Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu güç yönetimi konusunu güncel Android sürümlerinde bu firma beceremedi arkadaşlar, kusura bakmayın.

GPS kendi kendine kapanıp açılıyor, gecenin bir vakti "dang!" diye sesler geliyor. Yolda giderken GPS bağlantısı kayboluyor, neden sonra geliyor. Özellikle şehir içinde çok geç kalmış olabiliyorsunuz manevra için. Bir foto çekmeye kalkıyorsunuz, fotonun biri Kapadokya'da, biri Eskişehir'de görünebiliyor...

Programlar, mesela e-kitap okuyucu kapanıyor. Yazılımın önerdiği güç ayarlarını yapacak oluyorsunuz, yerli sürümlerde o ayar bile yok.

Değiştirene kadar çekeceğiz
  • 9.0.7 sürümünü yükleyen var mı arkadaşlar? tecrübeleriniz nasıl?
  • to9y kullanıcısına yanıt
    kullandığım kadarıyla 9.07 gayet stabil ve hızlı hiçbir sorunla karşılaşmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabınız için teşekkürler hocam

• to9y kullanıcısına yanıt
    Kızmayın yahu. Bu donanım haber uygulamasını bi türlü düzgün çalıştıramadılar. Hiç bildirim gelmediği için yazdıklarınızı görmedim. Güncelleme konusunda birçok haber sitesi güncelleme alacak telefon ve modelleri yazdı. Maalesef oneplus 5 listede yok. İnşallah siz haklı çıkarsınız. İnşallah bizim telefonlar da güncelleme alır.
    https://shiftdelete.net/android-q-guncellemesi-alacak-telefonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 3 Ağustos 2019; 23:14:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 gün önce bu güncellemeyi aldım. Hiç bir sorun yok.

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• En son aldığım ekran süresi ve sürümü ;

• custom rom ve kernel kullanan varmı acaba ? tavsiye edermisiniz ?
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    alacak hocam resmi açıklama yapıldı. shiftdelete sitesi sallama haber yapıyor genelde
  • Rehberde karakter kısıtlamasına da bir çözüm bulsak çok iyi olacak. Mecbur muyum isimleri sadece Ali, Veli, Ahmet gibi tek kelime olarak kaydetmeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 5 Ağustos 2019; 15:52:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Rehberde karakter kısıtlamasına da bir çözüm bulsak çok iyi olacak. Mecbur muyum isimleri sadece Ali, Veli, Ahmet gibi tek kelime olarak kaydetmeye.
    Hocam karakter kısıtı da yok normalde. Siz büyük ihtimalle telefon rehberi olarak sim kartı kullanıyorsunuz. Sınır cihazdan değil, kullandığınız sim karttan kaynaklanıyordur.

Rehber kaydetme alanı olarak telefonu seçerseniz bu şikayetinizden kurtulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptosy

custom rom ve kernel kullanan varmı acaba ? tavsiye edermisiniz ?
    Ben çoğunu denedim ama hiç albenisi yok.
    Gene en iyisi stock rom .

• ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Şuan rootlu stock rom kullaniyorum. Yeni gelen güncellemeyi nasıl kurabilirim ve güncelleme den sonra robot gider mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: valuable

Hocam karakter kısıtı da yok normalde. Siz büyük ihtimalle telefon rehberi olarak sim kartı kullanıyorsunuz. Sınır cihazdan değil, kullandığınız sim karttan kaynaklanıyordur.

Rehber kaydetme alanı olarak telefonu seçerseniz bu şikayetinizden kurtulursunuz.

Alıntıları Göster
    Öncelikle herkese iyi bayramlar.
    Rehbere kayıtta iyi seçeneği de denedim. Sime kayıtta da, telefona kayıtta da kısıtlama uyarısı veriyor. Eklediğim resimde klavyenin altında uyarıyı görebilirsiniz. Kayıt yeri olarak telefonu seçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Öncelikle herkese iyi bayramlar.
    Rehbere kayıtta iyi seçeneği de denedim. Sime kayıtta da, telefona kayıtta da kısıtlama uyarısı veriyor. Eklediğim resimde klavyenin altında uyarıyı görebilirsiniz. Kayıt yeri olarak telefonu seçtim.

Alıntıları Göster
    Önce küçük bir ayar yapmanız gerekiyor.

Telefon (arama uygulaması), sağ üst köşedeki üç noktaya tıklatın, kişi (kontak) yönetimi seçeneğini seçin, açılan sayfada en aşağıda "Hesap Kişileri" seçeneğine giriniz.

Yeni kayıt edilecek kişiler için varsayılan kayıt alanı seçeneğini göreceksiniz. Orada hala SIM yazıyor olmalı, onu "Telefon" olarak güncelleyin. Şu andan itibaren yeni kişi kaydetmeyi deneyin. Hiçbir sorununuz kalmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: valuable

Önce küçük bir ayar yapmanız gerekiyor.

Telefon (arama uygulaması), sağ üst köşedeki üç noktaya tıklatın, kişi (kontak) yönetimi seçeneğini seçin, açılan sayfada en aşağıda "Hesap Kişileri" seçeneğine giriniz.

Yeni kayıt edilecek kişiler için varsayılan kayıt alanı seçeneğini göreceksiniz. Orada hala SIM yazıyor olmalı, onu "Telefon" olarak güncelleyin. Şu andan itibaren yeni kişi kaydetmeyi deneyin. Hiçbir sorununuz kalmayacak.

Alıntıları Göster
    Çok çok teşekkür ederim. Vallahi çok sinir edici bir durumdu. Öyle acayip kısaltmalar yapıyordum ki sonra ya bu da kim diye düşünüyordum.
    Bu arada ihtiyacı olanlar olabilir.
    Qcy t3 Bluetooth kulaklık şuan aliex.te 153 liraya indi. Almayı düşünenler kaçırmasın. Flaş indirimler bölümünde. Ben sipariş verdim bir tane.

• Merhaba,
    Yeni üyeyim ve yurt dışındayım. Bulunduğum yerde teknik bilgisi olan telefoncu ve Türkçe bilen yok bu yüzden yardım rica ediyorum. Telefonumdaki dosyalarımı pc ye aktarırken teldeki bir klasör (40-50 gb) sılındı.pdf tez dosyalarım vardı resım fılan yok.sndroid recovery ile klasoru gerı almak ıstıyorum. .pc deb tarama yaparken programda telefonum görünmüyor root hatası verıyor.program satın alsam ıse yararmı?.ne yapmam lazım? yardımcı olabilecek biri varmı? cok sevıneceğim...teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tipitip9 -- 12 Ağustos 2019; 21:32:4 >
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.