Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ÖNEMLİ !!! İphone 5s Restart Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
5.791
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> ÖNEMLİ !!! İphone 5s Restart Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1392 Mesaj
    Aynı sorun benimde başıma geldi 1-2 kez. Touch ID ile açarken donuyor ve Apple logosu geliyordu. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben. Ki büyük ihtimalle öyle. Her zaman olmuyor çünkü. iOS 7'de halledilemeyen birçok problem var. Büyük bir 7.1 güncellemesiyle halledileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: xanberk

Aynı sorun benimde başıma geldi 1-2 kez. Touch ID ile açarken donuyor ve Apple logosu geliyordu. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben. Ki büyük ihtimalle öyle. Her zaman olmuyor çünkü. iOS 7'de halledilemeyen birçok problem var. Büyük bir 7.1 güncellemesiyle halledileceğini düşünüyorum.

Tamamen aynı koşullarda olan ve aynı yazılımı kullanan iki telefonun birinde olup öbür telefonda olmayan hata yazılımsal değildir, donanımsaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 11 Aralık 2013; 18:00:43 >

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: xanberk

Tamamen aynı koşullarda olan ve aynı yazılımı kullanan iki telefonun birinde olup öbür telefonda olmayan hata yazılımsal değildir, donanımsaldır.

Ben böyle düşünüyorum. Siz farklı düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanberk -- 11 Aralık 2013; 18:02:59 >
    |
    |

• Binbaşı
    1802 Mesaj
    tavsiyem dfu modda sıfırdan kurulum.en temiz kurulum bu bence.yedek olarak ta sadece icloud dan rehber vs yedeklerini geri yüklemeniz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: risk1903

Peki arkadaşlar elimde iphone 5s 16 gb gold olup, seri numarası F ile başlayan var mı ?

4 gün önce iphone 5s 16GB Silver aldım cihaz F serisi aldığım günden beridir haraketi azalat seçeneğim açık ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım, sizin kullandığınız telefonda assistive touch açık acaba dedim assistive touch'ı açarsam aynı sorun olurmu uğraştım 10 kere felan aç kapa yaptım bir problem olmadı, ama belirttiğiniz sorun yazılımdan kaynaklıda olabilir hatırlarsınızki apple ın bazı guncellemelerinde şu şekilde not düşülüyor. "bazı modeller de yaşanan facetime sorunu düzeltilmiştir" yada bazı modellerde oluşan hoperlor sorunu vs gibi yani bazı cihazlarda donanımdan kaynaklı olmayan arızalar oluşabiliyor
    |
    |

Ben iphone 5s cihazımda hata raporlarına berden bakabilirim acaba?

|
    |
    gduman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı sorun bendede oldu iphone 5s Gold 32Gb kullanıyorum cihazı 1Kasım'da Vodafone'dan aldım hiç bir sıkıntısı yoktu sonra 1-2 ay sonra sanırım bet hatırlamıyorum ama kendi kendine reset atmaya başladı ama sadece parmak izi kullanarak kilidi açtığımda oluyordu. Günde 1-2 en fazla bu arada hareketi azalt özelliği bende ilk güncellemesi geldiği günden beri açık öbür türlü kullanamıyorum. Neyse bu sorun başladığında telefonu komple sildim ve yedekten geri çektim. Nerdeyse 1 ay boyunca bir daha hiç tekrarlamadı. Ama şu son 3 gündür yine günde 1 kere falan oluyor. Hareketi azalt kapalı kullanınca mide bulantısı yaptığından açık bırakıcam ve ios 7.1 i beklicem.

|
    |
    risk1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: OverDose12

Ben iphone 5s cihazımda hata raporlarına berden bakabilirim acaba?

ayarlar -> Hakkında -> Tanımlamalar
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,263
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.