Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior , inferior Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme yapan arkadaşlar şarj durumu hakkınds bilgi verebilir mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    Önceden neyse yine o. Ben şarj durumunda değişiklik fark edemedim. Gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırmaya üşendiğim için buraya yazıyorum:

Gearbest günlük reklam bülteninde telefon için 87 USD fiyat verilmiş.

Bunu almaya kalksam nakliye, vergiler, kur falan dahil bana maliyeti ne olur?
  • fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 👍

• Mesudum kullanıcısına yanıt
    Gümrükte takılır. Geri gider.

Güncelleme sonrası şarj durumu oldukça kötü idi. Bende telefonu fabrika ayarlarına döndüm ne var ne yok hepsini uçurdum aldığım yedeklerden geri dönüş yapıyorum şimdi.

Fabrika ayarlarından sonra telefonun şarj durumu normale döndü istediğim gibi oldu. Lakin uygulamaların bir çoğunu daha yüklemedim. Whatsapp Facebook vs.

Ama telefonu ilk aldığımda üzerinde gelen sürüm benim için hala efsane sürümüdür. Oreo dan sonra sarj olayları eskisi gibi olamadı bir türlü nedense.
  • savetheplanet S kullanıcısına yanıt
    Güncellemedim ben de, yorumlara göre bakacağım.teşekkür ederim ilginiz için.

• Bildirim sesi problemi yaşıyorum ... düzeltmişlerdi geri bozmuşlar .. ya bunlar cinnet geçirtir insana böyle vallahi
  • Evet bildirim sesi problemi bende de var. Bildirim geldiğinde titremede sorun yok ama kulaklıkla yolda giderken bildirim sesi olmayınca mesaj geldiğini anlayamıyoruz. Yani bu aslında çok önemli bir ayrıntı ama nasıl gözden kaçırılıyor anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 21 Nisan 2018; 10:53:57 >
  • savetheplanet S kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir şey hocam bu? Hangi sürümde karşılaşıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beta olmayan son sürümde yaşıyorum. Güvenlik yaması 1 Nisan olan.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde ben de arıyorum. Bulursan eğer bana da atar mısın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • google camera'nın son sürümünde hata alan veya çözüm bulan var mı aranızda? 5.2.022.191678196 sürümünü kurduktan sonra açınca 'kamera durdu' hatası veriyor sürekli.
  • Bende öyle bir sorun yok. Ancak o sürüm raw çekmiyor. V7Beta9'a geri döndüm.

O değil de bizim kamerayı düzeltirler mi sizce? Dot pattern aşırı sinirimi bozmaya başladı. Oil effect dolu stok kamera kullanılamaz durumda zaten.
    Ayrıca stok kamerada hdr ve hq'nun ne farkı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 21 Nisan 2018; 18:38:21 >
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    oneplus bence milleti kekliyor... en saf android en cool cihaz ayağına...

aldığımdan beri bir kere kamera memnun etmedi..

ne stok ne diğerleri..

işin özeti cpu ram bellek hariç gerisi tırt kimsede çıkıp ööö bööö demesin gerçekler böyle
  • Gcam 5.18 i kullanıyorum en iyi oil effecti engelleyen o gibi geldi.İnstagram whatsapp kamerasınj gcam olarak ayarlayamıyor muyuz ? Olsa süper olur.özellikle instagram kaliteyi baya düşürüyor.

• Arkadaşlar 5t için temperli ekran koruyucu önerisi olan var mı, tamamen kaplayan? Kendi koruyucusu zarar gördü, değiştirmem lazım. Çin'den sipariş ettiğim ürünlerden umudu kestim. Tr içi sağlam bir ürün arıyorum. Teşekkürler.

HDR+ enchanced kullanırken dot pattern var mı o sürümde? Yoksa link atabilir misiniz?

• JrMaster kullanıcısına yanıt
    Malesef ki haklısınız. Kamera cidden tatmin edici değil. Bari 5T'de düz 5'deki gibi zoom için olsaydı ikinci kamera.

Monochrome sensör koysalardı herhalde fotoğrafın yarısı siyah beyaz, yarısı renkli çıkardı.

Türkiye'de pixel cihazlar olsaydı keşke. Bu cihaz için oluşan beklentileri karşılıyan cihaz o aslında. Çok iyi kamera ve stok android. En azından bizde de stok gibi (control center ve ayarları görmezden gelelim yoksa yazılım tarafında da büyü bozulacak) bir android var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

HDR+ enchanced kullanırken dot pattern var mı o sürümde? Yoksa link atabilir misiniz?
    10 a yakın modu denedim.en iyisi bu ve çok az,yok gibi neredeyse.Ancak tamamdn kend

İş gözlemim yine denersiniz.Buyrun link ;

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GCam_5.1.018_by_SerJo87_1.6RC2_test3.apk

Kullandığım bu sanırım. Çok önceden indirdiğim için bulamadım hemen :)

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.