Şimdi Ara

OnePlus 11 [Ana Konu] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
430
Cevap
19
Favori
34.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bari server felan kaydı olsa buna da kullansak 1 hafta kullandım . Tadı damağımda kaldı .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt

çıkar diye ilk günden 10 pro aldım. hepimiz öyle düşünerek aldık ama çıkmadı. 11 için de hiç çıkmayacak diye düşünerek davranmakta yarar var. ocağı bekliyoruz açılsın diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 11t kullanıyorum oneplus 11 xiaomi 13 pro Honor magic5 pro s23plus veya 13t proya bakınıyorum

Tercihlerim şu şekilde:

Oyun oynuyorum günlük hayatımda 1 2 belki 3 saat o yüzden soğutma,performans,ve hızlı şarj önemli

Fotoğrafla ilgili olarak ön kamera çokta önemli değil arka kamerası tatmin edecek kadar iyi olması kafi ama kötüde olmasını istemiyorum

Yazılım olarak yıllardır xiaomi kullanıyorum genel olarak sorunlu bir yazılım gibi lanse edilsede ben gayet memnunum ama oneplus arayüzünü çooook övüyolar

Kendime yakın gördüğüm şuanlık 13 pro ile oneplus 11 [13 pro batarya konusu sıkıntılı o biraz üzüyo] Ekstra olarak Xiaomi 13 ultrada olabilir ve + olarak oneplus IMEI sıkıntısı varmış coook kararsız kaldım aslında amacım yd 20 23 k arası güzel bir telefon almak

[hepsini yd fiyatlarına göre değerlendirin]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wulfkan -- 6 Kasım 2023; 0:18:0 >
  • S23 ultra al, kaydı da var sorun yaşamazsin, arayüz olarak op11 hepsinden iyidir ama kaydı yok

• ercayy E kullanıcısına yanıt

kaydı ve garantisi var. sitelere bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inferior -- 16 Kasım 2023; 13:30:15 >
  • arkadaşlar cph2447 modeli mevcut, sürekli olarak hat düşmesi yaşıyorum, örneğin yer altına giriyorum tekrar dışarı çıktığımda hat kapanıyor 2-3 gün sonra tekrar açılıyor veya uçak moduna alıyorum hat tekrar gelmiyor gibi sorunlar mevcut, telefonda global rom yüklü. ne yapmamı önerirsiniz? teşekkürler

• Android 14 geldi yükledim bugün. Çok fark göremedim ama 13 sürümü ile

• Telefon elimden düştü 1 metreden az mesafeden kılıf olmasına rağmen arka cam çatladı, ekranda iki çizik victus felan hikaye bence ya

• inferior İ kullanıcısına yanıt

20 ile 23 bine garantilisi varsa alalım o zaman, soruyu soranın bütçesi 20-23 arası çünkü

• egemenism E kullanıcısına yanıt

Dostum oyun oynuyormusun. Güncellemeden sonra Call of duty mobile siyah ekran veriyor. Ve diğer birçok oyun. Sen oyun oynuyormusun ve böyle bir problemle karsilastinmi

• bloodomenX B kullanıcısına yanıt

Maalesef aynı hata var. Call Of Duty her gün oynuyordum. Şimdi oyun açılmıyor bende. Defalarca silip yükledim ama değişen bir şey yok

telefonun dilini ingilizce yapıp dener misiniz

Bu şekilde açıldı, teşekkürler

• 2449 Global modele sahibim. Hala android 14 gelmedi bana. Global modele ne zaman android 14 gelecek bilgi var mı?

Dili değiştirince açıldı. Dostum bu çözümü sen nereden buldun. 1 haftadır araştırıyorum bakmadığım yabancı forum kalmadı. Harikasın ya çok ama çok teşekkürler

• kemalboran kullanıcısına yanıt

Oxygen updater'dan yükleyebilirsiniz

• guven kullanıcısına yanıt

Oxygen Updater uygulamasında da 13.1 sürümü güncel olarak gözüküyor.

ben de senelerdir kof allstar oynuyorum. bir güncelleme sonrasında bazı fonksiyonlar ve ikonlar görünmüyor hale gelmişti ve ne yapsam çözememiştim. bu şekilde çözülmüştü. sizde de işe yarayabilir diye düşündüm.

• Beyler oneplus 12 cikti cikiyor 11 de hala imei sorunu çözülemdi sanirim 12de aynu sekilde mi olucak bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medja -- 13 Aralık 2023; 22:44:45 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • medja M kullanıcısına yanıt

10-11-12 aynı

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.