Şimdi Ara

ONEPLUS 2 KULLANICILARI KULÜBÜ (OxygenOS 3.5.8 OTA GELDİ) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
17
Favori
20.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalde üstündeki rom ile bu özelliklerin hiçbirisi gelmiyor. Ancak bu yapamayacağın anlamına da gelmiyor...
  • Merhaba oneplus 2 cihazını bugün aldım size sormak istediğim bu telefona uygun kılıf nasıl nereden bulabilirim şeffaf silikon olsada işimi görür teferruat gerekmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda foto galeri yok tavsiye lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: taner525252

Merhaba oneplus 2 cihazını bugün aldım size sormak istediğim bu telefona uygun kılıf nasıl nereden bulabilirim şeffaf silikon olsada işimi görür teferruat gerekmiyor

Ilk mesajda kılıflardan ve ekran koruyuculardan elimde var. Istanbuldaysanız elden teslim olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 5 Temmuz 2016; 22:47:16 >
  • İstanbuldayım fiyat bilgisi ve resim lütfen WhatsApp 05323818128

• quote:

Orijinalden alıntı: taner525252

İstanbuldayım fiyat bilgisi ve resim lütfen WhatsApp 05323818128

Whatsaptan gönderdim.

• android 6 güncellemesinden sonra minminguard reklam engellemiyordu. sanırım bi uyum problemi var. xposed kurduğum halde reklamların yarısı yine çıkıyordu. adaway kurdum. reklam falan kalmadı. root gerekiyor tabi. tavsiye ederim.
  • taner525252 T kullanıcısına yanıt
    Ben piktures uygulamasını kullanıyorum, tavsiye ederim...

• Arkadaşlar merhaba telefon kapalıyken yani Ekran kapalıyken programlara ait bildirim almıyorum Bununla ilgili bir ayar mı var bilmiyorum bu konuda bana Yardımcı olmanızı rica ediyorum örnek olarak sahibinden sitesinden gelen herhangi bir bildirimleri görmüyorum

• taner525252 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarlar-ses ve bildirim-bildirim-cihaz kilitliyken kısmında bildirim içeriğinin tamamını göster kısmı var, o açık mı?
  • Godlessfrog kullanıcısına yanıt
    Evet açık biraz önce letgo da denedim maalesef bilrim alamıyorum ancak programın içine girerek gelen mesajları görüyorum

• Arkadaşlar problem bir bende mi var anlamadım ekran kapalıyken hiçbir şekilde bildirim alamıyorum WhatsApp ve normal mesajlar da problem yok Letgo ve sahibinden sitelerinde maalesef sıkıntı devam ediyor bakmadığım ayar kalmadı yardım lütfen

• Bu forum terkmi edildi neden kimse cevap vermiyor yada yazmıyor

• cihaz kitliyken bildirimleri göster kısmı açık diyorsun. kapat bi daha aç. dene biraz. bir de wifi ayarlarından ekran kapandığında wifi açık kalsın de. mobil veriden veri dolaşımını aç.
  • want2die kullanıcısına yanıt
    Dostum dedikleri zaten defalarca yaptım ama maalesef sıkıntı devam ediyor sende böyle bir sıkıntı oluyor mu yada başka bir arkadaş deneyip bilgi verebilir mi

• Merhabalar Yeni Bir artı 3 telefon aldım telefon açılışında bu adımlardan ileri gidemiyorum eklendi diyor sonrasında " Bir saniye " yazıyor tekrar aynı yere geliyor neden acaba? Ayrıca pasaport olmadan Türkiye'de nasıl kullanabiliriz İmei sorunu yaşamadan şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: The_ReaL83

Merhabalar Yeni Bir artı 3 telefon aldım telefon açılışında bu adımlardan ileri gidemiyorum eklendi diyor sonrasında " Bir saniye " yazıyor tekrar aynı yere geliyor neden acaba? Ayrıca pasaport olmadan Türkiye'de nasıl kullanabiliriz İmei sorunu yaşamadan şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

Hayırlı olsun. Kayıt yaptırmadan kullanamazsınız. Hataya gelince wipe yapın tekrar deneyin düzelecektir.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ilginden dolayı teşekkür ederim

wipe nedir acaba nasıl yapılır ?

İmei falan attıramazmıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_ReaL83

Öncelikle ilginden dolayı teşekkür ederim

wipe nedir acaba nasıl yapılır ?

İmei falan attıramazmıyız?

İmei attırma olmuyor hocam maalesef.
    1-telefonu kapatın

2-ses kısma tuşuna basılı tutarken telefonun power tuşuna basın

3-recovery moduna girmiş oldunuz. Orada wipe cache var. Onu seçin ve onaylayın.

Düzeltme

Burada Oneplus 3 sorunları ve çözümleri var. İsterseniz göz atın.

http://www.androidauthority.com/oneplus-3-problems-fixes-702591/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 14 Temmuz 2016; 23:46:44 >

• merhaba
    one plus 2 cihaza ait videoları izlediğimde son güncellemede bir takım bölümlerin bende eksik olduğunu gördüm mesela
    yukardan aşağı sürüklediğimizde bildirim ekranını istediğimiz bölümü eklemek gibi
    resim çekerken ön kamerada gülümseme modu ile otomatik çekim gibi neden böyle acaba bir şeyi mi eksik yükledik
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.