Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dHmann

Hepsiburada.com da satılan cihazın garantisi Delta servis mi? Yoksa EVO BT mi? EVO BT garanili olması sıkıntı doğurur mu?

Hepsiburada.com dan aldığım cihaz dün geldi. Evo garantili.
  • pinarakip P kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla nerden alırsanız alın, global rom yüklü olduğu sürece sıkıntı yok. OP cihazlarda Google Play sorunu duymadım hiç.

İstediğiniz priz şarj adaptörü de satılıyor zaten. Çevirici kullanmak istemiyorsanız.
    https://tr.aliexpress.com/item/Original-Oneplus-3-3T-Charger-5V-4A-Fast-Charger-Adapter-Dash-charger-USB-3-1-TYPE/32815041484.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.278.l6R0po

OP5 8/128 i 2700-2800 civarına satıyorlar ve nerden ithalat bilinmiyor. içinden çıkan şarj adaptörü de avrupa değildir muhtemelen.

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    özellikle batarya kullanımı ve kronik sıkıntının varlığı ile ilgili sizden yorumlar bekliyoruz? :)
  • kkug K kullanıcısına yanıt
    Çinden alınıyor.

• OnePlus 5 kutu açılışı videosu hazırladım. Yakında inceleme yazısı ve inceleme videosu da hazırlayacağım AnTuTu geekbench vs farklı videolarda gelebilir yakında

• bu cihazda stereo ses çıkışı var mı?
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    hayır mono var
  • uygun temperli cam ve kaliteli kılıf öneriniz var mı? malum burada garantisiz olacağı için cam ve kılıf ne kadar yüksek koruyucu olursa o kadar iyi benim için
    Yazılım mod la stereo oluyor ben öyle kullanıyorum

• badcrow B kullanıcısına yanıt
    hocam stereo olayı donanımsal degil mi ikinci çıkışı nasıl yazılımsal verebiliyor? ahizede fln açılmamış özellik mi var o zaman
  • Merhaba arkadaşlar, One Plus 5 almak isteyenler benden temin edebilir. Dükkanıma bakabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/one-plus-5-128gb-hafiza-8gb-ram-20mp-cift-kamera-3300mah-pil-cep-telefonu-294987750?sc_extrf=Donanimhaber

128lik modeli. Fiyatı yüksek maalesef ama cepport a da teşekkürler bize bu telefonu alma imkanı sunduğu için

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/one-plus-5-128gb-hafiza-8gb-ram-20mp-cift-kamera-3300mah-pil-cep-telefonu-294987750?sc_extrf=Donanimhaber

128lik modeli. Fiyatı yüksek maalesef ama cepport a da teşekkürler bize bu telefonu alma imkanı sunduğu için

Kimse bu telefona bu parayi vermez kusura bakmasinlar. Bu fiyata kadar ciktiktan sonra gider 500 daha koyar Iphone 7 alirim.

Fiyati 2 bine cekilmezse ben de en sonunda mi 6 alacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giovannidrogo -- 26 Temmuz 2017; 21:40:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    Çin modeliymiş çin fiyatı 512 dolar 1822 lira yapar resmi tr garantili gelse daha ucuza satılır çok pahalı bu fiyat. Olması gereken çin modeli için 2300

• giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-sifir-kutusunda-one-plus-5-64gb-128gb-avrupa-global-turkce--127724442
    Buna istinaden demiştim. Fazla fiyatı bencede ama böyle şahıstan garantisi belirsiz almaktansa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Burada anlatıyor hocam hem nasıl yapıldığını hemde nasıl çalıştığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 27 Temmuz 2017; 0:4:50 >
  • Kılıf satan var mı arkadaşlar OnePlus 5 için ? İnce Sert plastik tarzında kılıflardan hafif ve ince olan tarzda :)
  • Amoled pentile ekran olmasa düşünebilirdim ama şu an mi6 ya daha yakınım.
  • jelly efek var mı

6 gb 8 gb arası çok performans farkı yok gibi ama işte ithalatçı garantili. 2399 az para değil. Bilemedim.

Güzel telefon.

s8 ile op 5 arasında kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.