Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeiLi

Hocam bende var fazladan bundle ile almıştım hem kablo hemde dash charge ama bu gibi kaybolmaz, bozulma durumları için fazladan almıştım. Tavsiyem amazon.de sitesinde bakın bence bulursunuz.

Aliexpress'ten sipariş ettim kardeşim öneri için sağol. Kılıf vs de sipariş ettim.

Şimdi de ucuz ve ekranı tam kaplayan kaliteli tempered cam ve kablosuz şarj aparatı ve standı ayarlamak istiyorum
  • Şu kısımları kapatmıyor dostum, ekran ordan darbe alsa çatlar direk yine

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü
  • Arkadaşlar kırılmaz camların hiçbiri tam ekran kapatmıyor 2.5 d den dolayı

Küçük olan kırılmaz lar ise çirkin duruyor

En iyisi fabrika dan gelen Clear koruyucu aliexpres de bolca mevcut çizildikçe değiştirin alın 10tane
  • Arkadaşlar elimde iki adet oneplus 3 var birini kendim kullanmaya başladım ama satabilirim isteyen olursa bunu da,

-Biri sıfır kayıt işlemi yapıldı (imei kaydı yapıldı artık vivo oppo oneplus larda imei kaydı sorunsuz çalışıyor 2g 3g 4g sorunsuz, hiç bir sıkıntısı yok, ilk defa bizim ekip çözdü bunu Türkiyede)

-Full kutulu

-Jelatinleri üzerinde sadece kayıt işlemi için kutusundan çıkarıldı

-Sıfır kayıtlı şekilde 1800 lira

-İkinci El olanı sıfırı ile aynı hiç bir farkı yok o da 1700 lira

-Pazarlık sünnettir

-Almak isteyenler ürünü dükkandan da görebilir, arkadaşımın bilgisayar yazılım ofisi var, birlikte çalışıyoruz isteyen ofiste inceleyebilir

-başka telefonlar da var, ofiste bakıp alabilirsiniz

-ömür boyu yazılım desteği veriyoruz

-cihazlarımızın arkasında duruyoruz satınca bitmiyor herşey bizim için :)

• black_67 kullanıcısına yanıt
    Hocam o koruyucan link atar mısınız. Bir türlü bulamadım yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtyunusgngr

3 adet/grup HD Temizle/Mat Ekran Koruyucu Için Oneplus 3/Oneplus Üç Koruyucu Film Temizleme Bezi Ile Guard
    http://s.aliexpress.com/QJRFbiUf
    (from AliExpress Android)

Bunun 10 lusuda vardı 3 usd civarı

Çabuk çiziliyor 10 tane alıp 5 ayda kullansan 1 ini uzun süre işinizi görür kırılmaz alıp gözünüze batmasından kat kat iyidir

• black_67 kullanıcısına yanıt
    Hocam clear ile matte arasındaki fark nedir? Matte dediği daha mı mat duruyor ben anlayamadım. Görselde eklenmemiş.

• quote:

Hocam clear ile matte arasındaki fark nedir? Matte dediği daha mı mat duruyor ben anlayamadım. Görselde eklenmemiş.

clear = temiz yani parlak parmak izi bırakır görüntüsü iyidir.
    matte biraz daha kalındır parmak izi daha az bırakır görüntü kalitesini de düşürür biraz ekranın
  • Siz hangisini aldiniz hocam? Ben clear matte siparis verdim elim cok terler o yuzden. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

3 adet/grup HD Temizle/Mat Ekran Koruyucu Için Oneplus 3/Oneplus Üç Koruyucu Film Temizleme Bezi Ile Guard
    http://s.aliexpress.com/QJRFbiUf
    (from AliExpress Android)

Bunun 10 lusuda vardı 3 usd civarı

Çabuk çiziliyor 10 tane alıp 5 ayda kullansan 1 ini uzun süre işinizi görür kırılmaz alıp gözünüze batmasından kat kat iyidir

Bunun için kötü yorumlar yapılmış dostum. Ayrıca bu camı nasıl koruyacak mı jelatin gibi bir şey sanırım.

• Merhabalar arkadaşlar,

Yurtdışından sipariş verdiğim aşağıdaki ürün yeni geldi ancak bu sırada telefonu sattığım için ihtiyaç fazlası oldu.

İlgilenen varsa DM 'den yazabilir.

OnePlus3 Orzly Premium Tempered Glass
    İlan No: 378669603

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-oneplus3-orzly-premium-tempered-glass-378669603/detayOnePlus 3 Kullanıcılar KulübüOnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraydesouza -- 25 Aralık 2016; 12:18:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: koraydesouza

Merhabalar arkadaşlar,

Yurtdışından sipariş verdiğim aşağıdaki ürün yeni geldi ancak bu sırada telefonu sattığım için ihtiyaç fazlası oldu.

İlgilenen varsa DM 'den yazabilir.

OnePlus3 Orzly Premium Tempered Glass
    İlan No: 378669603

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-oneplus3-orzly-premium-tempered-glass-378669603/detayOnePlus 3 Kullanıcılar KulübüOnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

Yurtdışında zaten 35-40 tl civarı kardeşim. Fiyatta düzenleme yaparsan alınabilir(kargo vs)

• Regionella kullanıcısına yanıt
    kırılmaz kadar sağlam değil

benim istediğim gibi ama, çünkü kırılmaz tam ekran olanların kenarları hava boşluğu kalıyor küçük olanlar ise çirkin duruyor

çizilmeye karşı korusun yeter bu kırılmazlar çıkmadan önce kullancığımız jelatinlerle aynı
  • Buna da ekran emanet edilmez ki ama dostum bi düşerse mazallah 1000 tl'den eder adamı.
  • A3000 alsam çeker mi ya 1600
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

A3000 alsam çeker mi ya 1600

1600 TL sıfır kayıtsız mi. Buyuk sehirlerde sikinti cok yasamazsin turkcell ve ttelekomla, vodafone sa 4g cok goremeyebilirsin

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    Hocam kayıtlı sıfırını verelim 1750 ye

• arkadasşlar burda yazdım yurt dışında tanıdık olmadığından yardımcı olacak var mı diye yine kimseden ses çıkmadı mecburen oneplus 3t 64gb olanını 2100 tl ye aldık sahibinden ialnı olan birisinden ocak 10 da teslim alacağım nasipse herkese saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılbaşında oxygen os 4.0 bekleniyor yani 7.0 nougat . En son 3t için 19-12-16 tarihli yapım sızdırıldı . Umarım oxygenos 4 beklediğimize değer.3 ve 3tde aynı kamera mevcut lakin 3t çok daha başarılı buda 3de yazılımsal bir eksiklik olduğu fikri oluşturuyor ki oneplus forumundada aynı fikirde çok insan var . Bu sürümden en büyük beklentim kamera yazılımının daha optimize edilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 26 Aralık 2016; 0:44:25 >
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.