadaşımdan. BL kilidini açtım yalnız twrp yükediğimde mount kısmından data ya tik koyamıyorum ve telefonu pc de göremiyorum dolaysıyla da magisk dosyasını telefona atamıyorum. Android sürümü 8.1.0 ve telefon modeli de A5000

Bunun esprisi nedir nasıl yapcağım?

|
    |

Hallettim. Play store üzerinden oxgygen updater indirip önce oxg sürümünü güncelleyip daha sonra da and 9'a yükselttim. Bundan sonrada klasik bootloader kilidini açıp twrp yükleyebildim.

|
    |

And. 10 yükleyenlerin belli başlı şikayetlerini okudum güncelleyip memnun olan var mı?

Bir de 3. parti rom olarak deneyip hangilerinden memnun kaldınız?

Android 9 şarj konusunda iyidir. Ben de 9a döndüm. Resurrection, derpfest tavsiye ederim.

|
    |
    sasuta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Diğer telefonum olan 4 senedir kullandığım mi5 proda and 10 crdroid rom kullanıyorum ve memnunum. Acaba op5 te nasıldır ki?

Bir de diğer romları denedikten sonra orjinal roma dönüş yine twrp ile mi oluyor bazı telefonlarda durum farklı olabiliyor da.

|
    |
    Peaky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.