Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oneplus 5 ve 5t güncelleme içerikleri aynı değil zannedersem ben 5 kullanıyorum gesture dediğiniz olay 5t de var galiba kimin hangi telefonu kullandığı yorumu hangi cihaz için söylediği çok karışık malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla dünden beri kullanıyorum. Klavye varken de gizli tamamen sanal tuşlar gitti. Bir ana ekranda açık uygulamalara bakmak zorlaştı.Bir de uygulamaların ikiye bölünme olayı ne olucak onu bilmiyorum. Onu kullanamıyoruz herhalde artık. Bir de klavye alışmışım bazen yanlış yazıyorum. Ona da zaman lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son uygulamalar sekmesinden uygulamaya basılı tut, yukarı sürükle, ekran bölünür

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Tamam şimdi oldu sağol. Tek sorun şuan için elimin klavyeye alışması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kaç aydır kesinlikle op5t alma düşüncesindeydim ama bu oil effect muhabbeti ve fotoda bazı detaylarda op5den bile geride kalması gibi sebeplerle op5 mi alsam diyorum ki onunda düşük ışığı op5t den daha geride o yüzden bu kararsızlık da beni 7 plusa itiyor. Özellikle 7 plustan vs geçen op5t kullanıcıları bu yukarıda bahsedilen saçma kamera sorunları günlük hayatınızda herhangi bi sorun oluşturuyor mu örneğin bi evrak vs foto çektiğimizde gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrOguzhan

Arkadaşlar kaç aydır kesinlikle op5t alma düşüncesindeydim ama bu oil effect muhabbeti ve fotoda bazı detaylarda op5den bile geride kalması gibi sebeplerle op5 mi alsam diyorum ki onunda düşük ışığı op5t den daha geride o yüzden bu kararsızlık da beni 7 plusa itiyor. Özellikle 7 plustan vs geçen op5t kullanıcıları bu yukarıda bahsedilen saçma kamera sorunları günlük hayatınızda herhangi bi sorun oluşturuyor mu örneğin bi evrak vs foto çektiğimizde gibi...
    Düşük ışıkta 5t çok daha iyi.Normal kullanımda fotoğraftaki farkı anlamazsınız.çok iyi kalite isteyen fotoğraf çekimlerinde bu anlaşılır.gc cami kullarak bu sorun çözülüyor zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 5 var ve vpn ile güncelleme görünmüyor.

• wincentt W kullanıcısına yanıt
    opera vpn ile kanadaya bağlanıp bir daha kontrol et ve başlat sonra vpn'i kapat devam et :)
    Hocam orjinal sürümdeyseniz vpn ile gelir ama beta sürümü kullanıyorsanız gelmez

• 5t stabil sürüme güncelleme geldi mi? Kanada ve Almanya denedim görünmüyor ikisinde de
  • MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Oil effect stok kamera uygulaması yüzünden var. Yani 5'de de var. GCam ile güzel fotoğraflar çekilebiliyor oil effectsiz.

Günlük hayatta sorun yaşamıyorum. Genelde el yazısı vs.çekerim, GCam ile durum oldukça iyi.

Tabi bir de dot pattern olayı var. Çok rahatsız edici değil. GCam HDR+ enchanced super high %100' de biraz sinir bozabiliyor. Ama günlük hayatta o kadar yüksek ayarda kullanmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 17 Nisan 2018; 15:41:43 >
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Geldi hocam. Biraz bekleyip yeniden denerseniz gözükür büyük ihtimalle.

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Orjinal mi beta mı nerden bakabilirim en azından onu netleyeyim oxy os 5.0.4 de android versyonu da 8.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wincentt -- 17 Nisan 2018; 16:59:37 >
    OxygenOS 5.0.4'teyseniz stabil sürümdesiniz.

• adamlar halen CPU bug durumunu çözmemiş 518/806 sleep felan da görünmüyor ... diyecek söz bulamıyorum :)

• Gccam uygulamasınk varsayılan kamera seçtim ancak.Kilit ekranında ulaştığımda stok kamera uygulaması açılıyor ve ayrıca instagramda bu kamerayı varsıylan olarak seçebilir miyiz acaba ? Varsayılan uygulama yerindeki yerler seçlimiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba bende yaklaşık 6 aydır oneplus 5 kullanıyorum ve altı aydır ekran koruyucu olarak fabrika çıkışı gelen cam filmi var önerebileceğiniz ekran koruyucu varmı n11 de yorumlar hiç iç açıcı değil hepsiburada da 49 liraya olan encak iş görür gibi duruyor siz ne kullanıyorsunuz acaba ? bu arada kılıf olarak spigen armor kullanıyorum tavsiye ederim
  • güncelleme sorunlu çıktı.

hard brick

bootlop

vs gibi sorunlara yol açabilir bir açık varmış hemde uygulama izinleri yüzünden.. dikkatli olun

• Gesture navigation'un bu kadar rahat ve sorunsuz olabileceğini düşünmemiştim. Betadaki videoları izlediğimde zor olur gibi geliyordu ama bugün denemek için açtım, bir daha kapatmadım. Helal olsun valla.

Ama parmak izi okuyucusuna da bununla ilgili ufak eklemeler yapılmalı bence. Nasıl yukarıdan kaydırınca bildirim çubuğunu indirebiliyorsak navigation adına da eklemeler yapılabilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • güncellemeyi yükledim ancak bazı seçenekler bende yok. mesela işlem kısa yollarında cevap vermek için kulağa götürme bende yok. oneplus switch bende yok. bluetooth audio codec bende yok. internetten izlediğimde bunlar var gözüküyor ancak güncellemeyle bana gelmedi. güncelleme sonrası oxygenos sürümüm 5.1.0 ve android sürümüm 8.1.0
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.