Şimdi Ara

[ÖNEMLİ!]Para Kazandıran İddaa Stratejisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
16.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben aslında İddiaya karşıyım, arkadaşlarım sürekli oynuyorlar ve her kuponları yatıyor geçen hafta oynadım. Arkadaşların ısrarları sonucu 5 maç 12 TL :) Parayı alır, almaz 2 TL'sine tekrar 5 maçlı bir kupon yaptım yattı.
    Geçen haftanında verdiği gazla bu haftada 7 maç oynadım banko kupon 12 TL yine... 2 TL ye tekrar bir kupon yaptım kupon geçen hafta olduğu gibi oldu yattı :) Şuan 2/2 gidiyorum. Ama daha oynamam herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIA

Ben aslında İddiaya karşıyım, arkadaşlarım sürekli oynuyorlar ve her kuponları yatıyor geçen hafta oynadım. Arkadaşların ısrarları sonucu 5 maç 12 TL :) Parayı alır, almaz 2 TL'sine tekrar 5 maçlı bir kupon yaptım yattı.
    Geçen haftanında verdiği gazla bu haftada 7 maç oynadım banko kupon 12 TL yine... 2 TL ye tekrar bir kupon yaptım kupon geçen hafta olduğu gibi oldu yattı :) Şuan 2/2 gidiyorum. Ama daha oynamam herhalde.

herkes ilk başlarda böyle der.

tarihler 2011 i gösterdiğinde aç bu mesajıma bak. yüzünde bir tebessüm oluşacağına eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GDDR5

Bende devamlı böyle oynamaya çalışıyorum ama nedense kenarda para birikmiyo hiç

[ÖNEMLİ!]Para Kazandıran İddaa Stratejisi

Varımı yogumu yatırcam bugun bu kupona,degiştirmem gerektiğini düşündügünüz maç varmı?

tekmaçtan yattı

• quote:

Orijinalden alıntı: turkcu

quote:

Ben aslında İddiaya karşıyım, arkadaşlarım sürekli oynuyorlar ve her kuponları yatıyor geçen hafta oynadım. Arkadaşların ısrarları sonucu 5 maç 12 TL :) Parayı alır, almaz 2 TL'sine tekrar 5 maçlı bir kupon yaptım yattı.

herkes ilk başlarda böyle der.

tarihler 2011 i gösterdiğinde aç bu mesajıma bak. yüzünde bir tebessüm oluşacağına eminim

aynen katılıyorum kardeşime

• quote:

Orijinalden alıntı: aybarsbaba

quote:

Orijinalden alıntı: GDDR5

Bende devamlı böyle oynamaya çalışıyorum ama nedense kenarda para birikmiyo hiç

[ÖNEMLİ!]Para Kazandıran İddaa Stratejisi

Varımı yogumu yatırcam bugun bu kupona,degiştirmem gerektiğini düşündügünüz maç varmı?

tekmaçtan yattı

zorlama idda oynanırsa yatar. haftasonunu yada en azından yarını bekleyip dandik liglerin takımlarına oynamasaydınız keşke

• @ turkcu & @ sirwolf

Size katılmıyor değilim ama neyin nesidir'ki kazandıkça oynama hırsım ikiye katlanıyor.

Tutmayıncada, bir kupon daha yapıyorum. İnşallah bağımlılık haline gelmez.
  • Bugünkü kuponuma daha yeni bakıyorum :(

435 - Valerenge / Molde - Üst = Tutmuş
    438 - Norrkoping / Oster - Alt = Tutmadı (aslında çok iyi gidiyordu) 3-0 bitmiş.
    451 - A.Juniors / C.Santa - 1 = Saat 02:15 de başlayacak (gerek kalmadı)
    448 - Estudiantes / Racing Club - 1 = Tutmuş

(tutsaydı) Kazanç: 12,24

Sağlık olsun :)
  • quote:

@ turkcu & @ sirwolf

Size katılmıyor değilim ama neyin nesidir'ki kazandıkça oynama hırsım ikiye katlanıyor.

Tutmayıncada, bir kupon daha yapıyorum. İnşallah bağımlılık haline gelmez.

aman dikkat et özellikle kaybedince çok dikkat et hırs yapıpta büyük miktarlar yatırma, kazanıncada sürekli kazanacakmışsın hissine kapılma
  • sürpriz deneyin 3-5 kuruş tutturmaktansa bir kere tutturayım ama sağlam tutturayım diyorum ben yoksa hiç tutmasın daha iyi
  • Evet haftasonu programı açıldı herkes kendi bankosunu yazsın arkadaşlar
  • zevkine kupon yaptım yazıyım bu arada fb-bjk banko 0

M.City- Manu 2
    Lazıo-Roma 2
    Club Brugge-Anderlecht 2
    Tottenham-Chelsea 2
    İnter-Juventus 1

Bordeuax-Lyon 1

bence sadece o iki tanesi banko

2e 81 veriyor
  • Haftasonuna mantıklı bir kupon yaptık
    cska moskova- l. moskova 1
    man city - manu üst
    manisa- gs 2
    deportivo-almeria 1

oran 7.99 iyi şanslar
  • Ben 3-oo oranlara yüksek oran diyorum ve tutma olasılığı %1 ya olur ya olmaz. Akıl var mantık var bunu 3 oranlada yapabilirsin ve çok daha emin adımlarla gidersin bana mantıksız geldi hatta güzel bi stratejidir ben her seferinde aylık kar açısından bakarım ve şu yöntemi kullanırım 2000 TL para koyarım her gün toplamı maksimum 1.10 oran olacak tek maçlar oynarım 200 TLmi çeker keyif yaparım. 1 günde 200 TL kazanan varsa çıksın karşıma ben kazanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.