Şimdi Ara

ÖNEMLİ UYARI BUNA DİKKAT EDİN !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
39.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ewet abi saolun uyarılarınızı dikkate alcam
  • Abiler iki formül var. Ya kendi tecrübeni kullanacaksın, yada başkasının tecrübesini, ikiside yoksa eğer vazgeç zaten. Vazgeçmiyor isen sonuçlarını göze almışsın demektir. YÜRÜ.

Not. 3. bir formül daha vardır ; kendi tecrübesi ile başkasının tecrübesini birleştirmek.
    Bunu yapabilen var mı bilmem ama yapanın burayı okumasına gerek yok zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: U t k U

Sakın buradan birisinin önerisi var diye bir şey denemeyin bilende birşey söylüyor bilmeyende kimse zararınızın mesuliyetini kabul etmez.

Çünkü sorulan sorular ramler hakkında filan yada ekran kartları ki bazı elektronik devrelerde ki devre elemanları çok pahalı olabiliyor.O yüzden buradaki bilgilere dayanarak tutup ramin chipini filan sökmeyin.anakartınızı filan tamir etmeye kalkmayın.Bilmeden yapacağınız işlemler yada kulaktan dolma şekilde yapacağınız işlemler parçanın sıfırını almanıza neden olabilir.

AMAN DİKKAT !!!

haklı olabılırsın ama cok agır ıthamlarda bulunmussun. birilerini kızdırabılırsın . bu ben değilim tabii...

• Arkadaşlar çok güzel bi site bende elektronik bitirdim.Ama siteyi kawga alanına çevirmişsiniz
  • aslında bi bakıma tehlikeli
    yani belki bi gün seri katilin biri gelip bu tavsiye yoluyla herkese süper bi elk. şoku yaşatıp in. üzerinde cinayet işlicek...
    olmaz demeyin olur mu olur valla...
  • dikkat edilmesi gereken konu teşekkürler..
  • teşekkür ederiz kardeş uyardığın için maddi zararlar bi tarafa allah korusun kalıcı zararlarda verebilir

• evet bende ısteye abıımın bana tavsıyesıyle kayıt oldum abım bılgısayar alanına da kendını cok ıyı gelıstırıyor bana da sende bu sıteye uye ol demıstı ve bende daha yenı uye oldum ve cok ıyı seyler gordum
    ben elektronık 1 ıncı sınıf okuyorum yurt dısında ama
    baktım kı form da adamlar fazla mesaj yazmasın dıye ıkıde bırde yazılmaması ıcın mesajların bıseyler soylenıyo ben ce herkez bu ıstede dusuncelerı soylemek hakkı vardır cok ılerı gıdılmedıgı surece
    bende bu devreler ıcın ınsana boza boza ogrenır derım ben daha acemı oldugum ıcın sımdılık herseyı karıstırıyorum cok seyde bozmus olabılrım ama cok seylerde ogrendıgıme emınım
    sımdıden yorumlarım ıcın sızlerden (bazılarından) ozur dılerım

quote:

Orjinalden alıntı: ADMİN_35

Arkadaşlar çok güzel bi site bende elektronik bitirdim.Ama siteyi kawga alanına çevirmişsiniz

• çok doğru her şeyin bir ustası vardır.diil mi yaaa
    her işi bilenine yaptırmak lazım...

özgür
  • uyarın için teşekkürler
  • Dikkate alıcam saol paylaşım için
  • İyide bir şey sorcam abi elektoronik bilmeyen adamın bilgisayarın parçalarıyla ne işi var kurcalamasın yani Elektronik mezunları felna uraşsın. meslek bilmeyenler hiç uraşmasın ondan sonra sakatlık çıkar tabi. Abi yok böle bir şey yoksa biri akıl verdi yapmaya çalışırken bir parçayı mı yaktın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenkab -- 6 Şubat 2006 19:37:17 >
  • ARKADAŞLAR HAKLISINIZ.UYARILARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM...
    SAYGILAR...
  • haklısınız teşkkürler
  • bence herkes işinde dikkatli olmalı
    her duyduğuna kulak asmamalı ama tecrübesini bilmediği kişilerin sözünü
    araştırarak çözüme ulaşmalı
    allah herkese selamet versin
  • uyarı için sağol

• gülmek için

• bende katılıyorum herkese güzel bir topic.......................
  • evet cok haklısın
    iyi oldu soylemen
  • arkadaşlar uyarılar güzel hoş ancak gelişme merakla olur unutmayın denmeden yapıp yapamayacağını bilemezsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.