Şimdi Ara

OnePlus 5 inceleme videosu: Bu telefon çok hızlı, çok iddialı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son dönemde kullanırken bu kadar keyif aldığım ve performansına şaşırdığım az telefon olmuştur. İşte onlardan biri de OnePlus 5. 8GB RAM'i ve 128GB depolama kapasitesiyle Android dünyasındaki rakiplerini gözdağı veren telefon, hem performansı hem de pil ömrüyle şaşırtmayı başarıyor. OnePlus 5'in tüm detayları inceleme videomuzda. 

• Bugün itibariyle s8+ dan oneplus5 geçiş yaptım şuan denemeler yapıyorum wifi kalitesi oneplus5 daha iyi ilk foto oneplus5 ikincisi s8+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 19 Temmuz 2017; 0:24:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim 5bin mAh bataryalı telefonum da 90 dakika civarında doluyor. Bir yavaşlık var

• El classico, Erdi babadan yine çok iyi inceleme.

• kasa hariç olmuş

• İncelemelerinizde karşılaştırmalarada yer verirseniz daha iyi olacağını düşünüyorum mi6 nın mı cift kameras iyi bu mu yada iphone 7 plusun mı sadece düz inceleme tatmin etmiyor acıkcası karşılaştırmanın gerekli olduğu görüşünceyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.kar

İncelemelerinizde karşılaştırmalarada yer verirseniz daha iyi olacağını düşünüyorum mi6 nın mı cift kameras iyi bu mu yada iphone 7 plusun mı sadece düz inceleme tatmin etmiyor acıkcası karşılaştırmanın gerekli olduğu görüşünceyim.

Merhaba,

Karşılaştırma videolarımız olacak elbette.

Ancak şu anki önceliğim Xiaomi Mi6 incelemesini bitirmek.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: S.kar

İncelemelerinizde karşılaştırmalarada yer verirseniz daha iyi olacağını düşünüyorum mi6 nın mı cift kameras iyi bu mu yada iphone 7 plusun mı sadece düz inceleme tatmin etmiyor acıkcası karşılaştırmanın gerekli olduğu görüşünceyim.

Merhaba,

Karşılaştırma videolarımız olacak elbette.

Ancak şu anki önceliğim Xiaomi Mi6 incelemesini bitirmek.

Teşekkürler.

HTC U11 i de detaylı bekliyoruz...
    Emeğinize sağlık Erdi Bey...

Bu arada video 2 dk boşa akıyor sonda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraix -- 19 Temmuz 2017; 1:19:26 >

• Kaliteli inceleme emeğinize sağlık

• Güzel telefon cidden.İnceleme de gayet başarılıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 19 Temmuz 2017; 2:17:19 >
  • En kaliteli editörsünüz. Türkiye'de sizin kadar kalitelisi yok. Bir Mesut, bir de siz. İkiniz farklı tarzda, farklılaşan iyi editörlersiniz. Ama, senin inceleme tarzın bir başka.

• Sıkıntılı bir cihaz özellikle ekrandaki jello effect nedeniyle. Türkiye'de servisi olmayan bir cihaz için fazlaca riskli. Bence hiç bulaşmayın derim.

• Erdi bey Mi6 incelemesi ne zaman gelecek acaba? Çin dönüşünüzden beri sabırsızlıkla bekliyoruz. İyi çalışmalar.

• Akıcılıkta İOS kadar iyi diyebilir miyiz Erdi reyiz. Malum hâlâ Android kasılmaların yaşanabildiği bir sistem. Belki 6gb ve üstü ram ,güçlü işlemci bu sorunu aşıyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KraftMK -- 19 Temmuz 2017; 9:49:31 >
  • telefon 10 numara 3 haftadır kullanıyorum pil süresi süper wifi sinyali çok güçlü kamerası süper parasına göre şuanda dünyanın en iyi cihazı bilmişlik yapıp cihaza bok atmayın yok orası ona benzemiş şu şöyleymiş ois yokmuş bilmemne ois yok diyenler önce cihazı elinize alıp bir kaç foto çekin sonra karar verirsiniz neyin ne olduğuna bir şeyi değerlendirirken sadece şekil şemaline değil birazda fiyatınada bakmak lazım 1 ay sonra 64 gb lık versiyonu 2000 küsürlere düşer şuan genede fiyat ve performans olarak en iyi cihaz
  • Bu telefonu nerden alabiliriz? 8 gb/128 gb olanını.
  • zaomi mi6 dan daha iyi oldugu kesin

• xz premium incelemesini yapacak mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Akıcılıkta İOS kadar iyi diyebilir miyiz Erdi reyiz. Malum hâlâ Android kasılmaların yaşanabildiği bir sistem. Belki 6gb ve üstü ram ,güçlü işlemci bu sorunu aşıyordur

Alalım bakalım kasılacak mı?

Bir gün sonra..

Ya dün iki defa kasıldı offf yaaa iosa geçcem beeenn

...

Neymiş abi kasılma ya sanki uzaya çıkanı eteğinden tutup aşağıya çekiyor.

Hey Allahım..

• Telefonu 1 haftadır kullanıyorum 8 gb olan modeli bildigin ucuyor.

bu fiyata turkıyede resmı olarak satılsa piyasada hicbir firma barınamaz casper gibi :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.