Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.429
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ekran koruyucu film 10 tl

aliminyum başlıklı type c hızlı şarj kablosu 15 tl..

ümraniye atakent..
  • Oneplus 5 in özellikleri belli olmuş.

Yine kavisli ekran olacak

Önde 16 mp arkada 23 mp kamera

6 ve 8 GB ram seçenekleri

Bütün snapdragon 835 stoklarını Samsung aldığı için işlemci olarak 821 olabilirmiş.

256 GB hafıza

Ve seramik gövde ihtimali varmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Edge ekran mi mix gibi ekran kasa oranı çok yüksek bir cihaz bekliyorum

Snapdrgon 821 le geleceğini düşünmüyorum çıkış tarihine kadar 835 stok sorunu kalmaz

• beyler merhaba. uygun 3t satan var mı acaba?
  • OnePlus 3T veya 3'te benim yaşadığım sorunu yaşayan var mı acaba?

Temperli ön cam taktım. Üstüne Aliexpressten Spiegen kılıf taktım. Temperli cam bir süre sonra sarkmaya falan başlıyor. Kılıf, ön camı gevşetiyor maalesef. Spiegen benzeri bir kılıfla birlikte temperli cam kullanabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talvehtia

OnePlus 3T veya 3'te benim yaşadığım sorunu yaşayan var mı acaba?

Temperli ön cam taktım. Üstüne Aliexpressten Spiegen kılıf taktım. Temperli cam bir süre sonra sarkmaya falan başlıyor. Kılıf, ön camı gevşetiyor maalesef. Spiegen benzeri bir kılıfla birlikte temperli cam kullanabilen var mı?

Bu çoğu telefonda olan bir sorun

Ya cam tam ekran olmayacak yada kılıf yanlardan içeri fazla girmeyecek

Ben fabrika çıkışı gelen jelatin kullanırım görsel olarak tempered lerden hoş dursada koruma olarak tavsiye etmem

• black_67 kullanıcısına yanıt
    Böyle olduğunu tahmin ediyordum. SGP kılıfın yanında gelen klasik plastik ekran koruyucu var ama dediğiniz gibi koruma namına hiçbirşey sunamıyor. Garantisi, teknik servisi vs. olmadığı için de temperli kullanmayı tercih etmek zorundayım. Teşekkürler.
  • yurtdışından oneplus 3t modelini getirtmek istiyorum. kargo olmayacak. orada yaşayan bir tanıdığım yanında getirecek. ancak anladığım kadarıyla a3000, a3003 ve a3010 gibi farklı versiyonları mevcut. türkiye için a3003 veya a3000 in uygun olacağı söyleniyor. a3010 alınırsa ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım? kesinlikle 3003 veya 3000 mi gerekiyor?

bunun dışında telefonun bana maliyeti yaklaşık 1570 lira civarı olacak. oneplus 3 ile 3t arasında ciddi bir fark var mı? veya xiaomi mi5 pro 128gb, zte nubia z11 ve LeEco Le Pro 3 modelleri de bu civara sipariş edebilirim. bunlardan herhangi biri de olabilir mi? ve tabii ki yine versiyon meselesi ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigatron23

yurtdışından oneplus 3t modelini getirtmek istiyorum. kargo olmayacak. orada yaşayan bir tanıdığım yanında getirecek. ancak anladığım kadarıyla a3000, a3003 ve a3010 gibi farklı versiyonları mevcut. türkiye için a3003 veya a3000 in uygun olacağı söyleniyor. a3010 alınırsa ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım? kesinlikle 3003 veya 3000 mi gerekiyor?

bunun dışında telefonun bana maliyeti yaklaşık 1570 lira civarı olacak. oneplus 3 ile 3t arasında ciddi bir fark var mı? veya xiaomi mi5 pro 128gb, zte nubia z11 ve LeEco Le Pro 3 modelleri de bu civara sipariş edebilirim. bunlardan herhangi biri de olabilir mi? ve tabii ki yine versiyon meselesi ne olur?

Hocam 3000 ve 3003 Oneplus 3 modeli için geçerli. 3003 Avrupa versiyonu, 3000 ise Çin ve Amerika modeli. 3000'lerde özellikle Vodafone kullanıcılarında 4g problemi yaşandığı söyleniyor ki o da merkezde değil genelde taşrada. 3T için ise 3010 ve 3013 var yine 3 ile benzer özelliklerde ama yanlış biliyor da olabilirim. Bende 3T 3010 var ve Turkcell ile Ankara'da hiçbir problem yaşamıyorum.

Diğer telefonları kullanmadım ama sanırım bana bundan sonra hiçbir güç başka bir telefon kullandırtamaz gibi görünüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AR147

quote:

yurtdışından oneplus 3t modelini getirtmek istiyorum. kargo olmayacak. orada yaşayan bir tanıdığım yanında getirecek. ancak anladığım kadarıyla a3000, a3003 ve a3010 gibi farklı versiyonları mevcut. türkiye için a3003 veya a3000 in uygun olacağı söyleniyor. a3010 alınırsa ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım? kesinlikle 3003 veya 3000 mi gerekiyor?

Hocam 3000 ve 3003 Oneplus 3 modeli için geçerli. 3003 Avrupa versiyonu, 3000 ise Çin ve Amerika modeli. 3000'lerde özellikle Vodafone kullanıcılarında 4g problemi yaşandığı söyleniyor ki o da merkezde değil genelde taşrada. 3T için ise 3010 ve 3013 var yine 3 ile benzer özelliklerde ama yanlış biliyor da olabilirim. Bende 3T 3010 var ve Turkcell ile Ankara'da hiçbir problem yaşamıyorum.

Diğer telefonları kullanmadım ama sanırım bana bundan sonra hiçbir güç başka bir telefon kullandırtamaz gibi görünüyor :)

yani 3t modelinde versiyonal sıkıntı mevcut değil. 3010 da satın alınabilir. vodafone kullanıyorum ve ben izmir'de şehrin göbeğinde kullanacağım. ve manisa da çalışıyorum.anladığım kadarıyla sorun olmaz.

yazılım stabilizasyonu, ekran parlaklığı, pil durumu ve android 7 hakkında fikirleriniz nelerdir. ben oyun oynayan deli gibi telefon kullanan biri değilim. sadece akıcı bir telefon istiyorum hepsi bu. gözü kapalı alınır mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AR147

quote:

yani 3t modelinde versiyonal sıkıntı mevcut değil. 3010 da satın alınabilir. vodafone kullanıyorum ve ben izmir'de şehrin göbeğinde kullanacağım. ve manisa da çalışıyorum.anladığım kadarıyla sorun olmaz.

yazılım stabilizasyonu, ekran parlaklığı, pil durumu ve android 7 hakkında fikirleriniz nelerdir. ben oyun oynayan deli gibi telefon kullanan biri değilim. sadece akıcı bir telefon istiyorum hepsi bu. gözü kapalı alınır mı?

Hocam akıcı telefon istiyorsan iki gözün kapalı al. Daha akıcı telefon kullanmadım. Ancak versiyon konusunu iyice araştır derim.

• tigatron23 T kullanıcısına yanıt
    Kendi görüşümü paylaşayım.

Oyun oynuyorsanız da, oynamıyorsanız da gözü kapalı alınacak bir telefon.

Pil kullanımı, heryerde de belirtildiği gibi 30 dk'da %60 şarj oluyor.

Haftasonu 16 km kadar yol yürüdüm. Yaklaşık 4 - 4 buçuk saat gezmişimdir. GPS tam doğruluk modunda (pil tasarrufu değil), 4G açık, Runtastic uygulaması arkaplanda açık (yürüdüğüm yolu ve performansı kaydetmesi için), Spotify açık (ancak daha önce indirdiğim şarkıları dinliyorum). Bu şekilde 4, 4 buçuk saatlik kullanımdan sonra eve döndüğümde %30 şarjım gitmişti :)

Oyun oynarsanız biraz daha hızlı tükeniyor tabii ama yine birçok telefona taş çıkarır oyun performansı da.

Teknik servis, garanti vs. yok. Göz bebeğiniz gibi bakmanız gerekli sadece :)
  • arkadaşlar, sıfır kapalı kutu oneplus 3t gold 64gb türkiye'de kaça satabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertom

arkadaşlar, sıfır kapalı kutu oneplus 3t gold 64gb türkiye'de kaça satabilirim?

Valla hocam 2500 isteyen açlar da var, benim aldığım gibi 1950ye veren de. Artık sana kalmış. Şu an Avrupa versiyonu cihaz 1700 TL, ona göre fiyat biç.
  • Hocam benim amacım kar yapmak değil, 445 dolara gunmetal rengini sipariş etmiştim ama satıcı altın rengini göndermiş. Telefonu Çin'den aldım, a3010 olan model. Gerçi aldığım satıcıda altın rengi birkaç dolar daha pahalıydı ama ben önü beyaz telefon sevmiyorum, hiç kullanmadım. Burada da aldığım fiyatın biraz üstüne satabilirim ama ben Türkiye'de satmak istiyorum, Türkiye'ye mayıs'ta geleceğim. 1700-1750' ye satabilirim. Tabii doların o günkü kuruna bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wertom -- 8 Mart 2017; 12:16:6 >
  • iyice oneplus 3T saplantı derecesinde kafayı takmış durumdayım. bu telefonu alacağım. yalnız a3010 versiyonu. şehir merkezinin dışına çıkıldığında 4G yi kullanamama olasılığı dışında başka bir dezavantajı olur mu? günlük kullanım için sıkıntı yaratır mı?
  • quote:

iyice oneplus 3T saplantı derecesinde kafayı takmış durumdayım. bu telefonu alacağım. yalnız a3010 versiyonu. şehir merkezinin dışına çıkıldığında 4G yi kullanamama olasılığı dışında başka bir dezavantajı olur mu? günlük kullanım için sıkıntı yaratır mı?

Hiçbir sıkıntısı olmaz hocam. Bende 3010 var ve problemsiz kullanıyorum (gerçi ankara merkezdeyim).
  • Oneplus 3 WhatsApp sayfasına bağlanamıyorum

• Oneplus 3 ya da 3t satan varsa bana ulaşabilir.

• Admin whatsaap grubuna nasıl katılacağım 1.sayfadaki link işe yaramıyor

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.