Şimdi Ara

OnePlus 3 İMEİ Değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hafta önce yasaluyarı diye bir mesaj aldım, imei niz kayıtlı değildir, 60 gün içerisinde kayıt işlemi yaptırın diye. Kayıtlı olmadığını zate biliyordum. Önceden Discovery kullanıyordum, onun işlemcisi MTK olduğu için yanlışlıkla eliniz deyse İMEİ değiştirirdiniz. Bu telefonda Snapdragon 820 işlemci var ve üzerinde İMEİ koruması tarzında bi koruma var. Ne yaptıysam İMEİ değiştiremedim. Neredeyse tüm forumlara baktım. Tüm yolları denedim ama hiçbiri işe yaramadı. İşlemleri yaparken telefon Brick oldu tüm sistem dosyalarını sildim, telefonu baştan kurdum ama İMEİ değiştiremedim. OnePlus 3 telefonunda İMEİ değiştirmeyi başaran varsa banada yardımcı olabilirmi? Yada bir yol gösterebilirmi? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostBlade465 -- 18 Mayıs 2017; 14:30:37 >

• Yardımcı olabilecek yokmu kocaa forumda?
  • LostBlade465 L kullanıcısına yanıt
    Android brick diye bir site var o yapıyordu en son sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ama o sitede anlatılanları birebir harfiyen yaptım ama nafile, işe yaramadı. Orda konu içerisinde xiaomi için yaptıgını söylemiş. OnePlus 3 de İMEİ koruması olduğundan işe yaramadı malesef.

OnePlus 3 de kendi yöntemiyle yada bir başka yöntemle İMEİ değiştirebilen yokmudur?
  • İMEİ atmayı başarabilen varsa yazabilir, sürekli bakıyorum. Teşekkür ederim.
  • Osman bey : 0507 118 8388 veya xenex adlı arkadaşı arayın. +90539 339 2505

• Teşekkür ederim yardımınız için arayıp irtibata geçmeye çalışacağım.
  • Bir sonuç aldınız mı

• Yapabilen var mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.