Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.429
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IMEI repair fiyatları düşmeye başlamış forumda micro77 100 liraya yapıyordu son durum nedir bilmiyorum birisi 50 TL ye düşürmüş İstanbul da olanlardan tamir yaptırıp sorun yaşayan var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-oneplus-one,oneplus-2,oneplus-3-3t-yazilim-ve-meid-repair-377795270/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.81

arkadasşlar burda yazdım yurt dışında tanıdık olmadığından yardımcı olacak var mı diye yine kimseden ses çıkmadı mecburen oneplus 3t 64gb olanını 2100 tl ye aldık sahibinden ialnı olan birisinden ocak 10 da teslim alacağım nasipse herkese saygılar.

Bulgaristanda okuyan arkadaşım var. Oraya oneplusun kendi sitesinden yaklaşık 1700tl ye 64gb 3t alınabiliyor. 3 haftada kargo yapılıyor sanırım. 150-200tl payla 1900e alınabilinirdi fakat bende peşinat yok. Güven sorunu sebebiyle de 4 hafta sonra gelecek cihaz için sizden nakit 1900tl istemek abes kaçardı. Yoksa 2100tl yüksek fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3000 modeli kullanan arkadaşlar için XDA'da kapalı bandları nasıl açacağınızı anlatan bi konu mevcut. Denemek isteyenler varsa buyurun linkixda band açma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raashed21

Hocam kayıtlı sıfırını verelim 1750 ye

A3003 mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

A3000 modeli kullanan arkadaşlar için XDA'da kapalı bandları nasıl açacağınızı anlatan bi konu mevcut. Denemek isteyenler varsa buyurun linkixda band açma

Şunun ayrıntılı Türkçe açıklamasını çıkaracak bir babayiğit olsa da kılavuzu yayınlansa.

İngilizcem var ama bu tarz işlerden anlamıyorum, anlasam çıkarırdım.

Önemli bir sorunu ortadan kaldırır bu kılavuz.

Xiaomi'de bile çözülemedi bu.

• rLzApex kullanıcısına yanıt
    Bendeki imei kayıtlı, biz atıyoruz, sorun yok, 2g 3g 4g sorunsuz, 50 ye atan çakalın önde gideni ismi lâzım değil, hiç macera yaşamanın manası yok, forumda konusu var osman bey diye bakın dediğimi anlarsınız. Micro 77 bu işi ilk bulandır oneplus oppo vivo ya sorunsuz imei yazılımını ilk yapandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: raashed21

Bendeki imei kayıtlı, biz atıyoruz, sorun yok, 2g 3g 4g sorunsuz, 50 ye atan çakalın önde gideni ismi lâzım değil, hiç macera yaşamanın manası yok, forumda konusu var osman bey diye bakın dediğimi anlarsınız. Micro 77 bu işi ilk bulandır oneplus oppo vivo ya sorunsuz imei yazılımını ilk yapandır.

Güvenilir değil mi bu kişi dostum? güvenilir ise 50 tl'ye yapması iyi bir şey bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 26 Aralık 2016; 16:2:10 >
  • raashed21 kullanıcısına yanıt
    İlk bulandır dediğiniz umt box haricinde başka yöntem yok ki ? Aynı box u kullanan adamlar biri 100 TL biri 50 TL ???

• rLzApex kullanıcısına yanıt
    mesele güven olunca ...

tabii yine de sız bilirsiniz ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 27 Aralık 2016; 16:50:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

A3000 modeli kullanan arkadaşlar için XDA'da kapalı bandları nasıl açacağınızı anlatan bi konu mevcut. Denemek isteyenler varsa buyurun linkixda band açma

Şunun ayrıntılı Türkçe açıklamasını çıkaracak bir babayiğit olsa da kılavuzu yayınlansa.

Ben çeviririm ama band 20 yok onun için bir işe yaramaz zaten.

• Onu arkadaş başladı çevirmeye band 20 yi kendiniz deneyin demiş bakalım onu da deneyecek inşaallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

quote:

quote:

Band 20 var dostum. çevirebilseniz çok kişiye faydanız olur.

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

• micro77 kullanıcısına yanıt
    80 dolara satılan box ile yapılan işleme 100 TL almak sizce etik mı ?
    Kaldı ki bu işlem uzaktan olmuyor işlem yapılmadan ücreti silah zoruyla alacak hali yok.
    Yada diğer bir çözüm ortaklasa para toplanıp box alınıp ücretsiz yapılacak yani ticaretin böylesi olur mu ben size o zaman özelden sordum 100 TL den 1 TL aşağı dusmediniz. Bence fiyatı dusurun zira artık bu fiyata herkes yapacak çünkü bu bir sır değil.

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f970/12-10-16-ultimate-multi-tool-gsm-v3-1-oneplus-imei-oppo-frp-more-2143371/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

quote:

quote:

Band 20 var dostum. çevirebilseniz çok kişiye faydanız olur.

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

Orada var hocam ama anladığım kadarıyla çalışmıyor yazmışlar. Vaktim olduğunda ayrıntılı bakacağım eğer varsa çevirisini yapar konusunu açarım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: irep32

oneplus ın telefonlarına imei atılmıyor diye biliyorum . yani attıktan sonra bir çok sıkıntı ortaya çıkıyor

sorun yaşanmış daha önce evet ama çözülmüş sonradan o sorunlar hocam.

Oneplus 3 e IMEI atan birisi varmı forumda?

• 50 tl ye yapan grubu da 100 e yapan grubuda yakin takip ediyorum sürekli birbirlerini karaliyorlar mevzu ne bilen var, mi?
  • Arkadaşlar;
    cihaza custom rom yada community kuran arkadaşlar,şöyle detaylı türkce anlatım yapsa ve ilk sayfaya eklense de biz de nasiplensek.
    xda linkleri konulmuş ama inglizcesi olmayan yada yetersiz olanlar için daha iyi olur türkce detaylı anlatım.
    özellikle miui kurmak istiyorum.
    parmak izi,dash şarj,always on dahil çalışan,stabil miui sürümü var mı?
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar stabilin olduğunu sanmıyorum. Ayrıca inanın miuiden çok çok daha iyi yazılım var cihazınızda. Ben xiaomi redmi note 3 kullanıyorum şuan. Ben bile cyanogedmod kullanıyorum inanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Hocam o kadar stabilin olduğunu sanmıyorum. Ayrıca inanın miuiden çok çok daha iyi yazılım var cihazınızda. Ben xiaomi redmi note 3 kullanıyorum şuan. Ben bile cyanogedmod kullanıyorum inanın.

hocam bende 3 ay öncesine kadar redmi note 3 pro kullanıyordum,miui arayüzünü seviyorum.
    bu yüzden mi note 2 ye bile geçebilirim şartlar uyarsa.
    stock arayüz çok iyi hızlı falan ama bazı özelleştirmeler yok.
    bakalım 1 hafta-10 güne noughat bekliyorum.
    onda bazı eklemeler yapılmış.
    bildirim sayısı,numara engelleme,kelime ile sms engelleme falan gibi basit bazı şeyler ekleseler hiç fena olmaz ama sanmıyorum.
    bari batarya ve kamerada iyileştirme yapsalar.
    bizim yazılım ekibi bence bal yapmayan arı gibi.
    bu donanıma windows10 yüklesen o da uçar.önemli olan iyileştirip yenileyebilmek.
    yenilik anlamında SIFIR,iyileştirme için extra bi çabaya gerek yok.daha uzaya falan çıkacak değil cihaz.

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Zaten şuan oneplus 3tdeki arayüz gelecek sanırım. Nougat beta için yabancı forumlarda yorumlar özellikle batarya konusunda çok olumlu. Kamera içinde iyileştirmeler var deniliyor. Cihazın yazılımı küçük detaylar haricinde zaten gayet iyi durumda bence. Yine de tam zamanlı kullanıcı değilim bilemem. Op3 için miui pekçok farklı sürüm varmış. Ama sanmıyorum dash chargesine kadar destekli bir yazılım vardır.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.