G

Yüzbaşı
19 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Elimde Vestel Vp 109 Projeksyon Tv var ve bir tüpü arızalı. Yenisini bulabileceğim adres bilen varsa ve yazarsa sevinirim.
Arkadaşlar hp 1100 laser yazıcının ısıtıcısını arıyorum. Teşekkürler.
Arkadaşlar yarım yamalak duyumlar içerisindeyim ve elektronikçileri ilgilendiren bir mevzuyu gündeme getirmek istedim.
Avrupa Birliği ne uyum çalışmaları içerisinde ELEKTRONİK çilerin ve tamir atölyelerinin, küçük çaplı elektronik imalatçılarının durumu ne olacak?
TSE zorunluluğu, belge sahibi olmadan bu işi yapanların durumu, imalatçıların durumu, ne olacak bizi neler bekliyor? Nereye gidiyoruz? Tamiri öldürecekler mi? Küçük çaplı imalat bitecek mi? Ne yapmalıyız? Ne yapabiliriz?
Arkadaşlar ben ses kartından pc- osilaskop programını kullanıyorum. Ama malum netice pek hoş değil.
Şimdi ilgilendiğim ,aradığım ve internette de gördüğüm pc için extarnal osilakop kartları.

Kullanan arkadaş var mı, Türkiye de satan var mı?

Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.
ELEKTRONİKÇİ arkadaşlardan gmail isteyen var ise davetiye göndereyim arkadaşlar.
Web Tasarım ve Hazır Kodlar:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=4305244
Arkadaşlar bir web sayfası yapıcam kendime. Free host arıyorum ftp veren, konan dosyaya limit vermeyen,en az 50 mb öneriniz nedir.?
İnternet explorer da (win me) bağlantıyı yeni pencerede aç dediğimizde yeni pencere tam sayfa olarak değilde küçük bir pencere olarak açılıyor. Ve click le büyütmek gerekiyor .Her seferinde tam ekranda açılması için ne yapmak lazım?
Derdim şu ki internet explorer win me de bir resmi farklı kaydetmek için sağ clik ve remi farklı kaydet yapıyoruz. Bunun için xp deki gibi kolay bir kısayolu var mı?
İnsana en çok zevk veren şey nedir sizce?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 399
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 36.023 (Bu ay: 50)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.