Şimdi Ara

OnePlus 11 [Ana Konu] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
19
Favori
39.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anladım hocam, umarım işiniz hallolmuştur

• DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt
    Google fotoğraflar uygulaması ile açınca gösterdi hocam. Cihazın kendi fotoğraf uygulaması göstermiyormuş. Nord n10 da kendi uygulamasında gösteriyordu oradan karışırdım. Teşekkürler hocam 🙏
  • guven kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de skoda da android auto yu yeni kullanmaya başladım seçeceğiniz kablo önemli bayağı bir araştırarak aldım.
  • dahlia kullanıcısına yanıt

Merhaba, Skoda hangi modelde kullanıyorsunuz?

Benim modelim scala 2022 model, bolero marka araç eğlence sistemi kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven -- 30 Haziran 2023; 12:51:59 >
    Yeni Fabia evet eğlence sisteminde en çok da navigasyon için almıştım kabloyu gayet güzel uydu sadece "google a ulaşılamıyor" uyarısı yazıyor ama etkilemiyor tüm uygulamalar çalıştı

Fabia'nin eğlence sistemi farklı olabilir. Kablonun marka modeli paylasabilir misiniz?

Bana da buradan bir arkadaş sağ olsun tavsiye etmişti ben aynısını teknostore dan aldım fiyat daha uygundu umarım işinize yarar
    Bu arada fabia alırken scala ya da bakmıştım aynı sistemdi diye hatırlıyorum yine de araba bayinize sorabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/ugreen-usb-type-c-3a-60w-90-derece-arj-ve-data-kablosu-p-HBV0000119RY8?magaza=Teknostore&url_src=and-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahlia -- 30 Haziran 2023; 15:12:23 >

Teşekkürler, ben de sipariş verdim. Pek sanmıyorum ama inşallah olur.

Siz de başka kabloları deneyip sıkıntı mı yaşamıştınız?

Rica ederim inşallah işinize yarar, hayır başka kablo denemedim migrostan alacaktım kablo vazgeçtim, telefonum Lg onun markası da önemli ama esas kaliteli kablo olmalıymış o yüzden biraz daha verip bu kabloyu aldım navigasyon spotify açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahlia -- 30 Haziran 2023; 18:55:13 >

Teşekkürler, göreceğiz bakalım. Tamamdır, telefonunuz oneplus 11 diye düşünmüştüm.

• Şu android 13 de data klasör erişimi canımı sıktı iyice.Root nasıl atıcaz bu telefona türkçe kaynak yok.ingilizcede nerdeyse yok.Bilen varsa bı zahmet anlatabilir mi ?
  • Merhaba, bugün elime Ali Express'den sipariş etmiş olduğum kılıf elime geçti. Dokunuşu, arka tutuş hissiyatı ve yumuşaklığı harika. Fakat %100 fit bir kesim olmamış. Kılıfın sağ üst tarafı kamera korumasına boşluk bırakacağız diye çok gevşek bırakmışlar. Cihazın orasına çok hafif dokunsanız bile kılıf sağ üst taraftan kendini atıyor. Bu da telefonun sağ üst tarafındaki mikrofonun kapanmasına neden oluyor. Bana 106 TL'ye herşey dahil mâl oldu.

Puanım 8.5/10 olur.

Teslimat süresi : 21 Haziran sipariş, 6 Temmuz saat 12.00 teslim. Arada kurban bayramından kaynaklı uzama olmasına rağmen tam 15 gün sürdü.

Oneplus 11 için kılıf 11R coque ipeksi hissediyorum parmak izi geçirmez dayanıklı deri kılıf oneplus 11 için kılıf funda çapa| | - AliExpress

OnePlus 11 [Ana Konu]

OnePlus 11 [Ana Konu]

OnePlus 11 [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelikanliCekirge -- 6 Temmuz 2023; 12:38:47 >

• Almanya'da bu telefonu nereden alırım? 10 gün sonra gideceğim, lütfen yardım edin.
  • idemo kullanıcısına yanıt
    Amazon
  • Kalisi K kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok fazla.
  • DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt

Bana hediye olarak geldi aynı kılıf berbat gerçekten de

• Beyler kötü bir haberim var imei kayıt 20bin lira olmuş diyorlar
  • barisx3 kullanıcısına yanıt

2 tane alıp 8 ay birini 8 ay ötekini kullan daha mantıklı

• vizjerei V kullanıcısına yanıt

Ekranı kırık öne plus 6t vardı onun ekranı yaptırıp 4 ay onu kullancam yazıklar olsun ya ne durumlara düştük 😭

• Cph2449 için 13.1 sürümü yayınlanmış sonunda

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.