Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.691
Cevap
19
Favori
82.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıstım hocam şimdi. Bakalım performans değişecek mi :) Teşekkürler öneri için
  • AR147 A kullanıcısına yanıt
    hocam çift whatsapp "parallel space" kurduğunuz vakit rahatlıkla çalışıyor. wireless açıkkende çalışıyor sadece tek data hattı açıkkende çalışıyor zaten aynı anda iki data hattı açma şansınız yok. size öncelikli data için hangi simi seçeceğinizi soruyor telefon o datayı kullanıyorsunuz. Eğer diğer simden telefon gelirse geçici bir süre için datanız kesiliyor.
  • Arkadaşlar merhabalar,
    Dün itibariyle 3t modeline sahip olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Ancak Singapur' dan getirttiğim telefon A3010 modelli Çin versiyonu çıktı maalesef. Sizlere sorum şu olacak; aranızda HydrogenOS'dan OxygenOS'a geçen var mı? Bu geçişler nasıl yapıldı? Oneplus sitesinden araştırdığım kadarıyla geçiş süreci biraz sancılı olabiliyormuş. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Selamunaleyküm Cemaat ONEPLUS 3T KULLANICILARI WHATSAPP GRUBU, BUYRUN..

https://chat.whatsapp.com/6rYvWxPXFUNIpKPF6BkC81

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim oneplus 3T bugün elime ulaştı. Şimdilik bir sıkıntı yok gibi görünüyor.
    Sizce sistem güncelleştirmelerinin yapmalı mıyım? Güncellemeden sonra telefonda önceki haline göre sıkıntı oluyor mu?
    Güncelleme ile gelen yeniliklerin + ve - yönleri nelerdir sizce?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • Davut256 D kullanıcısına yanıt
    gişe kuru ile işlem yapılıyor ve komisyon alıyor akbank axess ile muhtemelen sendede öyle oldu...
  • Android 7 resmi olarak geldimi arkadaşlar bu cihaza.? Batarya performansı ne durumda bu cihazın acaba? Kullananlar bilgilendirirse sevinirim. Cihaz sahibindene baktımda pahalı geldi bana açıkcası 2000 tl aşağısı yok gibi şu anda. Çinden getirtsek yine aynı fiyata gelir gibi duruyor.
  • Yabancı forumlarda nougat ile batarya kullanım süresinin kısalığı vs. yazılmış.

Kamera performansında da artış olmuş.

Benim şahsi gözlemim değildir sadece oneplus formunda gördüğüm bir yorum...

• Arkadaşlar OxygenOS 4.0.3 (N) sürümünü kullanan var mı? Diğer sürümler ile bu sürümü karşılaştırabilirler mi acaba pil performansı vs. yönünden ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 6 Mart 2017; 19:48:25 >
  • Arkadaşlar OxygenOS 3.5.3 de akşamdan sbaha hiç kullanmamama rağmen wifi vs. kapalı %10 şarj gitmiş. Daha hat bile takılı değil. Bu durum sizde de var mı acba?

• AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Android 7.0 ve Oxygen 4.0.3 var ve pilden çok memnunum. Sabah 7'de şarjdan çekiyorum, ne kadar kullanırsam kullanayım akşama yetişmeyecek diye bir korkum olmuyor. Eğer çok kullanırsam yüzde 20-30 arasında eve geliyorum. Az kullanırsam ertesi gün öğleni çok rahat görüyorum. Arka plan verisini filan kapattım bu arada bazı uygulamalar için.
    Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Güncelledikten sonra şikayetçi olduğunuz bir durum var mı ısınma uygulama vs hatası gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Güncelledikten sonra şikayetçi olduğunuz bir durum var mı ısınma uygulama vs hatası gibi ?

Ekran süresine nerden bakılıyor bilmiyorum. Ben açar açmaz güncelleme gelince OK dedim. Öncesini bilmediğim için karşılaştırma yapamıyorum. Şu anda şikayetçi olduğum hiçbir şey yok, tüm uygulamalar yağ gibi akıyor.

Nova prime kurdum launcher olarak, animasyon hızını 0.5'e düşürdüm. Gayet mutluyum.
    Hocam acaba rica etsem bir gece ile sabah arasında ekran kapalı iken % kaçtan kaça düştüğünü deneyip yazabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Hocam acaba rica etsem bir gece ile sabah arasında ekran kapalı iken % kaçtan kaça düştüğünü deneyip yazabilir misiniz?

Hocam denerim ama geceleri ben şarja koyuyorum genelde. Ancak gece performansından da memnunum 4g'yi açık bırakmama rağmen. Bu arada etkileyeceğini düşünüyorum, bende 2 hat da aktif.
  • ukrayna üzerinden bu telefonu almayı düşünüyorum. bir tanıdığım gelirken yanında getirecek.bana gelişiaşağı yukarı 1560/1600 civarı olacak. sadece kafamda ciddi soru işaretleri var. oneplus 3 te olduğu gibi 3t modellerinde de a3003 ve a3010 gibi versiyon farklılıkları var mı? sorunsuz kullanım için ne gerekiyor. a3003 şart mı?
  • Arkadaşlar Oneplus3t OxygenOS. 3.5.3 ile mi geliyor? Bilgisi olan var mı?

bana gelen 3.5.3 ile gelmişti. polonyadan gelen avrupa versiyonu. ama şu an gelenler belki 4.02 ya da 4.0.3 ile geliyodur tahminim.

aksakallı hocam başka sorularında varmış onuda yanıtlayayım. gece 12 de uçak modundayken şarjdan çekip arkaplandaki uygulamarıda temizlersen en fazla %2 veya 3 düşüş oluyor 4.0.3 te

3.5.3 ile 4.0.3 arasında performans olarak pek fark yok gibi ama telefona uygulama falan fazla kurmadan güncellemesini yapıp hatta bi de factory reset yaparsanız daha rahat edeceğinizi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil27 -- 7 Mart 2017; 15:52:41 >
  • civil27 kullanıcısına yanıt
    Bana da 3.5.3 ile geldi.

Güncelleme konusu da kararsızım biraz. Ekran süresinde azalma yoksa veya ısınma yoksa güncellemeyi düşünüyorum. Sizde böyle bir sorun oldu mu acaba?

Şuan opera vpn'siz 4.0.3 geldi gözüküyor. Vpn heralde birkaçgün erken almayı sağlıyor.

Güncellersem de wipe de format atarım heralde

ısınma ve bariz azalma yoktu fakat bugün google playde bir güncelleme yaptım ondan sonra anormal pil yedi ve ısındı. ama bu sürümle ilgili olduğunu sanmıyorum. Wipe format ile öyle bir probleminiz olacağını düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.