Şimdi Ara

OnePlus 5 inceleme videosu: Bu telefon çok hızlı, çok iddialı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Lakin şarj aleti kendine özel. Kayboldu veya ev/iş ya da iş/yazlık vs kayboldu gitti bir tane daha alamıyorsunuz. Araç şarjı yok.

HTC 10 kullanıyorum, çeşitli nedenlerden memnun değilim değiştireceğim ama qualcomm 3 şarjı yedeği var, satılıyor. Araç için qualcomm 3 var, süper de dolduruyor. Ee one plus 5 aldım napıcam ben 1 tane şarj aletiyle.

Alırsın ya satılıyor diyen varsa buyursun alsın, bakın bakalım ne istiyorlar... Gelirse tabi. Alti üstü bir şarj aleti için bu kadar işkence çok.
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/oneplus-5.html
    ithalatçı garantili

• Sipariş vermek isteyenler artiway ile aliexpresten 500$ a sipariş verip 1800TL lik OP5 1700 TL ye alabilir

Aliexpresten önce alışveriş yaptıkça kazandıran bonus sitesihttps://www.artiway.com.tr/?r=5616444 siteye üye olduğunuzda hesabınıza otomatik 10 tl yatar, her yaptığınız alışverişlerden bonus kazanarak 30 TL limitte çekebilirsiniz.Telefon aldığınızda 70-80 tl geri ödeme alıyorsunuz.+10 tl ile 90 TL oluyor.

1800TL lik OP5 1700 TL ye alınabiliyor

http://www.hepsiburada.com/oneplus-5-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB000006IMRH

2.399,90 TL

OnePlus 5 inceleme videosu: Bu telefon çok hızlı, çok iddialı

OnePlus 5 inceleme videosu: Bu telefon çok hızlı, çok iddialı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamlarr -- 21 Temmuz 2017; 11:20:27 >

• 17 dolara ikinci dash şarj aletini aldım Aliexpress den, orijinal EU girişli, hiç problem yok.

10 günde geldi, orijinal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gule güle kullanin. Guncelleme vs sorun yok ve hic kronik hatali op duymadik.

Ama yine de o paralari garantisiZ cihaza vermek düşündürüyor beni. Xiaomi yine bir nebze.. bu çok pahali. Servis vs anlayan da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufo

kullanılabilirliği düşük.

Lakin şarj aleti kendine özel. Kayboldu veya ev/iş ya da iş/yazlık vs kayboldu gitti bir tane daha alamıyorsunuz. Araç şarjı yok.

HTC 10 kullanıyorum, çeşitli nedenlerden memnun değilim değiştireceğim ama qualcomm 3 şarjı yedeği var, satılıyor. Araç için qualcomm 3 var, süper de dolduruyor. Ee one plus 5 aldım napıcam ben 1 tane şarj aletiyle.

Alırsın ya satılıyor diyen varsa buyursun alsın, bakın bakalım ne istiyorlar... Gelirse tabi. Alti üstü bir şarj aleti için bu kadar işkence çok.

şarj aleti satılıyor. çok maliyeti yok. 50tl ye kablosuyla alırsınız. araç içinde dash özellikli ürünleri var yine 70tl civarında alabilirsiniz gelir.

başka telefonlar gps açık ekran açıkken araç içinde şarja takıldığında sadece pillerinin bitmesi biraz engellenirken kullandığım oneplus 3 %100 de sabit kalıyor arabadan inince full şarj ile devam ediyorum. kullandığım araç içi şarj aleti xiaominin olmasına rağmen bu sonucu alıyorum. hızlı şarj olayı kısa süreli şarjlarda aşırı başarılıyken eğerki uzun süreli şarja bağlayacaksanız 2 saat civarında alelade bulabileceğiniz 2 amper 5v şarj cihazıyla şarj oluyor. bütün cihazların pilleri dolmaya başladığında dolum hızı yavaşlar. örneğin 0 dan 90 a 1 saatte geliyor telefon ama o son %10 20 25dk sürüyor.

Birde erdi abiye mesajım var.

oneplus güncelleme konusunda bana göre en iyi firmadır. one modeli şuan 7.1.2 üzerinde çalışıyor. aynı yıl çıkmış galaxy5 ve lg g3 ün durumu ortada. oneplus forumlarını incelerseniz farkedeceğiniz üzere beta programı var oneplus ın. eğer cihazı bu yazılıma geçirirseniz (ki çok kolay) cihaz bütün güvenlik güncellemeleri ve yenilikleri ayda 2 kez aldığı güncellemeyle sahip oluyor. diğer taraftan kutudan çıktığı gibi kullanırsanız 2 ayda 1 güncelleme kesinlikle geliyor. 2 tane oneplus3 sahibiyim 1si beta programında diğeri normal romunda. 2sindende çok memnunum her güncellemede yeni bişeyler ekleniyor.

• Bugün alsam diyorum ne dersiniz arkadaşlar jell ekran vs bir sorun yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnePlus 5 inceleme videosu: Bu telefon çok hızlı, çok iddialı

burda bi yanlışlık var sanki
  • Şu adamların ürettikleri telefonlara hayranım. Bu adamlar cidden telefon üretmeyi biliyorlar. Şu telefonu büyük bir üreticiye verin alır çözünürlüğü 2k yapar, bataryayı 3100 mah falan yapar; cihazın anasını ağlatır öyle piyasaya sürer. Sonraki telefonum büyük ihtimal Oneplus 3t olacak. Umarım birgün şu markanın telefonları mağazalarda satılır.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.