Şimdi Ara

ONEPLUS 2 KULLANICILARI KULÜBÜ (OxygenOS 3.5.8 OTA GELDİ) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
17
Favori
20.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki simde farklı imei mi? Oneplus X kullanıyorum. Her ikisinde de aynı imei var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zato1

İki simde farklı imei mi? Oneplus X kullanıyorum. Her ikisinde de aynı imei var

Çin versiyonu almışsınız o nedenle aynı imei. Oneplus 2 lerde de durum öyle. Çin versiyonlarında tek imei, diğerlerinde çift imei var.
  • ahada mayıs geldi hala yok resmi güncelleme. one plus 3 ile uğraşıyor bence bunlar. 2'i saldılar.
  • resmi guncellemeden haberiniz var mi.
  • Arkadaşlar bu linkteki malzemelerle uyumlu mu bizim tel? Şarj olur mu?
    https://m.aliexpress.com/search.htm?keywords=vinsic+wireless+charger

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Godlessfrog kullanıcısına yanıt
    Bizim telefonda kablosuz şarj desteği yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • slm arkadaşlar dün şu band açma işine giriştim, mantığı anladım fakat driver sorununu bir türlü çözemedim bugün başka bir bilgisayardan deneyeceğim bakalım. halledersem size bildiririm buradan.
  • Merhaba arkadaşlar, bugün telefonumu cebimden çıkardım fastboot mode yazıyor hiç bir şekilde telefona müdahele edemiyorum. Ne yapmam gerekir?
  • Burkipower kullanıcısına yanıt
    +takip hocam merakla bekliyorum hatta detaylı başlık açarsanız daha bi makbule geçer

• cengizkaya C kullanıcısına yanıt
    Power tusuna uzun süre basılı tut titreyene kadar yeniden başlayacaktır.
  • pöh62 kullanıcısına yanıt
    en sonunda driverı yendim ama makaledeki tüm herşeyi harfiyen yerine getirdim fakat yeniden başlattığımda eski banda geri dönüyor. anlayacağın dikiş tutturamadım. Bunun sebebi ise yorumlardan anladığım kadarıyla oos yazılımından bahsediyorlar. takip ediyorum yeni bir gelişme olursa burda ufak bile olsa güzel bir açıklama yazarım.
  • Burkipower kullanıcısına yanıt
    Umarım halledersiniz, eğer başarırsan ileride de başka snapdragon işlemcilerde lazım olacağı için tecrübe olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • [Rom] OxygenOS 3.0.1 Community Build (Info) |New|
    https://forums.oneplus.net/threads/download-center-updated-on-24-05-2016.279435/

beklenen güncelleme bu mudur? Community Build diyor. oneplus'ın kendi stock sürümü değil mi?

bilgileri okudum da "This is the last update before the official OTA, which can be expected within the next couple weeks. Stay tuned." diyor. yani resmi sürümden önceki son güncelleme diyor. birkaç hafta sonra resmi güncelleme gelecek diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi want2die -- 24 Mayıs 2016; 9:09:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: want2die

[Rom] OxygenOS 3.0.1 Community Build (Info) |New|
    https://forums.oneplus.net/threads/download-center-updated-on-24-05-2016.279435/

beklenen güncelleme bu mudur? Community Build diyor. oneplus'ın kendi stock sürümü değil mi?

bilgileri okudum da "This is the last update before the official OTA, which can be expected within the next couple weeks. Stay tuned." diyor. yani resmi sürümden önceki son güncelleme diyor. birkaç hafta sonra resmi güncelleme gelecek diyor.

OTA dan önceki son sürüm. OTA 2-3 haftaya gelecekmiş.

• BİR AY ÖNCE YURTDIŞINDAN GELEN METALİK GRİ X800 PRO TELEFONUMU DEĞİŞİKLİK YAPMAK İSTEDİĞİMDEN TAKAS YAPMAK İSTİYORUM..DEĞİŞİM DENGİ CİHAZLARLA OLUR..FULL KUTULU VE KIRILMAZ CAMLA KULLANIYORUM..KILIF VS HERŞEYİ TAMDIR..SIFIR AYARINDADIR..İSTANBULDAN VE ELDEN TERCİHİMDİR..ÖZELLİKLERİNİ BİLEN BİLİR..TAM ANTUTU ŞAMPİYONUDUR..3 OYUN AÇIKKEN BİLE BANAMISIN DEMİYOR...FULL KULLANIMDA BİR GÜNÜ RAHAT ÇIKARTMAKTADIR ilan linkim budur https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-hiz-canavari-4.5-g-x800-pro-takasli-302113288/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerhankaya

BİR AY ÖNCE YURTDIŞINDAN GELEN METALİK GRİ X800 PRO TELEFONUMU DEĞİŞİKLİK YAPMAK İSTEDİĞİMDEN TAKAS YAPMAK İSTİYORUM..DEĞİŞİM DENGİ CİHAZLARLA OLUR..FULL KUTULU VE KIRILMAZ CAMLA KULLANIYORUM..KILIF VS HERŞEYİ TAMDIR..SIFIR AYARINDADIR..İSTANBULDAN VE ELDEN TERCİHİMDİR..ÖZELLİKLERİNİ BİLEN BİLİR..TAM ANTUTU ŞAMPİYONUDUR..3 OYUN AÇIKKEN BİLE BANAMISIN DEMİYOR...FULL KULLANIMDA BİR GÜNÜ RAHAT ÇIKARTMAKTADIR ilan linkim budur https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-hiz-canavari-4.5-g-x800-pro-takasli-302113288/detay/

Oneplus 2 nin muadili değil bu cihaz. Parmak izi, malzeme kalitesi, 4.5G konusunda tam uyumlu olmayışı ve en önemlisi yazılım desteği olarak Oneplus 2 çok daha iyi. İşlemci, ram ortak. Takas etmeyi düşünen olursa mutlaka fark isteyecektir.

• bu cihazında tasarımı çok iyi..4.5 g sıkıntısız çalışıyor..hiç bir sorun yok..sırf parmak izi sensorunden dolayı takas dusunuyorum..fark isteyen arkadaşlar olursa konuşur hallederiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerhankaya

bu cihazında tasarımı çok iyi..4.5 g sıkıntısız çalışıyor..hiç bir sorun yok..sırf parmak izi sensorunden dolayı takas dusunuyorum..fark isteyen arkadaşlar olursa konuşur hallederiz...

Sizin bulunduğunuz bölgede 4.5G çekiyor olabilir ama her yerde LTE olarak çalışmaz. 800 mhz bandı yok bu cihazda. Merkezi yerlerde 4.5G sorunu yaşamayabilir fakat şehirden uzaklaştıkça 3G ye düşer hat. Yanlış anlamayın telefon güzel fakat alanında bunları göz önüne alması lazım.

• YURT DIŞI SİYAH İMEİ KAYITLI LG V10 LA TAKAS DUŞUNEN OLURSA İRTİBATA GEÇEBİLİR..4 GB ROM VE 64 GB DAHİLİ HAFIZA..PARMAK İZİ VE DAHA BİR SÜRÜ OZELLİK...TAKAS İSTANBUL VE ELDEN OLACAKTIR
  • birde one plus 2 lere imei yazılımı atılabiliyormu...
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.