Şimdi Ara

ONEPLUS 2 KULLANICILARI KULÜBÜ (OxygenOS 3.5.8 OTA GELDİ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
17
Favori
20.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bir sorun yok. Herhangi bir ayarda yapmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TAKASLI LEECO L2 PRO....FULL KUTULU 4GB REM 32 GB DAHİLİ HAFIZA PARMAK İZİ VE DAHA BİR ÇOK ÖZELLİĞİ VARDIR...BİR ÇOK PAHALI TELEFONLARI SOLLAMIŞTIR..ANTUTU DA 80 BİN PUAN ALMIŞTIR...DEĞİŞİM İSTANBULDAN VE ELDEN OLACAKTIR..TERCİH ETTİĞİM TELEFONLAR..MEİZU PRO 5..HUAWEİ MATE 8..ONE PLUS 2..XİAOMİ Mİ5..VS DENGİ TELEFONLARDIR..DEĞİŞİM İSTANBUL DAN VE ELDEN OLACAKTIR..ÖZELLİKLERİNİ İNTERNETTEN ARAŞTIRABİLİRSİNİZ.....ilan linkim https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-pro-2-huz-canavari..takas-310706008/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaerhankaya -- 18 Haziran 2016; 11:02:25 >

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Ne yapmam lazım düzeltebilmek için bir önerin var mı kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratvw38

Ne yapmam lazım düzeltebilmek için bir önerin var mı kardeş

Ayarlar / İşlem kısayolları / Uyandırmak için çift dokun.

• O kısım açık zaten ama yinede olmuyor anlamadım gitti

• quote:

O kısım açık zaten ama yinede olmuyor anlamadım gitti

Temizleyip sıfırdan kurulum yapın.

• slm arkadaşlar. dün itibariyle al taraftaki home buton ve sağ sol menü ve geri tuşu çalışmaz oldu. şuan için yazlım tuşları ile idare ediyorum. daha önce başına gelen oldumu? bir kaç sitede çözümlerle ilgili metodlar vermişler fakat metodun birinde com.oneplus.fingerprints.service servisini durdurun temizleyin diyor fakat bu servis bende yüklü gözükmüyor. hiç değilse bunun bir yedeğini falan alıp bana gönderebilrmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

slm arkadaşlar. dün itibariyle al taraftaki home buton ve sağ sol menü ve geri tuşu çalışmaz oldu. şuan için yazlım tuşları ile idare ediyorum. daha önce başına gelen oldumu? bir kaç sitede çözümlerle ilgili metodlar vermişler fakat metodun birinde com.oneplus.fingerprints.service servisini durdurun temizleyin diyor fakat bu servis bende yüklü gözükmüyor. hiç değilse bunun bir yedeğini falan alıp bana gönderebilrmisiniz?

Sıvı teması olmadıysa yazılımsaldır. Dediğiniz gibi o dosyada sorun olabilir. Bence sıfırdan kurulum yapın.
    Yok sıvı teması olmadı. en eski sürümden CM sürümlerine kadar yükledim yine olmadı. tek denemediğim H2Os onuda aksama denicem bakalım
  • quote:

Yok sıvı teması olmadı. en eski sürümden CM sürümlerine kadar yükledim yine olmadı. tek denemediğim H2Os onuda aksama denicem bakalım

Komple wipe yaparak deneniz mi? Yani hafıza kartı dahil komple format?
    Onuda aksama denicem bi yedeğini alayım olmadı unroot bottlederi kitlicem yani fabirka neyse onu yapmaya calıscam bakalım
  • quote:

Onuda aksama denicem bi yedeğini alayım olmadı unroot bottlederi kitlicem yani fabirka neyse onu yapmaya calıscam bakalım

Umarım hallolur. Fakat donanımsal da olabilir. :(
    evet çözdüm olayı tamamen donanımsal home butonu yani finger print butonu olmüş ve soketi takılı kaldığında kısa devre yapıyor ve diğer sorunları cıkartıyor. soketi cıkarttığımda ise tamamen normale dondü cihaz. 8-9 dolarlık bir parça sipariş geçicem bakalım.
  • quote:

evet çözdüm olayı tamamen donanımsal home butonu yani finger print butonu olmüş ve soketi takılı kaldığında kısa devre yapıyor ve diğer sorunları cıkartıyor. soketi cıkarttığımda ise tamamen normale dondü cihaz. 8-9 dolarlık bir parça sipariş geçicem bakalım.

Kötü olmuş ama en azından sorunu tespit etmişsin.
  • Arkadaşlar son güncellemeyi oto dan aldım ekran çift tıklamayla açılmıyor bluetooth açılıp devreye girmiyor. Ne yapmam lazım

• quote:

Arkadaşlar son güncellemeyi oto dan aldım ekran çift tıklamayla açılmıyor bluetooth açılıp devreye girmiyor. Ne yapmam lazım

Sıfırdan kurulum yapın.

• Bir dahaki güncelleme gelene kadar beklesem olurmu şimdi herşey silinecek

• quote:

Bir dahaki güncelleme gelene kadar beklesem olurmu şimdi herşey silinecek

Olur ama ne zaman gelir bilinmez.

• çift tıklamayı ayarlardan açmanız lazım. yüklemeden sonra kapalı geliyor.
  • arkadaşlar oneplus telefonla ilgili bir kaç sorum olacak, cevaplarsanız memnun olurum.
    bu cihazda xiaomi ve huawei cihazlarda olduğu gibi;
    - telefon görüşmelerini otomatik kayıt var mı?
    - ekranı yukarıdan aşağı ya da aşağıdan yukarı kaydırınca arama ekranı geliyor mu?
    - ekranın üstünde bağlantı hızını gösterme var mı?

son olarak ekranı çift tıkla uyandırma ve uyutma var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.